bugün

Akıllıca entarilere sahip, aralarda saklanmaya çalışan bilgi hazinesi.
Hoşgelmiş..
(#19869250)

adam formatın amına koymuş.
(#19881567) he kardeş yaram var. onla bunla yatıyom dedikodum yapılınca atarlanıyorum sonra o yüzden. ayrıca o rakam eksik yirminin en az yarısı olmazsa şanıma yakışmaz.
(#20065017) iş bu entry deki repliğiyle gönüllerde taht kurmuştur. aaaaaa. a lar yan yana ne de güzel duruyor.
inciden link veren yazardır.
onickihavari adlı illet yazarın tanınmasına büyük katkı sağlamış olan yazar. hem tanıyor, hem tanıtıyor sonra kalkıp kendini tanıtmaya çalışan yazar diyor. çok garip la sanki bana beyoğlu belediye başkanını hatırlattı. tezat tepkileri içinde barınıdıran fosforlu kedi canını yandığımdır. kendisine tavsiyem doğmamış çocuğa çim biçmekten vazgeçmesidir. bari biçiyorsun evde zorla tutulan %50 ye götür aç kalmışlardır.
bir yazdığı entrye bakıp mal ya bu derken sonraki entrysini görüp hak verebildiğim garip bir yazar.
şu an için dokuzuncu nesil çaylak.
(#20329555)imzami atarim bu entrynin altina. boyleleri hep mutlu.
dokuzuncu nesil yazar kardeşimiz. hoşgelmiş sefalar getirmiş.
neden yazıyor diye sorulası insan .neden yazıyorsun ?
sagopa kajmer dinleyicisi yazardır.
evcek altımıza sıçırtan entrynin sahibi yazar.(#21739593)
güzel hatun olabilir.
(bkz: 60 kişinin bir köpeği döverek öldürmesi/#21785024)

döverek öldürülen köpek için "iyi olmuştur" diyebilen biri.

sen o köpeğe şiddet uygulamazsan saldırmaz merak etme. durduk yere köpeğe tekme atanlar yemeğini alıp çöpe atanlar su kabını zevk olsun diye devirenler... köpeklerde yaşam alanlarında kaynayan insanlardan şikayetçi dolaşma köpeklerin etrafında sokağını değiştir.
(#22040847) (bkz: yaman şakacısın delikanlı)

yalan yok soyle birazcik gulumser gibi oldum, o da kediymiş.
(#22040847) entry nick uyumu güzel olmuş karşim eline sağlık. kıps.
(bkz: başka erkeğin altında inlemiş kadınla evlenmek/#22133482) burada durumu çok güzel anlatmıştır. hep aklımda olanları, düşündüklerimi bir çırpıda anlatmıştır. fazlasıyla da gerçek anlattıkları.
ortalıkta fazla dolaşan velet amünüm, evladım yavrucuğum ülkü ocaklarıyla uğraşılmadığını bilmiyor musun sen amünüm.
biraz anarko anarşik mi ne? kedi öldürmüş köpek öldürmüş.
uzak durulmalı gibi..
(#22153085) komik.
dedim dedim de o fotografı sonunda değiştirttirebildigim yazar.
yaman delikanlı yazarıdır. pek sinirli, asabi fakat eteğini kaldırdığında kedi gibi bir insandır aslında.
dövüşmek için rakip aramasıyla dikkatimi çekmiş ilginç yazar, entryleriylede gülümsetir.
kimseinanmaz.