1. ?.
  msn 7.0 ile birlikte hayatimiza giren ve destan yazar gibi nick yapanlarin bos bir yer bulsam da bir seyler daha yazip sevgilime aci cektirsem dusuncesini az da olsa gideren bulgu.

  ayrica (bkz: media player) ya da winampta calinan sarkilari "windows media player'daki sarki bilgilerini kisisel ileti olarak goster" kutucuguna (bkz: ipana okey) isaretini koyarak bu bolumden karsi tarafa gosterebilmeyi saglayan hede.
  6 -1 ... salca
 2. ?.
  sözlüğümüzün bir güzelliği.
  (bkz: yazarlarin kisisel iletilerinin meali)
  1 ... hasnicktir
 3. ?.
  (bkz: ağlama duvarı)
  2 ... haznedaroğlu
 4. ?.
  son 20 saattir msn'deki kişisel iletiler,

  galatasaray..
  gs..
  fenevbahce
  "ama biz de size 6 attık ehehehe"..

  yazılarıyla dolmuştur, epey sürecek gibi.. *
  ... trinfr
 5. ?.
  7 temmuz uludag sozluk fasil zirvesinde pek sessiz kalmış iyi şiir yazan yazar.
  ... kurabiyecanavari
 6. ?.
  sözlükte yazılan iletiler için moderatörlerin yazar adına yazdıkları iletilerdir. ''küfür etmek kötü bir davranıştır.'' * )
  ... pink_floyd
 7. ?.
  gerçek ruh halinin resmi kaydıdır. dikkat çekmenin de en kolay yoludur.
  ... phnar
 8. ?.
  msn ortamlarından sonra ilk defa bir sozlukte de kendini gostererek yuzumde bir gulumseme,yok lan kahkaha, şaka şaka gülümseme belirmesini sağlamış şey , microsoft icadı.

  Pek güzel bir şeydir netekim . Sevgililer birbiriyle konuşmuyorsa gerek nikleriyle olsun veya "ya nikimi bozmayayım şimdi,kişisel iletim de var benim" diyerek kişisel iletileriyle olsun birbirleriyle konuşmadan iletişim haline geçebiliyorlar mesela.Küs oldugu adama inceden laf sokacak adam ama küs işte, nikle yapsa çok göze batar,ayıp olabilir ; ve kişisel ileti var orda da işte. Yeni tanıştığın karşı cinse mı yavşayacaksın msn den, tamam ilk önce muhabbetle kıvamı hazırlıyoruz sonra muhabbet istenilen kıvama geldiğinde hemen kişisel iletimizi muhabbetin akışına göre ve karşıdakinin anlayacağı şekilde değiştiriyoruz. akabinde "ehehehe * ))) çokh küsselll ollmşşş o yhaaa eheheh" şeklinde mesajlar alıyoruz.

  çok güzel ya, çaylaklıktan çıkayım, biraz da ortamı tanıyayım çok güzel şeyler var aklımda; ve duydum ki uludagsozlukte güzel kızlar varmış lan.
  ... darklove
 9. ?.
  bir şarap şisesinin içine koyup, mantarını iyice tıkayarak şişenin ağzına, okyanusa salanlar dışındakileri kabul edemeyeceğim.. pardon..!
  1 ... havada panik
 10. 1.
  "bugün ne yazsam acaba?" sorunsalını doğuran msn özelliği. olmadı şarkı sözlerinden bir demet yazılır, o da olmadı "ne dinliyorum" özelliği açılarak ileti bulma sıkıntısından kurtulunur. ancak, bu kez de "hangi şarkıları dinlesem?" sorunu başlayabilir.
  1 ... viceversa