1. 1.
    Kütüphane nedir onu da bilmeyen maldır. Sadece ders kitaplarına para verilir.
    3 -10 ... selia
  2. 2.
    Her kitabın pdf'i olduğunu düşünen gofret beyinlilerden evladır.

Nasıl boş şeyler okuyorsanız artık.
    16 -1 ... carmencita
  3. 3.
    Teknolojinin esiri olmamıştır en azından.
    4 ... sonumb
  4. 4.
    Ya kitap okunsun da nasıl okunursa okunsun. Ben de sizin 'Mal' diye tabir etmekten cekinmediğiniz güruhun bir üyesi olarak diyorum ki mali durumum istediğim kitabı almaya müsait ve kendi kütüphanemi oluşturmak istiyorum bu yüzden de kitaba para vermekten çekinmiyorum. Ayrıca araştırma inceleme,tarih gibi kitapları da insanlar ellerinin altında bulunmasını tercih etmek isterler.
    Sonuç olarak siz çok istiyorsanız pdf indirip de okuyabilirsiniz kütüphaneden alıp da okuyabilirsiniz. Burada önemli olan kitabın okunması biçimi veya para ödenip ödenmemesi değil.
    3 ... sartreinpiposu
  5. 5.
    Bu aralar eski kitap almaya başladım. 1970 mühendislik kitaplarını almaya başladım. Biraz da geçmişte işler nasılmış ne varmış ne yokmuş onu öğrenelim.
    2 ... beyaz baretli mehmet aga
  6. 6.
    Tercihlere saygi gostermeyi ogrenememis varliklar kadar mal olamamistir.
    2 ... rustinpeace
  7. 7.
    yanlış önerme. kitaba temas önemlidir.

misal ben hem pdf okuyorum telefondan hem de kitaplığımdan kitap okuyorum. ama bir kitabı elinize aldığınızda bırakma ihtimaliniz pdf okurken bırakma ihtimalinizden daha azdır.

özetle telefondan sürekli mesaj veya bildirim geldiği için kitap her türlü değeri hakeder.
    3 ... kagit helva
  8. 8.
    Para vermemek için kütüphaneden aldım, süresi geçtiği için yine para verdim.
    1 ... inovatif kaplumbaga
  9. 9.
    Çok ağır konuşurum. Telefonu iyi olanlar PDf diye konuşabilir.
    ... asdfasdf
  10. 9.
    Yarın sen ekmeğe para bulamazken sana sadaka verecek olan maldır.
    AMK salağı.
    3 -2 ... mine sota