bugün

Begendigim elbisenin sezonda 99 lira olan fiyatinin 29 liraya düşebildiği mağaza. Hayır yani 29 liraya da kar edebiliyorken neden 99 anlatsana biraz koton.
Dün 800 liralık alışveriş yaptığım ve genel manada çok memnun olduğum mağaza.
Kot gömlek ve tişörtlerni sevsem de geçenlerde aldığım yazılı bir bluzun iki yıkamada çıkan yazısı için kınıyorum kendisini bi süre alışveriş yapmam galiba o derece hayalkırıklığı oldu.
Bir arkadaşın lcw ve de facto nun bir tık üstü demesi üzerine gidip 2 pantolon aldığım ve her 2 pantolonun da hemen tiftik tiftik olup yırtılması sonucu bir daha çorap bile almak için girmemeye karar verdiğim giyim firması.
son zamanlarda tshirtlerde ciddi indirim yapınca 8 - 10 tane tshirtini aldığım ancak ne hikmetse her yıkamada bir beden küçülmeleriyler beni şaşırtan firma olmuştur. işin kötü yanı bu yıkamadan ürün daralması / küçülmesi öyle berbat bir durum ki ispat etme gibi bir şansında yok, ne dersen de senin 30 derecede yıkadığına inandırma şansın yok.
Türk kuruluşu olduğu için sık sık tercih ettiğim marka. Ayrıca koton da eski dilde pamuk demek. Ürünleri De hiç fena olmuyor.

Edit: Osmanlı Türkçesinde pamuğa koten derler. Kökeninin ingilizce olduğunu biliyoruz.
sahibi yılmaz yılmaz dır ve kendisi BMD eski başkanıydı.
Buradan sadece Günlük giymek için kıyafet alınır. Hatta sezonluk. Jeanlerininden alıp da memnun olanı bi burda duyuyorum. Size iyisi denk gelmiş demek ki.
Burak özçivit'in dizisi 'kara sevda' göndermeli dandik reklamından sonra mavi ye rakip çıkarmaya çalışmıştır kendini. Dizi stylingi yaparken sponsor olarak koton ile de anlaşmalıydık, oyuncular koton etiketini görünce giymek istemiyorlar diye etiketleri söküp nereden bilmiyoruz showroom ürünüydü diye giydirirdim. Algıları epey bozuk yani, mavininse iletişimi çok güçlü ama kalite olarak yarışamayacakları boyutta değil. Pr'ınıza talibim şekerler.
Erkek ayakkabıları ucuz ve güzel sevdim bu işi.
tunikleri çohoş olan mağaza.
Pes diyorum, yil olmus 2017 hala gerine gerine gercek kürk kullanan magazalar var, ve Louis Vuitton'dan, Gucci'den bahsetmiyoruz, bizim Koton'dan bahsediyoruz! Yaptiklari gurur duyulacak kaliteli bir ismis gibi "real Fur" yazmamislar mi bir de! Nerde yasiyorsunuz siz? Hadi vicdani vs. bir kenara biraktim, hic mi takip etmiyorsunuz dunyada ve bilhassa moda dunyasinda ki gelismeleri? Bu ne sacma ve acemice bir ticaret anlayisi.

Fiyata bakin bir de, 249.99 tl. Kürkü bu fiyata satilan bir tilkinin ne sartlar altinda can verdigini dusunmek bile istemiyorum. Yaziklar olsun.
Fahriye evcenli reklamından sonra gözden düşen marka. irem dericili de facto neyse fahriye evcenli koton da odur.
son günlerde kullandığı kürk sebebi ile her yerde üzerine gidilen markadır. Durup düşününce soyu tükenen hayvanların kullanılması yazıktır, insanlık dışıdır. Ancak ülkenin geldiği bugünkü ekonomik krizde, Avrupa'da mağaza açan ve ekonomiye katkısı olan bir markaya bu şekilde saldırmak, karalamak ne kadar doğrudur tartışılmalıdır. kaldı ki,deri ayakkabı giyen kemer kullanan, vegan beslenmeyen, hatta bir gün etsiz yemek yediğinde karnı doymayan arkadaşlarımın bu tepkisi komik gelmektedir. Tilkiler yaşasın ama kafamızı da biraz çok yönlü çalıştıralım.
Erkek için bile çok güzel işler çıkarıyorlar fiyatları da şaşırtıcı derecede makul.
Kot pantolonların bir kaç giyimden sonra 1 beden büyüdüğü markadır.
Şikayetlerden sonra mağazalardan toplatılan kürkler tekrar tilkilere giydirilmiş olacak ki, herhangi bir ceza olmadan konu kapanmış.
ayakkabıları güzeldir. beğendim çok rahatlar.
insanlarla pişti olmak istiyorsanız hiç kaçırmayın koşun.
(bkz: Pambığ)
yırtık Jean pantolonları için Fazlı Teoman Yakupoğlunu paramparça şarkısıyla reklam yüzü yapan giyim markası.
Kış sezonunun başında iki elbisesini beğenmiştim. Oradaki beden büyük geldi. Küçüğünü başka mağazada bulurum dedim. Ancak ne mağazalarda ne internet sitesinde bulunmadıgı gibi diğer bedenler de yok oldu.
Neden bilmem Bence o iki elbise de piyasadan cekilip yurtdısı magazalara gönderildi.
Alacağın olsun koton.

görsel
güzel ürünleri olan mağaza.
göyneklerimi oradan alırım.
Çoğunlukla gereksiz pahalı ve kötü kalitede kıyafetler satan mağaza. Kot pantolonları berbat. Birkaç defa aynı hataya düşüp aldım. Sonuç olarak bir daha katiyen almamaya karar kıldım. Aynı fiyata daha kaliteli kıyafetler alabileceğim mağazalar varken burayı pek tercih etmiyorum o yüzden.
Benim tarzımda giysilerin yoğun ve uygun olduğu mağaza. Bu yüzden ekseriyetle burayı tercih ederim.