bugün

merak eyleyen yazar sorusudur.
şöyle en azından basım maliyetini çıkarabilirsem cesaret etmeyi düşünüyorum.
elimde çok temiz ve kaliteli mizahi hikayelerden oluşan bir kitap fikri var ve cuzi bir ücret karşılığında sahip olabileceğiniz eğlencelik anlara sahip olacaksınız.
daha ne isteyebilir ki bir insan?

edit: şimdi herkes üçer tane alsa, eşe dosta falan dağıtsa, biraz reklamımı yapsa, hayat bayram olsa olmaz mı? iki paket sigara paranız lan bişey olmaz.

Edit 2:ŞU ANA kadar 154 kitap satma sözü aldım. gayet olumlu. 154*15=2310.
günlük gayet güzel para.
hesaplar senden ise sıkıntı olmaz ben alırım.
adam gibi bir dağıtım ağı olan yayınevi ile anlaşılamaz ise sadece kaç kişiye hediye edersen o kadar kişi alır dedirten okur cevabıdır.
Kime göre cüzi, neye göre cüzi?
Kitabın içeriğine bağlı. Bir kere aşklı meşkli ise havanı alırsın. Yüzlerce var ama cinli veya periliyse gerçek yaşanmış süsü de veririsen ilk ben alırım kardeş.
yani şimdi 2-3 tane almam ama destek çıkarım be. sonuçta aynı sözlüğün yazarlarıyız.
çıksın almayan senin gibi üst düzey yazarlardan olsun nasıl beddua ?
Açtığı başlıktan kaçıyor dangalak, bir de kitap yazacak. Peh.
kitabım çıksın istiyorsanız banka hesap bilgilerimi verebilirim.
görsel
Pdf'sini at okuyalım önce bi. *
(bkz: köy kahveli seksli hikaye) gibi şeyler yazmış isen lütfen çıkarma o kitabı
kardeş.
"kendini yazar olarak tanıtan, kitabı için para isteyen kişlere itibar etmeyiniz" - egm
kitabı oluşturacak öyküler sözlükte yazdığın seksli, köy kahveli falan öyküler olacaksa ben almam. *
Alirim ben almassam ibneyim aq cikar sen yeterki.
yoğun desteğiniz sayesinde kitap en kısa zamanda yayın-evlerinde olacaktır. teşekkürler.
bende yazdığımda sen de alırsan neden olmasın. şaka bir yana elbette destek çıkarız dostum.
epub ini bulursam kaçak indirir okurum ben.

merak etme.
ilkokul Türkçe sınavlarına soru üretme sıkıntısı ceken öğretmenler alabilir.
Misal
Aşağıdaki cümledeki anlatım bozukluğunu düzeltiniz:

--spoiler--
.cuzi bir ücret karşılığında sahip olabileceğiniz eğlencelik anlara sahip olacaksınız.
--spoiler--
Almam ama seni cevreme de tavsiye etmem. Allah belani versin.
Aşklı meşkli, bolca ergen sözleri dolu bir kitap ise satma oranın yüksek. Malum ülkemizde bu kitaplara talep oldukça yoğun!! :'( fakat dil anlatıma ve üsluba dikkat edilmiş harika bir edebi roman/hikaye yazacaksan hatta okunması için değil de para kazanma arzusu ile yazmayacaksan o zaman alımı zor olur kardeş. Sen edebiyat yapmak için değil de para kazanmak için yapıyorsan ilk seçenektekini yaz. Sonra başarısiz, sırf yüzü güzel diye oyuncu olan bir erkek/kız bul, bir de filmini çek. Ohhh tamam paraya para demezsin.
Hemen bas 8 tane alıcam.
Bu ülkede orjinal kitaba para vermek salaklık olarak görüldüğü için evet deyip sonra boşver ya diyen kişi sayısını da dikkate almak gerekir. Eğer amaç iyi hikaye yazmak ise pdf formatında da yayınlanabilir.
beyler almayacak olan varsa çıksın kasiyor.
aklımda 3-4 kitap var ama bunları bu ülkede yazamam. yurtdışına yerleştiğimde yazacağım. şahsen en az ikisinin best seller olmasını bekliyorum.

ekleme: kitapları ingilizce yazacağım. türkçe yazıp da 100-150 tane satmayla uğraşamam.