bugün

1366 nickaltı girilmiş, 1377 ncisi bana nasipmiş. aslında suç bizlerde sataşmalarına cevap verilmeseydi, polemiğe girilmeseydi şimdi bu vasat şımarık şahıs bu noktaya gelmemiş olacaktı. olsun bundan sonra koministimam ve ondan ne kadar varsa huzur, rahat yok bu sözlükte.

tanım gereksiz silinmiş yazar. kritzki fake hesabı olduğu iddia ediliyor.
her geçen gün yokluğunu daha da hissettiğimiz yazar.

t*şş*klarım yapış yapış oldu ya. bir üfleyenim bile yok imam... nerelerdesin...?
mikroskobumun camı lam...
hani bize koministimam...
bağlamamanın teli bam..
hergün içkiye gelir zam...
hani bize koministimam..
serefsizimbenimaklimagelmisti tutturmuş bir am
Sanki derdi koministimam
canımdır benim o.
oha uçmuş. sevdiğim bi yazardı gelince selam çaksın bi yav.
Işine profosyonelce bakan bir imamdır.
neden silik yediğini merak ettiğim adam gibi adam. yeni hesabı varsa bir zahmet selam etsin bana.

amk adam bırakmadınız lan sözlükte ergenekon musunuz balyoz musunuz anlamadım ki.
Dediler ille de lazimdir bir dam..
Hani bize koministimam...
bu sözlük senin mizah anlayışını anlayamadı ya, başını yesin kardaş

#11893044 negzel yazmışım, hala daha çok gülüyom ben buna. klavyeme sağlık ohyşş. *

edit: bide ayar yedin ya la allahın bebelerinden. *

(bkz: koministimam/@koministimam) 1373 entry de 2 nickaltı!
(bkz: kral taytsiz/@kral taytsiz)17 entry de 3 nickaltı.

bunu yapmasam ben de ölürdüm. * neyse hadi ben yattım.
(bkz: kendi nickaltına entry giren ezik)
(bkz: bunu demeseydim ölürdüm)
silinmesi ile sözlükteki kürrek kafalara gün doğmuştur. bana bi tane daha gominiz gibi yazan adam gösterin şu sözlükte. yok gösteremezsiniz. sözlüğün yüzde 98'i birbirinin aynısı. ögzün olanların başına gelen de ortada. rip gominiz. respect. evet.
eğlenmek için lazımdır dam...
eğlenmek için lazımdır dam...
çükünüzü yesin koministimam...
hala daha taşşakları ile oynayanların olduğunu gördükçe oturduğu yerden hallenen yazar.
bak gördün mü bilmiyorum . ama modlar çalışmıyor diyorsun bir de laf atıyorsun . hemen sildiler sayfana yazdığım iğrenç ötesi yazıyı. sen iğrenç biri olduğunu kabul ediyorsun ama modlar ona bile razı değil. laf etme bir daha bu şahıslara. öpüldünüz.
Aslında olması gerekendir. islam dininin öğretileri arasında "Allah katında herkes eşittir. Kimse kimseden üstün değildir." denir. Sınıfsız komünal toplum teorisine çok benzer.
(#16796975)

imam efendi, koministlerin beyi, o entry'i gururla yazdim, sonuna dek arkasindayim. ben inandim. biz inandik. cikip ne kadar fenerli oldugunu gostermenin vakti degil midir?
sataşırdı sağa sola, durduramazdı kendini
hafif ibneydi.
bazen haklı olsa bile küfür ederek haksız konuma düşerdi.
o da onun ibneliğindendi.
sus derdik susmazdı. damarına işlemişti çünkü ibnelik,
bağımlı olmuştu.
sonra modlara kızardı, cırlardı hep. haftanın 8 günü çaylak olurdu.
ama ibneliğinden de asla vazgeçmezdi.
tekti ibnelikte.
bir numaraydı ve aramaya inandırmaya çalışırdı milleti. donuz butonu diye ömrünü yedi.
siklenmedi.. çünkü ibne olduğunu herkes bilirdi.
akrabalarının ismini bilmezdi ama sözlükteki tüm nickleri ezbere bilirdi.
velhasılı acayip potansiyel bi ibneydi. kavga gürültü sonunda silik oldu, tatlım benim ya kulakları çınlasın
bir numara ibina idi.
tekti.
hep yek.
ah imam vah imam. sikeyim belanı e mi..? ulan nereden yakalayıp kaydetmişim kafama senin ''di mi'' yerine her zaman '' de mi'' diye yazdığını. yavrum şunu doğru yazsana.. senin dalgana nerede bir entry okusam ve içinde ''de mi'' yaziyorsa yazari senin fake hesabin olmakla suçluyorum. arkadaşlar hadi imam bildiğini okur; bari siz yapmayın amk.. di mi yazılır evladım de mi değil. yapmayın.
hemşerim olan yazar. ama bizim memleketten nasıl böyle bir adam çıkmış şaşırtıcı doğrusu.
acayip sempatik, böyle yanakları sıkılası sevimli yazar.
hayırlı işler ciğerim. *