bugün

çoook uzun zaman önce henüz hakan peker hiçbir şeyim yok ama taş gibiyim şarkıları yapmazken seslendirmiş olduğu güzel şarkıdır.
Eğer birine aşıksanız ve o kişi onu unutmanızı istiyorsa söylenecek en acıklı kelimelerden biri.
Kolaydır aslında, yapılacak tek şey unutmaya çalışmamaktır.
Bir gün sende beni ararsın
Bir hasret seni yakar
Deli bir özlem sarar ağlarsın
Geri dönmek istersin...
Eski bir şarkı yakar, Birden gözlerin dolar
ağlarsın

Elimde değil unutmak seni
Kaçsam da kovalar anılar beni...
Boş hayallere sarılır gibi

Kolay mı unutmak bir anda seni

şeklinde haykıran hakan peker şarkısı.
bu şarkının klibindeki abla pınar altuğ olabilir. ki eğer oysa kesin adroid, insan yaşlanır çünkü.
(bkz: http://www.youtube.com/watch?v=AOdl3ggJ18E)

edit: valla o, çenesinde gamze var.
bana da noluyosa, sanki yıllar evvel ormanda kaybettim pınar altuğ'u hakan peker buldu.

edit2: valla değil, başka çenesi gamzeli senem hakkı'ymış. sapka yapamayan cuheyla'ya derin teşekkürlerimi iletirken belirtmeliyim ki; çene gamzesi güzel bişe de değil bence.
unutmak o kadar kolay mi sandin?
ayrilik bana asktir artik...

(bkz: ayrılık)
birlikte olamamanın acısı açısından dumanı üstünde bir aşık cümlesidir bu. büyük ihtimalle aşıktır ve ikili ilişkilerin en zor dönemini yaşamaktadır. yani; unutma faslı... zordur, kendisine kolay gelsin diyor ve işin birde diğer boyutuna göz atıyoruz. nedir o taraf? illa gönül meselelerinde arzu edilen değildir unutma ihtiyacı. işin birde nefret boyutu vardır. kimbilir belki haksızlığa uğranılmıştır hazmetmekte zordur unutmakta.
hakan peker kliplerine sırasıyla bakıp dalgamı geçiyordum ki bu şarkıya rastladım ve gözümdeki hakan peker değişiverdi. hatta nerde o eski hakan peker şarkıları bile dedim. o derece güzeldir.
http://www.youtube.com/watch?v=QM8-p2ORKVI

(bkz: hakan peker)
(bkz: ayrılık sonrası dinlenesi şarkılar)
hakan abimizin güzel şarkısı. sabah sabah nostalji yapasım geldi. *
90'lar pop hit listesi yapacaksanız, en başlarda bu şarkı yer alır. Bir peker müzik yapımı.