bugün

Ya kitap okunsun da nasıl okunursa okunsun. Ben de sizin 'Mal' diye tabir etmekten cekinmediğiniz güruhun bir üyesi olarak diyorum ki mali durumum istediğim kitabı almaya müsait ve kendi kütüphanemi oluşturmak istiyorum bu yüzden de kitaba para vermekten çekinmiyorum. Ayrıca araştırma inceleme,tarih gibi kitapları da insanlar ellerinin altında bulunmasını tercih etmek isterler.
Sonuç olarak siz çok istiyorsanız pdf indirip de okuyabilirsiniz kütüphaneden alıp da okuyabilirsiniz. Burada önemli olan kitabın okunması biçimi veya para ödenip ödenmemesi değil.
Tercihlere saygi gostermeyi ogrenememis varliklar kadar mal olamamistir.
yanlış önerme. kitaba temas önemlidir.

misal ben hem pdf okuyorum telefondan hem de kitaplığımdan kitap okuyorum. ama bir kitabı elinize aldığınızda bırakma ihtimaliniz pdf okurken bırakma ihtimalinizden daha azdır.

özetle telefondan sürekli mesaj veya bildirim geldiği için kitap her türlü değeri hakeder.
pdf de olsa beğenilirse ve şartlar uygunsa kitabın satın alınması gerekir. yazarlar yazdıkları kitabın tanesi için otalama %15'ini alırlar. yani 30 tl olan bir kitaptan yazarın kazancı yuvarlak 5 tldir.
Yaz, alpertunna.
Pdf'den okunan kitaplar gerçek kitap gibi zevk vermez. Telefon veya bilgisayar da o kadar çok şey okumak gözlere zarar verir uzun vadede.
Benimdir. Hatta e kitaba para veriyorum. Bir dunya para harcamisimdir.
Kitap kokusunu seven, okumayı gelişmeyi hayat biçimi haline getiren insandır aksini iddia eden maldır. Hayatta onca boş şeye para harcarken kitaba para harcamak delilik değil akıllılık örneğidir.
e parayla alıcaz tabi öpücük mü vericez satıcıya? saçma sapan başlıklar..
Demek ki malım.
benimdir.

güzel mallıktır deneyin.
Kitabın kokusu var, PDF de yok o koku. Her bedava güzeldir diye bir şey yok.
Emeğe hürmet diye bir şey var yeğen biliyor musun?
Harçlıklarından artırıp, teknoloji bağımlısı olmayan kişilerin, kullandığı tel. dikkat etmeyen, bilgiyi arayan, bilgiyi güç sanan, kalbi soldan atan kimsedir mal değildir, adamdır adam
Kitaba para vermek mallıksa evet bundan gurur duyuyorum.
Ve en önemlisi kitapların beyniniz gibi şarjı bitmiyor dostum.