bugün

insan dışkısından ve dışkılama hadisesinden görsel, kokusal ve lezzet olarak cinsel zevk alma durumu.

(bkz: iyi bok yedin)
(bkz: gönül bu ota da konar boka da)
dünyanın en iğrenç fantazilerinden biri gibi görülsede köken olarak bir ruh hastalığıdır. kişi seviştiği kişinin dışkısını yemekte, partnerinin ağzına dışkılanmakta, birbirlerinin dışkılarıyla vücutlarını sıvamakta birbirlerini idrarları ile yıkamaktadırlar*.aşırı bir sapkınlık hadisesidir. çok ileri gitmiş jackess durumudur.
çocuklukta yaşanan nevrotik olaylardan sonra gelişen, dışkının hayalini kurarken bile büyük bir heyecan uyandıran, tedavisi genelde uzun süren, ve maalesef toplum içinde kolay anlaşılmayan hastalıktır.
(bkz: 2 girls 1 cup)
anaokuldayken sıçtığı boku cebine koyan bir arkadaşım vardı.
küstük.
patolojik midir değil midir , yoksa sadece fetiş midir bilemiyorum..

neticede kimi ayaktan zevk alıyor , kimi boktan.. her insanın fetişleri vardır kanısında olduğum için ben , bok fetişini iğrenç bulmama ve kendim böyle bi fetişe sahip olmamama rağmen "aha bu adamda ruh bozukluğu var" diyemem..

anal fiksasyon geliyo akla hemen tabii..anal dönemde ailenin gösterdiği katı tuvalet eğitimi , anüsle tatmin olma , bireyin anal dönemde fikse olmasına sebep oluyor teorik olarak.. bunun sonucu olarak da , birey tuvalet işleriyle fazla ilgileniyo.. tabii şayet koprofilinin sebebi anal fiksasyonsa gerçekten , anal dönemde fikse olan bireylerde , aşırı titizliğin de bi semptom olduğunu düşünmek de lazım..

neyse.. uzmanlık alanım değil.. ruhbilimcilere bırakıyorum sözü..
insan yahut hayvan dışkısının çok kere kişisel eşya arasına koyulan paketler içinde saklanmasıdır.
(bkz: öööğğğkkk)
(bkz: two girls one cup)
eski sevgilim sürekli bokumdan konuşurdu. demekki koprofili varmış.
dışkıdan ve dışkı yemekten cinsel haz almak.ahlak masası polislerine sabırlar.
Dışkıdan cinsel haz almadır.
Efendi partnerler sex yaparken bu fantezide birbirilerinin bokunu yiyebilir, birbirilerinin üzerine dışkın dışkın dışkılayabilirler.

Zevkli birşey olduğu kulaktan kulağa gezmekte.
Sürekli olarak dışkıyla ve osurukla ilgili espri yapanların bu rahatsızlıktan muzdarip olabileceği söyleniyor.

Boklu donunu atmamak, aksine katlayıp çekmecelere, en değerli eşyaların arasına koymak, duş yaparken sıçıp sıçmıkla sabunlanmak gibi belirtileri de varmış.

(bkz: akla gelen iğrenç şeyler)
bok yemenin latincesidir.
bende olandır galiba. arka taraf kokusundan zevk alıyorum.
beyler kızların götünün içi de kaka doludur. bayılacak bişey yok.
(bkz: celal şengör ün bok yemesi)
'iyi bok yedin' sözünün cuk oturduğu kelime.

Tanım: dışkıdan ve dışkı yemekten cinsel haz alma.

Öğğğkkk !
(bkz: celal şengör) *
kimi alzaimer hastalarında dışkı ellemek istemek gibi durumlara da rastlanır. dışkısını badana gibi duvara süren alzaimerlılar mevcuttur.