bugün

en büyük müdür'ün göt olduğunu anlamış yazardır, geçmiş olsun...

görsel
artık rahatlıkla oturabilecek yazar. (doktora söylediklerini duyduktan sonra) sadece koltuğa değil tabiki.
beyler kukla abiyi de kaybettik hepimizin başı sağolsun. * Sözlükte delikanlı adam yüzdesi hızla düşüyor. Allah'ım sen bizi koru Yarabbi.. *
(bkz: Götünden element uyduran yazar)
Geçmiş olsun.
geri dönmüş yazar. hepimizi sevindirdi dönüşü. ayrıca geçmiş olsun.
geçmiş olsun, hoş gelmiş.
sonunda geldi dediğimiz yazar. ailecek takipteyiz.
eheh gecmis olsun.
riske girmemek için bütün "-de" leri ayrı yazan yazar. **
ne zaman gerçekleri açıklayacak diye merak etmekteyim.
beni gülümseten, sevimli bir yazar. entrylerini severek okuyoruz.
kukla ya özel yapılmış bir inciswf

30 bin kadınla birlikte olan eleman:

http://inciswf.com/1285146255.swf
--spoiler--
sikimi yakından takip eden okurlar yaklaşık 3 haftadır sözlüğe girmediğimi ve bu zaman zarfında hiç sevişmediğimi gayet iyi bilir.
--spoiler--

böyle bir hitap ile başladığı bir entry ile günün en beğenilen 1. entriysinin sahibi olmuş yazar.

kendisine lafım yok.

şu hitap muhataplarına diyorum ki : haysiyetinizi ..keyim.
evli adamlara karşı koyamadığı bir şekilde, romantik bir biçimde ilgi duyuyormuşmuşmuş.

ben öyle duydum.
kolonya konusunda kendisine sponsor olucagım yazar.
"Geçen Hafta Sözlüklerde Beğenilen ilk 3 Entry"

1. Uludağ Sözlük | Kukla

http://www.sozlukhaber.com/h/2854/
http://www.mambeeba.com/b.../03/kermit-and-iphone.jpg

beni üzme dedim sana, bak böyle kalırsın arkamdan!
Gel la cigara içek.
moderatör olduğum falan söyleniyor.

arkadaşlar cidden yok öyle bir şey. tamam bi ara zall çok yalvardı. gel kuki moderatör yapim seni, sözlüğün senin gibi engin görüşlü, ılımlı, edebi yönden kibar ve mütavazi birine çok ihtiyacı var dedi. hem sende modlarla iyi anlaşıyosun, kimseyle kavga etmiyorsun. maşşallah yazdığın zaman da kol kadar uzun yazıyosun, ne dersin kuki uyar mı dedi. 1 aylık deneme süreci falan verecekmiş. test'e tabi tutacakmış.

puahh kabul etmedim tabi. ziklemedim zall'ı. karizma olsun diye dönüş yapmadım.. çünkü modluk cidden bana göre değil amk. taraflı olurum hep. kızları kollar erkekleri siktir ederim. nick altlarına ' harun abi '' yazanları bile silik yaparım. çaylak olur herkes. sözlük kızı çirkinmiş, sözlük kızı patlakmış bunu diyenleri kazığa oturturum. ciddiyim şeriat gibi kurallarım olur. sadece dünya kadınlar gününde ve öbüşmeler gününde gelişmeleri yakarım.

lan hem modluk demek yalnızlık demek. adamlar yanlış anlaşılırım korkusuna entry bile girmiyor. böyle daha iyi.. akla ne eserse yazıyosun.. kim ne düşünmüş, kim niye hislenmiş, kim alındı, kim gücendi dünya sikinde olmuyor kişinin. ohh misler gibi. yaz ekle amk. bızzttttt.

bak bızztt diye de bitirdim giriyi. böyle entry mi biter lan?
Harun abi sevici yazar.
--spoiler--
taraflı olurum hep. kızları kollar erkekleri siktir ederim. nick altlarına ' harun abi '' yazanları bile silik yaparım. çaylak olur herkes. sözlük kızı çirkinmiş, sözlük kızı patlakmış bunu diyenleri kazığa oturturum.
--spoiler--

--spoiler--
sadece dünya kadınlar gününde ve öbüşmeler gününde gelişmeleri yakarım.
--spoiler--

ailecek gülüyoruz ağbimize...

anne bi dur allesen kukla abiyle konuşuyom...
halktan biri olan yazar.
lan olum biri mesaj attı.

kukla' yı tanıyor musun dedi. dedim evet. sözlükten falan. nasıl biri diye sordu. dedim adam gibi adam bir abimiz. epey zaman sesi çıkmadı. en son ben tekrar yazdım. kız mısın diye sordum. evet dedi. dedim o zaman kızım kaç kurtar kendini kukla ziker vallahi dedim. şikayet etmiş...
Bir vaudeville for vendetta değil.
kukla nickli yazarın kullandığı cep telefonudur.

görsel
(bkz: kukla sikerken dikkat edilecek hususlar)