bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    bir işle meşgul olana yapılan iyi yürekli temennidir. kimden gelmesi dilendiği ise muammadır.
    6 ... cikarinbeniburdan
  2. 2.
    sempatiyle yaklaşmak amaclı söylenir ama nedense her defasında, kolay olmayan işleri yapanlara söylendigi inancına varılmıştır.etkidir, anında tepkisini görürsünüz.
    şöyle ki;
    -kolay gelsin
    -kolaysa başına gelsin
    2 ... mintiminti
  3. 3.
    kolaysa basına gelsin cevabının alındığı gereksiz söylemdir...
    ... batu04karanlik
  4. 4.
    kolay gele olarakta söylenmektedir.
    ... adiinsan
  5. 5.
    yakında kanal 1 de başlayacak olan doğaçlama show programı. yönetmen uğur yücel , evsahibi sahan gökbakar mıs. merakla bekliyoruz.
    1 ... selfless
  6. 6.
    sözlükten atılacağını anlayan yazarın son söylemleridir.
    ... devils advocate
  7. 7.
    son dönem tv'de, anında görüntü ve komedi dükkanı ile birlikte doğaçlama-senaryosuz kıpırtı programları güzel bir atılım yaptı. bu şeklin, üçüncüsü çok sağlam geliyor.

tanım : kanal 1'de yayınlanacak, "uğur yücel ve settar tanrıöven varsa beni de yazın" dediğim, güzel olacağını düşündüğüm, doğaçlama.

güzelde bir slogan bulmuşlar, "hazırlayanlara ve izleyicilere kolay gelsin".

bana uyar!
    ... kackelacka
  8. 8.
    anında görüntü show ve komedi dükkanı karışımı * olan yeni doğaçlama programımız. uğur yücel'in yönetmenliğini yapacağı programda şahan gökbakar, settar tanrıöğen, josi mizrahi, murat akkoyunlu, özge özberk, ezgi mola canlı performanslarını sergileyecekler. ilk intiba * olumlu gibi olsa da izleyip görmek lazım. zira burnuma taklit kokusu geliyor. *
    -1 ... my moon
  9. 9.
    an itibari ile ilk bölümüyle başlamış olan televizyon programı. güzel ve eğlenceli bir programa benziyor.
    2 ... mrrepla
  10. 10.
    bugün ilk bölümü yayınlanmış olan program. şahsen çok kısa sürdüğünü düşünüyorum.
    ... mor ve berisi