bugün

Yağmurlu bir paris akşamında, sokakta sırılsıklam kalmışken, eli elimde tiner çekmek istediğim yazardı.

Ama gözleri yeşilmiş, yeşil ne sözlük. Neden yeşil?
Hayallerim paramparça şu an.
kıyamam yazarı.

al la al beslen 90 kilo olmana yardımcı olayım.

http://galeri2.uludagsozl...A7eli-taraftar_446075.jpg
Bildiğin bilgisayar başında sabah akşam vakit geçiren tinerci. Dünkü fotoğrafı bize şükrettirdi. Bu tipler gelir burda aslan kesilir birde başımıza.
hem izmirli kızları yaftalayan hem de (#23731436) entryide izmirli kızları yaftalayanlara tepki gösteren arkadaş. karar ver, kişilik bozukluğu mu var?
(#23731440) iki karının amk sana bişey olmasın. biz hepsini sokakta, bakkalda, yolda görüyoruz zaten, sözlüktekilere ihtiyacımız yok. bizim tepkimiz; bizim ailemizin, annemizin, bacımızın, kardeşlerimizin de izmirli olmasından ötürü.
9. nesil tuvalet kağıdı.
Eksi karmada benim silik olmamı isteyen odasında ofsayti bozan stoper posteri bulunan yazar.
sporda şu an bebeğim.
daha çok kas yapcak.
Her entrysinde birilerine nefret kusan, birilerini kategorize eden ve her entrysini aq ya da amk diye bitiren, kusursuz biri değilse kendisiyle fena çelişecek yazar kişisi.

Sakin ol saman alevi, çek ayağını gazdan. *
kendisine çakma abidas ayakkabı almış yazar. utanmadan fotoğraf koymuş bir de. kaç çizgili o tfü rezil seni.
inciden geldiği çok belli olan apaçi yazar. Keşke gelmeseymiş.
bu yazara abazan diyen bin defa düşünsün derim en azından adam her gördüğü kıza sarkmıyor belli kızlarla ilgileniyor taktir ediyorum kendisini.
ayrıca nick altı yalakası ya da yağmacısı değildir nice kendini adamdan sanıp kendi kendine yeterim edalarında olan yazarlardan kırk kat daha iyidir nazarımda .
yazsın dursun selam ile .
(bkz: ırkçı)
isim yapmaya çalışan vasat troll.

kendin ol kendin.
Geçen gün bu yazarın bi itirafını okudum. Doğruysa sözlüğü üstüne yapalım bence.
kimi salak demiş kimi apaçi kimi ergen kimi yavşak.

ama bu yazar hepinizden daha az salak hepinizden daha az apaçi hepinizden daha az ergen hepinizden daha az yavşak.

öncelikle sert bi üslubu var tamam ama adam dobra.her şeyiyle içinden geldiği gibi yazıyo.

bu yüzden sözlük erkeklerinin hepsinden daha delikanlı daha karakterli daha adam gibi adam.

ayrıca uzun boyu,geniş omuzu, kasları ve olağanüstü güzel gözleriyle kanımca sözlüğün en yakışıklı çocuğu.

hep yazsın okuyalım.

edit: sözlüğün diğer erkekleri bok yesin.
(#24035981) çok geniş bir fantezi dünyası varmış, tebrikler. ayrıca tarzıyla yarmıştır, ehe.
http://www.uludagsozluk.com/e/24036874/ lanet bir insandır.
Ne zaman görsem eksileyesim geliyor ama yapmıyorum.
bazen sırf nick altına yazı yazalım diye böyle abuk sabuk başlıklar açtığını düşündüğüm yazar.

abazalıkta son nokta.. adam seks hikayesi anlatmış.. 'gösteri' budalası olsa yine iyi..

edit.. aşağıdaki entry yi didikleyip aramadım.. ilk yazıldığında da tepki koymuştum. nickaltı girdim diye bu entry ile ilgili çaylak oldum.

şunu yazmıştır kendisi.

