bugün

Büyük ihtimal çirkin olan yazar. Sori.
(bkz: #21123596)

http://www.vid-yor.com/wp...8223748100_90509810_n.jpg
adam iyi ya.
(#21249461)

oral seks konusuna bir sağlık personeli edasıyla değinmiş yuuzır.

sabaha kadar dil attığından bahsetmiş.
hacım güzel şeyler bunlar da;
sabaha kadar dilin uyuşur, dudakların yalama olur valla!
anladık abazansın, 31cisin, alayına gidenlerdensin de!
bu kadarı sağlık açısından zararlı yani.

yapma demiyorum hobi olarak yine yap.

öptüm seni kuki!
*
ilk donuzumdur. hayırlı olsun.
donuz değildir.

öpülür, sevilir, yalanır, sevişilir.

sözlüğün kukisidir.
bu adamın yeşil kurbağa ile ne ilgisi var bilen var mı lan? varsa bilen gelsin ya neyse..
severim candan, anlıyor maldan
pamuk gibi kalpli, yanağı gamzeli
ağzını burnunu yidiğimi
gel öp beni!
sevgili olmak isteyenler mesaj çeksin. ciddi söylüyorum burama kadar geldi artık. ( sikimi gösteriyorum şu an ) evlenmek istiyorum evet.
dediğim gibi bu adamın yeşik kurbağa ile olan bağlatnısını söyleyene götümü veriyorum.
Sevgili istemiyoruz one-night stand bile olsun kafi...nolur kukişşş. pleaase...
ben kukla ile sevgili olmaya talibim, hatta evlenebilirim ye beni kukla.
özelden kendisine ''yi beni gugla'' yine mesaj bile çektim. bu gece yatakta karşılıklı gol var o dostlar.
başıma bi iş gelmeyecekse talip olduğum yazar. *
ilişki isteyen mesaj çeksin demiş. mesaj çekiyoruz götüm acıyor yeni ameliyat oldum diyor. nereden bakarsan bak tutarsız bir insan.
sözlük kaşarlarının gözbebeği, kalemi ve mizahı baya baya güçlü edepsiz yazar.
bu adam benim akrabam gibi lan.

tamam pek muhabbetimiz sohbetimiz yok ama böyle ense tokat göte parmak modunda olduğum bir arkadaşım akrabam gibi yani.

adam zeki birader. kafa basıyor. kafası özellikle böyle ibneliğe çalışan insanları severim, bu herifi de seviyorum bu yüzden. sözlük kızlarına sesleniyorum, verebiliteniz varsa bu adama verin. herif sevişsin. seviştikçe açılıyor, biz de gülüp eğleniyoruz işte eheh

edit : verebilitesi olan erkekler kıskandı galiba. tamam lan, siz de verin amına koyim eheh
--spoiler--
kukla papucu yarım çık dışarıya oynayalım!
--spoiler--
nickaltında hep bayan yazarlardan övgüler ,şiirler yazılıyor.

adam yazdıklarında haklı galiba...
Prak' ta muhteşemleri yapılan oyuncaktır.
sonuna kadar okuduğum en uzun entry'nin sahibidir. (bkz: #20589397) aslında gayet sikko hikaye olmasına rağmen çok güldüm lan. ahaha.
gerçekten işinin ehli bir yazar.
yazmaktan para kazanması gerek yazar.
gel şirketimize senarist olarak aldırmayım seni dostum.ama sıkıntı surda biz genelde çocuklar için projeler yapıyoruz.
Varlığından yeni haberdar olduğum yazar vay amk 2 yıldır yazıyorum bu sözlükte bu adamdan haberim yok.

Meğerse sözlükteki nisa taifesinin ve ılık götlülerin yarısı bu herife (bkz: abi beni sik) diye methiyeler düzermiş.

Yönetmem gereken bir şirketim olmasaydı kendisine her türlü rakip olurdum da neyse.

Hadi gene iyisin kuki. Sen ayıkla sözlükteki cıvırları. Şanslı köftehor seni. *
ölürüm sana.