1. 1.
  ormanda bulunan ve doğaüstü yetenekleri bulunan bir gencin başından geçenleri ve topluma adapte olma sıkıntısını anlatan, dizimax' ın yeni dizisi.
  1 ... legend of the stranger
 2. 2.
  abd'nin günümüz frankeştayn'ı * oluşturmak için bir ormanın ortasına kurduğu dr. moro'nun adası'ndan kazara kaçan bir çocuğun geçmişini, kendini arama macerasıdır. Amerika'nın tipik yazlık dizilerinden biridir. ikinci sezonu da bitmiştir. her yaz aynı kadroyu toplayıp çekiyorlar, helal olsun, dedirtecek durumdur.
  1 ... antilopyawrusu
 3. 3.
  kış dönemi boyunca dizi yoğunluklu hayat geçiren ve yaz dönemi strese giren insanlara, bu dönem için hazırlanmış sakinleştirici kıvamında dizidir.
  2 ... sevkirsaliyesi
 4. 4.
  Bir labaratuarda yapılmıs gobek deligi olmayan cocugun hikayesini anlatan dizidir.

  --spoiler--

  Einstein'in diger insanlardan daha akıllı olma sebebi anne rahminde bir kac hafta fazla kalma sebebiymiş buna gore deneyler yaparak daha akıllı bir insan olan Kyle Xy uretiyorlar.Butun hayatı boyunca bir tup gibi bir seyin içinde kaldıgı icin Einstein dan kat kat daha akıllıdır.Kendini ormanda buldugu gun, dunyaya gozlerini actıgı gundu ve konusamadıgından Kyle'i akıl hastanesine gotururduler.Orda tanıstıgı nicole adlı terapist Kyle ile ozel olarak ilgilenmek ister ve onu evine alır ve tum aile Kyle'a iyice ısınır.Kyle odaklandıgı zaman uzaktaki şeyleri duyabilir ve bunun gibi özellikleri vardır Fakat Kyle'i ureten şirket Kyle'in basarısız bir deney oldugunu dusunurler ve onu yok etmeye calısırlar..

  --spoiler--
  4 ... avadakedavra
 5. 5.
  ormanda garip bir sıvıyla kaplı, çıplak bir şekilde bulunan, normal bir insandan kat kat daha zeki insanımsının bulunmasını anlatan bazı tespit edemediğim eksikleri bulunan amerikan dizisi. eğer televizyonda hiçbir şey yoksa gönül rahatlığıyla izlenebilicek bir şeydir. bu elemanın aşırı derecede zeki olması ve her bir şeyi bilmesi arada sinir bozabilir.
  1 ... black cotton
 6. 6.
  gün itibariyle başlamış olduğum dizi. hemen içine çeken, çoğu zaman güldüren, lüzumsuz bir heyecan uyandıran acayip tatlı bir dizi.

  not: ulan yanlışlıkla spoiler okudum ağlayacağım. ayrıca bu başlığın altına daha çok entry girilmesi dileğiyle.. *
  1 ... leoking
 7. 7.
  göbek deliği olmayan adamın ben de, ''bunun pipi deliği de yoktur, meme ucu da yoktur'' gibi enteresan fikirler ürettiren dizidir. hatta bi ara düşündüm bu adamın göt deliği bile yoktur diye. sonra izledikçe sadece göbek deliğinin olmadığını anladım. çok oldu bitireli 2. sezonu. hoş bi hoş dizi. o alt yazıyı yapan arkadaşın çevirileriyle daha da hoşlaşan dizi. misal:

  kız babasıyla konuşuyo seks hakkında, ya da bekaret mi neydi, bizim alt yazıyı çeviren eleman parantez içinde ''bizim ülkede olsa, vay aq'' gibi değişik değişik eklentiler eklemiş. güzel bi yerde.

  ilk bölümden sonra, aha dedim adem ile havva yı ele almışlar. çıplak uyanma, göbek deliği olmama gibi olunca. anladım sonra olmadığını. musa ymış.. şaka lan şaka.

  ayrıca 3. sezon bölümlerinde o kyle a pudra falan sürmeyin aq. adam ibne gibi parlıyo resmen.
  6 -3 ... kolibalili
 8. 8.
  bugün itibariyle benimde başladığım ve ısındığım izlenesi amerikan dizisidir. kyle abimizin zekası beni benden almaktadır. ayrıcana soundtrack albümü de çok güzeldir. *
  2 ... bonusssimo
 9. 9.
  tnt de, bu akşam itibariyle yayınlanmaya başlayan dizidir. daha evvel dizimax ın vermiş olduğunu yine buradan okuduk, öğrendik.

  kyle yi canlandıran çocuğun ismini bilmemekle beraber enteresan ve çok hoş bir yüze sahip olduğunu belirtmeden geçemeyeceğim.

  dizi bana yapay zeka filmini de çağrıştırdı. artık çarşamba geceleri, 20:00 de tnt deyiz.
  4 ... sadettin kanyak
 10. 10.
  çarşamba akşamları izlenmesi gereken tek şey. ilk bölümde kyle'ın beynine bakarlar bi aletle doktorlar. aletin bozuk olduğunu söylerler, einstein bile yanlış hatırlamıyorsam beyninin %10'unu kullanıyordu, bu kyle ise hepsini. 1 saatlik iq testini 5 dakikada çözen bir çocuk.
  2 ... prisoner