bugün

http://galeri.uludagsozluk.com/r/kukla-583515/

o kadar şaşkın ki her kızın memesine eller olmuştur.
bir zamanlar adolf hitler'di...
tilki ye meydan okumuş aslan kral.

kedi canını senin klavyenin arkasından kim kimi sikmiş de sen tilki sikecen *

komikti bastım artıyı. tepe tepe kullan.
çok cool adam lan bu öperim diyorum cevap bile vermiyor senin havanı yerim.
ipi olmayan piyon.
artı sözlükte çok beğenilen bir yazar.
(#22835811) yerim seni şeker Çocuk. Gel bakayım Sen söyle. Inşaattan topunu birlikte alalım. Oyşş yerim yerim.
Am-kuklanin götü-meme
Am-kuklanin götü-meme.
Kasımpaşa beşiktaş maçı için yazdığı yorum benim diyen spor yorumcusuna okutulması gereken yazar. Mobil'den girdiğim için entry kodu giremiyorum. Ama hayatımda böyle bilgi dolu, böyle isabetli tahmin görmedim. Kendisini tebrik ediyorum.
Çaylak olan yazar. özel mesaj yolu ile hakaret ettiği için oldu. Bir kaç ay içinde ona söylediğim şeylerin gerçekleşmemesi için elinden geleni yapması gerek. Ama böyle hakaretlerle değil birader, daha adam akıllı. *
Üç hafta içinde hesabını sildirecek olan yazar.
(bkz: sıkıyorsa sildirme) *
görsel

yok artık.
Ahmet Ümit'in polisiye bir romanıdır.
Sevişgen yazar, çekemeyenleri bol.
"hiçbir zaman göt olmadım, yine olmayacam. izleyin ve görün" diyip kasımpaşanın beşiktaşı 3-1 yeneceğini iddia eden ancak göt olan sevimli yazar.
Bi kaç gün daha çaylak kalacak yazar. Dediğim gibi, hesabını sildirmezse kötü şeyler olacak. * (bkz: evinden aldırırım)
14 şubat'ta sözlükte meme diyemeyecek çaylak. şu sözlük formatı'nı biraz okusa iyi olacak.
yanıma gelsin de kendisine hem yazarlık hem de kampanya fazlasından ( ki istemeyerek ve sevmeyerek de olsa ) trollük öğreteyim. söyleyin de bıraksın bu boş sevişmeli başlıkları. huzur islam da gardaş.
tamda sevişmeler gününde çaylak olmuş bebişim.kop gel günahlarından.
inşşat müyendizi.
cezası bittiği an tekrar çaylak yapacağım yazar. olmadı kendi siler zaten. söz verdi bana abisi.
3 gün süren çaylaklığı bitmiş, aramıza hoşgelmiş yazar. şimdi yine moderasyona giydirecek bi entry yazar, kankaları da oylar.
(bkz: sözlük yazarlarının itirafları/#22887928)

o kadar uzun entry'i tam 00:03'e denk getiren yazar. kukla seni severim sayarım ama ufak hesaplar peşinde koşman üzüyor beni dostum. sana yakışmıyor. sen bu itirafı 16:58'de bile yazsan oylanır.

salı sabahı dünün en beğenilenleri listesinde en tepede bahsettiğim entry'i görürüz artık.
Geçen gün çaylak yaptığım yazar. Bitmiş cezası.

Dur lan tekrar çaylak yapayım canım sıkıldı. *
Dün gece rüyamda gördüğüm yazar.

Fazla sözlüğe girmeyen biri olarak kendisinin sadece nickini biliyorum ve bir kaç entrysini okudum ancak takip falan etmiyorum ama nasıl olduysa rüyama girdi çok ilginç evet.

Hafif saçlı sakallı garip bir tip idi ve bir suç işlemiş gibiydi devamını pek hatırlamıyorum.
duygu ve düşüncelerini anlatmasını bilen hayat tadında adamdır, gugladır. Sürekli anı yazan yazarımız gugla sözlüğü de anı defteri olarak kullanmaktadır.
yi beni kuki, öp beni kuki gibi tacizlere maruz kalan yazar.
ben onu tanımam o beni tanımaz.
peki benim burada ne işim var, bilmiyorum.
iyi geceler.
güncel Önemli Başlıklar