1. 1.
    üçüncü nesil yazar.
    nesilde ilk üçe girip derece yaptığı için sevinen kişi.
    1 -1 ... kosankarga
  2. 2.
    kanadı kırık yetişmek için koşmak gerek.
    (bkz: espiri yapmadım)*
    2 ... kosankarga
  3. 3.
    tesadüfen kar$ıla$tıgım arkada$ım..uludagsozluk kucuktur derlerdi inanmazdım..:dunya kucuktur
    ... mrtince
  4. 4.
    le peuple migrateur izlerken rastladıgım bir karga ce$idi..
    (bkz: durduramıyoruz efendim surekli ko$uyor)
    1 ... mrtince
  5. 5.
    tahminimce kanatlarını kullanması moderasyon tarafından yasaklandığı için koşan, tabana kuvvet yazari...
    ... cavit
  6. 6.
    (#1657556) nolu entry sine bakılıp nickine entry girilesi yazardır. kanatları olmadağından dolayı uçamayan yazardır.***
    ... replica
  7. 7.
    kosankarga nikini değiştirmeyi düşünen kaza geçirmiş yazarımızdır artık koşmuyor
    1 ... kosankarga
  8. 8.
    uzunca bir aradan sonra dayanamayıp sözlüğüne dönen arkadaşlarından iyi dileklerini bekleyen yazarımızdır (bkz: sadece koşmuyor)
    1 ... kosankarga
  9. 9.
    kendi adında sitesi varmış http://www.kosankarga.com/ (bkz: hayasızca reklam çalışmaları)
    1 -1 ... kosankarga
  10. 10.
    sözlüğü kız tavlama şeysi olarak gören yazardır.
    yazdığı bir entryde tek bir doğru kelime olmamasından dolayı düzeltir misiniz diye mesaj attığım, ardından msnini yazarak mesajımı cevaplayan, yeni uyandığı için salaklığı üzerinde olan ben tarafından da eklemek gaflet ve delaletinde bulunduktan sonra ilk söylediği "selam, cam açsana" olan yazar.
    böylelerini silmek lazım sözlükten. bu ne ya, sözlüğü kız tavlama yeri olarak gören ve sözlüğe hiçbir katkısı olmayan insan kaynıyor burası. yazık...
    2 -3 ... hatshepsut