bugün

bazılarına batan ırkdaşım.
Oğuz beyli bozkurt soylu ey turk oğlu
Ocağın tütsün,kaderin gülsün
Başın dik,alnın açık olsun
Kılıcın keskin,ocağın mutlu olsun
Sen Türksün Türk oğlusun.
3 mayıs türklük bayramın kutlu olsun...
muhtelemen osmanlı padişahlarının ama özellikle de fatih'in, atalarının ebesinin a.ına koymuş olmasını hala içine sindirememiş olan şahıstır.
osmanlı'yı sevmeyen yazardır.
tipik bir atsızcı sanırım.
(bkz: ecdad inkarı)
eh işte dediğim yazarlardandır.
osmanlı'yı sevmemesi bazılarını kızdıran yazar. birilerinin sevdiklerini bizde mi sevmek zorundayız la? anneni sevmiyorum mesela * bana da kızıcan mı ?. saygı sevgi kalmamış bu ülkede.

sen elmayı seviyorsan, abi seviyorsan git konuş bence.
sadece max 120 karakterli bir entrysini okudum ve yorumluyorum yanlışsa söylesin. kuvvetle muhtemel türk değil. türk ise ve dini islam ise kuvvetle muhtemel islamın şartlarını yerine getirmiyor. ama kuvvetle muhtemel laflarını bir kenara bırakacak olursak bu yazar türk değildir. türk ise de kesinlikle mümin bir hayat sürmüyor. müslüman değildir diyemiyorum kimse kimseye de diyemez zaten.
osmanlı'yı eleştirince kıt kafalı aşırı milliyetçiler tarafından yuhlanan yazar. Demek ki bu sözlükte mantıklı laflar etmeye gelmiyor azizim.
yazılarını takip ettiğim sevdiğim yazar.
popüler olma çabasında olan ezik.
#11642611 numaralı entry'sinden dolayı tebrik ettiğim yazar. "yavşak" kelimesine niye bu kadar takıldığı ortada değil mi?

(bkz: yarası olan gocunur)
güncel meseleler hakkında lafı gediğine oturtan yazar.
kalaslığın kitabını yazan troll. bir çeşit paranoid android.
bugün farkettiğim ve yazılarının kayda değer olduğuna inandığım nesildaşım.
yaz hocam sen, yaz, bakma sen onlara.
güzel insan, yazmaya sakın ara vermesin.
kadınlarla ilgili en ufak bir olumsuz yorumda herkese yobaz muamelesi yapıyor. fakat facebook avatarına bikinili fotoğrafını koyan kızın yollu olduğunu düşünüyor.

çok güzel, modern bir algısı var.
kafayı komünistlerle bozmuş yazar. ne yaptılar acaba kendisine bilemiyorum. atsızcı yazılar yazarak, faşizm kokan yazılar yazarak dikkat çekmeye çalışır kendisi.
bu vatandaşa ve emsallerine göre bu ülkede tek mesele, apo. varsa yoksa apo... niye hedefleri bu kadar küçük, ilginç. hiç mi hakikat endişesi yaşamayacaksınız?
müslümanlık ve osmanlı karşıtı kafatasçı yazar.
son derece seviyeli(!) insanların hakaretlerine, küfürlerine maruz kalmış, sözlükte görmekten mutluluk duyduğum, birikimli bir türk milliyetçisi yazar.
Dili, Düşüncesi, dini Türk yazardır.

Milliyetçidir, Osmanlıcı değil.

Müslümandır, Arapçı değil.

Milliyetçilik, osmanlı ilişkisini bilmemek, Kozanoğlu'nun neden osmanlı'ya başkaldırdığını bilmemektir.

Milliyetçilik, Osmanlı ilişkisini bilmemek, Hekimoğlu'nun Osmanlı'nın Türklüğün başına musallat ettiği Gürcü beyle neden mücadele ettiğini bilmemektir.

Milliyetçilik, osmanlı ilişkisini bilmemek, Kızanların ve onların efelerinin neden dağa çıktığını bilmemektir.

Milliyetçilik, osmanlı ilişkisini bilmemek, Çandarlı Halil Paşa yerine Zagnos Paşa'yı tercih etmektir.

Milliyetçilik, Osmanlı ilişkisini bilmemek, Her Türk vilayetinin başına dikilen devşirme köpeklerin Türk köylüsüne neler çektirdiğini, üç kağıtlarını bilmemektir.

Milliyetçilik, Osmanlı ilişkisini bilmemek, Yemen bizim neyimize diye ağıt yakan Türk analarının ağıtlarını görmemek, Türk analarına ve Türk şehitlerine saygı duymamaktır.

Milliyeçtilik, Osmanlı ilişkisini bilmemek, "Şimden gerü hiç gimesne divanda, dergahda, bergahda ve dahı her yerde Türk dilinden özge söz söylemeye." Tümcesinin değerini bilmeyip, zaten saraya giremeyen Türk aydınlarının değil sözde devşirilmiş özde Sırp, Hırvat, Boşnak Aydınların ucube dilini savunmaktır.
(#11863734) neyin kafasını yaşıyorsun sen. beğenmeyen çekisin gitsin arkadaşım türkiye cumhuriyetinin sizin gibilerine ihtiyacı yoktur ve hiç bir zaman olmayacaktır.
(#11886722) nolu entry'im zoruna gitmiş yazar(#11886743).

ben sözde inanan olmadığım için söylediğin küfürü üstüme almıyorum ama sen inananların düşmanı olduğun için küfürümü almışsın üstüne.
her baslik altindan cikmasi ve sifir bilgiyle entry yazmasi artik beni cileden cikarmaya basladi.
yahu yok sayma ozelligi olsa uygulayacagim ama yok iste soyle facebook gibi bu kisiyi engelle ozelligi olsa hemen uygularim ama yok. yeter abi ben de insanim neden hep boyle sig entrylere magruz kaliyorum. zall gozunu sevem yap biseyler.
mhp için canını dişine takıp kaset müdaafası yapan klauss, bir de bakarsınız ansızın tkp'li oluvermiş. (bkz: #11932479)
dünya değişiyor tabii ki. sahi değişim dedim de aklıma provokatörler geldi.
hey gidi eskiden provokatörler ve ajanlar akıllı adamlardan seçilirdi. değil mi ?
güncel Önemli Başlıklar