bugün

tek amacı uludağ sözlük yazarı olmak olan bi arkadaş. ne diyelim ecnebi buna simple life diyor. evet.
tek amacı uludağ'a sözlük yazarı olmak olmayan, diğer sözlüklerle de yeterince fikir alışverişi içerisinde olan, tek amacı sadece yazmak, yazdıklarının okunması, aptalca veya akıllıca yorumlanması, haşa belki bir şeyler öğrenilmesi veya yanlış öğrendiğinin düzeltilmesi olan,normalde kimsenin kanatlarına ihtiyacı olmayan, kanatsız uçabilen, düşünceleri ise sadece kendisinin esiri olup hiç bir köle pazarında satılamayacak kadar efendi olan yeni nesil yazar.
hoş gelmiş yazar. hayatta hiçbir şey kırmızı rugan ayakkabılarından fazla acıtmasın...
(#17498422) darmadağın etmiş yazar. hoşgelmiş...
sözlüğe, sözlükten daha çok değer veren yazar.
(#17451673)
neyse yazar olmak için aslında bu kadar uğraşmasına gerek yoktu. bu benim ilk entrym. (#5710864) tekrar neyse hoş gelmiş.
Aslında yazar olmak için kendi entry' sinde belirttiği kadar uğraşmamış yazardır. Zira entry'sinde edebiyatımızda sıkça kullanılan mübalağa sanatına çokça yer vermiştir. O nedenle görülen her fotoğrafın gerçeği tamamı ile yansıtmadığı gibi aslında yazar da bu entry'sinde 1 günlük yazar olma serüvenini hikaye tarzında okucuları ile paylaşmıştır. O da zaten ilk entry'si değildir... ilk entry'si için (bkz: ) #17452171
Hayırlı olsun.
Birazdan the viper gelecek.
Tam35izmir silik oldu. Yerine ben bakıyorum.
yanlış tanıdığım bir yazar. bayağı nasıl bir ikiyüzlü'ymüşte haberimiz yokmuş. hakkımı helal atmiyorum sana bilesin.
(#17566038) prenses sanılan yazar.

halbu ki sen de herkes gibi yiyor içiyor ve sıçıyorsun değil mi? seni prenses sanan insana aynen böyle bi mesaj çekmeni tavsiye ederim. *
Muhtemel Şebnem ferah hayranı yazar. Hoşgelmis efendim

(çok şahane şarkıdır arada)
(bkz: #17623380)sakin ol yiğidim, kımız dokunmasın yazarı. tamam geçti aslanım hadi uyu biraz.
(bkz: sakin ol şampiyon)
(bkz: sakin ol şam şekeri)
(bkz: ben bayanım diye bağıran nickler)
(#17623380) bir barbarın torunu işte.

"benim ülkemin havasını solu" hmm.
atalarım ne barbar ne katil... atalarım has türk.. ve onların torunu olmaktan gurur duyuyorum...

Edit: o barbar diye tabir ettiğin atalarım olmasaydı, belki şu an sen de olmazdın...
(#17474515) yalnız olmadığımın en açık en bariz en gerçekçi göstergesi yazar. oley beee, ulan oley bee. *
kalemi kuvvetli, dili etkileyici kaliteli yazar. sözlükte fazla kalmadı böylesi. kıymetini bilelim.
edit: imla.
(#17690490) mahmut hoca nın 'okul sadece 4 duvarın olduğu yer değildir. okul her yerdir. dağ çayır ova' sözünü bizlere hatırlatmıştır ne yalan söyliyim son edit i ile can alıcı noktadan vurmuş yazar.
(#17745266) nasıl bir tanımlamadır bu saatte, canımız çekti !!!
45 saniyemi israf etmiş yazar kasa. (#17763409)

anlıyorum.
damarlarına milliyetçiliğin sınırsız tahammülsüzlüğü enjekte edilmiş, sözlükte kendisi için üzüldüğüm nadir yazarlardan biridir.
düzgün bir insan, taze bir doktor. kafa dengi nesildaş. sen bakma bu hımbıllara. yolun açık olsun.
Damarlarına milliyetçilik ve onun sınırsız tahammülsüzlüğü sonradan, yabancı bir madde gibi enjekte edilmemiş, aksine düşüncelerinin her zerresinde bunu doğuştan taşıyan, yazan kişidir. Zira milliyetçilik ve milliyetçiliğin kendine has tahammülsüzlük duygusunu taşımaktan gurur duyandır. Onlar olmasa idi, belki bizler de bu kadar tahammülsüz olmaz idik... Eserinizle gurur duyunuz... Hitap edilen kesim kendi kendilerini yakından tanırlar.... Kendisi asla boyun eğen ve kendisi için üzülünen bir zavallı değildir... Üzülenler kendilerine üzülsünlerdir...
çok alıngan ve tez canlı bir yazar. çabuk sinirlenir. siniri hemen geçer. her kadın gibi anlaması zordur.

canlandırmadan sonra gelen edit: ayrıca telefondaki sesimin dünyadan kopmuş olduğunu iddia eder kendileri. gecenin bir vakti tam uykuya dalacakken aranılırsa elbet dünyadan kopuk bir ses ile karşı karşıya kalınır. kendi sesi huzur vermekle birlikte kendisini psikoloğum ilan ediyorum. *