1. 1.
  http://www.softpedia.com/...eo-Players/KMPlayer.shtml adresinden indirilebilecek vlc player'ın halefi. vlc player'dan görebildiğim kadarıyla artıları altyazıları daha düzgün çıkarması (kmp player'da altyazıların arkasına siyah gölge ekleniyor) ve görüşü. winamp'ın modern teması tadında bir görünüşü vardır. her türlü medyayı oynatır. (şu ana kadar oynatmaya çalıştığım tüm videoları oynattı. süper)
  ... for the greater good of maiden
 2. 2.
  bir gece yarısı, korece bir sitede bulup indirdiğim programdır. kendisinin açamadığı film, çalamadığı türkü görülmemiştir. kullanımı çok pratiktir ve bilgisayarınızı fazla yormaz. öyle codec falan olaylarına girmezsiniz. içinde her türlü özellik vardır.

  son 1 yıldır vlc media player kullanıyordum son 2 aydır bunu kullanıyorum ve çok memnunum. vlc'nin kullanımı çok karışık ve filmlere altyazı eklemek tam bir işkence diyorsanız doğru yerdesiniz.

  bendeki sürüm sadece ingilizce ve korece'yi destekliyor belki türkçe desteği de vardır araştırmak lazım..

  istek üzerine edit: http://www.yuklem.com/ind...de=incele&program=145

  ben bu siteden indirmedim ama korece olan çok karışık..bunu denerseniz işe yarayacaktır..
  2 -1 ... karamsar kelimeler
 3. 3.
  (bkz: vlc player)
  1 -1 ... thomas anderson
 4. 4.
  (birçok media oynatıcısını bizzat denemiş birisi olarak:)gerek görüntü kalitesi, gerekse de pratik klavye kısayolları nedeniyle media oynatıcılarının en iyisi denilebilecek "player".

  edit: nazarımda tahtını daum potplayera kaptırmış olan devrik player
  2 ... fdngnr
 5. 5.
  2.9.3.1431 Beta sürümü için:

  http://www.filehippo.com/...da5eea8f92aec2437831a73c/
  ... notrinova
 6. 6.
  .mpg uzantılı videoların ileri geri sarmasındaki ufak çuvallamasını saymazsak, mevcut video oynatıcılarından en iyisidir. high definition videoları daha sorunsuz oynatan bir playere rastalmadım henüz.
  ... karamboldedans
 7. 7.
  divx izlemek için bunun üstüne player yoktur, mp3 çalıcısı da bir o kadar başarılıdır. hakkaten açmadığı video ve audio formatı neredeyse yok gibidir. arayüzü çok hoştur. streaming videolardaki eksikliğini yeni sürümlerde gidermiştir. bu program bendeki media player arayışına son vermiştir.
  ... drop the leash
 8. 8.
  görüntü ve ses kalitesi yönünden dehset ul vahset olan, gom'a bin basan program.
  2 ... la paz
 9. 9.
  kendisini keşfettikten sonra gom player, k-lite, bs player'e ve bilumum programlara gerek olmadığını anladığım video oynatıcı programdır.son tahlilde en iyisi bu mudur?budur.
  ... sessuzluk
 10. 10.
  Belkide şuan türünün en iyisi diyebileceğimiz video oynatıcısı. Ayarları karışıktır (hayatımda bu kadar karışık ayarları olan 2. program. diğeri miranda.) yanlışlıkla bir tuşa basıpta ayarların kayması akabinde, yana yana eski haline getirmeye çalışırsınız. ama çabalar nafiledir. bundan dolayı kullanmaya başlayacak olan vatandaşlara, Tercihler ana menüsünden "Öntanımları Dışarı Aktar" seçeneği ile alacağınız yedek sizi kurtaracaktır.

  Görüntüsü için ;
  http://images.google.com.tr/images?q=kmplayer

  Not: Şu an 2.9.4.1435 numaralı sürümü mevcut.

  http://www.kmplayer.com/forums/forumdisplay.php?f=25
  ... imparatore