"uludağ sözlük kadınları içerisindeki en minyon, en kıvrımlı hatlara sahip, en güzel göğüslü, güzel popolu, güzel bakışlı ve gülüşlü hatunu belinden kavrayıp yavaş adımlarla yatağa götürme eylemidir. onun o ince, narin beline salıcaksın parmak uçlarını. ardından kavrayacak koca elin tüm belini. sertçe çekeceksin vücuduna. yapışcaksın ufak ufak dudaklarına. öpüp durcaksın o güzel dudakları. ardından sol elin kalçasına kayacak, o güzel lobun sağ kulvarını okşamaya başlıcak, sıkıcak daha çok kendine çekicek, bastıracak. hadi gel yatağa geçelim sözleri dökülecek dudaklardan. dudaklarına bi öpücük daha saldığınız hatunu belinden kavrayıp yatağa götüreceksiniz. onu böyle nazikçe, kibarca oturtacaksınız yatağa. üzerine bi çıkacaksınız. sağ eliniz göbeğinden iç çamaşırına doğru kayarken sol elinizi göğüslerinde gezdirecek, dudaklarınızla da dudaklarını ıslatacaksınız. sağ el yerine ulaştığında klitorisi hafif dokunuşlarla uyarıp iyice ıslanmasını sağlarken sol el daha şehvetli sıkacak güzel, olağanüstü göğüslerini. dudaklarını koparırcasına ısıracaksınız hemen altınızdaki sözlük kadınını. parmağınız artık klitoristen aşağı doğru yol alacak, hafifçe içeri doğru hamleler yapacak. o ıslaklık, o yapışkanlık hissi parmak uçlarınızın hareketini kısıtlayacak ve adeta " gir içime " sinyalini çakacak. orta parmağı önce kenarları okşadıktan sonra hafifçe içeri daldıracaksınız. o sıra altınızdaki sözlük kadınının gözlerine güleryüzünüzle bakıp dudaklarına öpücükler kondurmaya devam edeceksiniz. parmağınız her santimlik girişinde hatun daha bi kıvranacak altınızda, alev topu adeta bi volkan gibi yanıp tutuşacak. nihayet köküne dek soktuğunuzda onun nohut tanesi büyüklüğünde g noktasıyla karşılaşacaksınız. itebildiğiniz kadar iteceksiniz parmağınızı, uyarabildiğiniz kadar fazla uyaracaksınız tanesini. artık sıra hafifçe gidip gelme eylemlerine geçecek. tek parmak sayısının bu eylemi layıkıyla yapamayacağını bildiğinizden işaret parmağı da girecek devreye. sırılsıklam olmuş deliğine 2. parmağı da soktuğunuzda artık nefesi kesilecek, sizse kocaman bi kahkaha patlatıp dudaklarını öpmeye devam edeceksiniz. iki parmağınızda içerde, hafif hafif sokup çıkartıyorsunuz o eşsiz deliğine. " hızlan, daha çok.. " sözlerini fısıldıyor kulaklarınıza. uyguluyorsunuz bu emri anında. hızlanmanın ne demek olduğunu parmak uçlarınızda öğreniyor. hızın ehemmiyeti nedir, neye yarar, zararları nelerdir hepsi aklının ucundan geçiyor bi film şeridi edasıyla. sizse sike taşağa zerre takmıyorsunuz ne düşündüğünü. sokup çıkarmaya devam. kolunuzu omuz hisasından bi ağrı durduruncaya dek devam ediyor 31 çekmekten nasır tutmuş eliniz. artık sıcak bi yuvanın hasretini çekmeyen, kapalı kapılar ardından zevkin doruğu neymiş hisseden parmaklarınız o an hiç bitmeyecekmişçesine girip çıkıyor sözlük kadınının yuvasından içeriye. nihayet yorulduğunuzda çekiyorsunuz tek hamlede parmaklarınızı. o artık sizi içinde istiyor. en önemli parçanızı hissetmek, ona sahip olmayı arzuluyor. tek hamlede soyuyor altınızdakini. eliyle bi tutuyor, sinsi bi bakış atıp dudaklarını yaklaştırıyor. öpücükler kondurduğu malı dil darbeleriyle daha çok tahrik ediyor. " girmek istiyor musun? " sorusuna duraksamadan yanıt verin istiyor. tek kabulü " evet " oluyor, unutmayınız. sonrası artık yazarın yeteneğine kalıyor. hadi eyv"
sanal alemde bile delikanlı olamayacak bir çeşit çaput. kendisindeki eksik kavramları başkalarını da kendi gibi görerek eksikliğini kapatmaya çalışıyor. ama olmaz o kavramlar sende eksiktir herkes senin gibi değildir.

neyse üstüne gitmeyim.
ağlıyor şuan biyerleri tutuşmuş şekilde savcılığa verecek beni hühühühü. diye
tilki'nin izni olursa;
isim yapmaya gelmiş vasat troll..
Savcının karşında kuzenin yazmış hühühü ben iyi aile çocuğum hühühühü valla savcı amca diyecek bir çeşit.
şu sözlükte allllan yarım akıllısı olarak gördüğüm tek yazar. sadece üzülüyorum. amk ne üzülcem keşke geberse.