bugün

Her gun sevıselım mı dıye mesaj atan yazar. Hayır sevısmeyelım demıyorum hobı olarak yıne sevıselım ama gozlerın renklı degıl kı...
nick i de iğrençmiş. bö

fazla yaşamaz bu.
(#23373910)erkek olarak midemi bulandırdı amk. kadınlar yazıyo lan burda . edep biraz.
Igrenc yazardir.

Su da entry nick uyumu:(#23393867)
(bkz: #23426146)

görsel
insanın arkasından 'geberir inşallah kendi kanında boğulur' diyebilecek kadar düşen yazar. ilgi çekmek için iki de takla at da görsün abiler ablalar. hanimiş kiminanir aman da aman.
kimin feyki olduğunu söylersem yer yerinden oynar.. o yüzden söylemicem *
(#23583368) immm sey ile aramı açmaya çalışan ortalığı karıştırmaktan başka bir halta yaramaya yazar. 3.dereceden ağır abaza. Kendi kendine triplere girmiş.
asabi haşin sert erkek.
ooo fitne fücur diyorsuun. demek ımmm sey'le isyankar'ı birbirine düşürecek hee, vay yaban çakalı vay,*
(#23556824)

anasına şarkı yazmış yazar. dinleyince gözyaşlarıma hakim olamadım...
(#23584442)
acayip güldürmüş yazar. panpa sen kimsin beni siklemeyecek artistliğe bak, sözlük yazarlarının sesini dinlerken bir tane öküze rastladım. bakayım o öküzün sesi nasılmış dedim. yoksa senin geçmiş entrylerini niye okuyayım sen benim götümün kılı olamazsın. entrysinin sonunda da umarım ölür demiş canısı. bu entry yi şuan ahiretten giriyorum. köpeğin duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı.
http://vocaroo.com/i/s0CZmaJm0vYL

bu ses kaydı onunsa eğer, teşhir ettiğim yazar. kendisi tinerci muhtemelen.

https://vine.co/v/MhPnge57OLU
bakirdir.
fotoğrafını sergilemeye gelmiş buraya. milleti şov yapmakla itam ediyor. her şeyi biliyor, laf cambazlığını şunu bunu. insanları yok şov yapıyorsun yok bilmem ne yapıyorsun demeyi de. öldürülen bir çocuk için vicdanı sızlasa bile şurada kız ayarlamaya ayırdığı zamanını ayırmıyor.

hep bunun gibi. bunlar gibi tipler yüzünden başlamadı mı bu bok. vicdanı olanlardan rahatsız olmadılar mı bunlar hep. eğlenmeye gelmiş ya buraya. öldürülen ufak çocuklar hakkında haber okuyunca bir an olsun hissederim diye korkuyor.

sen ve senin gibi iki ayaklı canlılarla aynı dünyayı paylaşmaktan utanıyorum.
hoşgeldin.
(bkz: kadir inanmaz)
Kadir inanır demek istediğim bir konu.
yazar olduğuna inandırmışsın göster kendini. hoşgeldin aramıza.
bakire kız yazarlardan. kompleksleri boyut atladığı için, pisliklerini sözlüğe dökmeye gelmiş. üslubu bayağı ve seviyesiz. tez zamanda yok ola.

bir oralet kap gel. beynin yararlarını anlatacağım.
Kiz degildir. Bakire hic degildir. Immm sey nasil desem booty call'da tam bir harika yazaridir. Askitodur. Dun gece mi? Inanilmazdi, kiskanmayiniz.
(bkz: #23688487)

küçük emrah.
Tinerci dedik harbiden tinerci cikti amk.

Bi adet yazar.
fotoğraf onunsa biraz kilo vermesi yeter adama gollum muamelesi yapmaya gerek yok.
resimdeki kendisidir.

resmi ben vermedim kendisi verdi bir başlıkta ama silmiş tabi gevşek ben makaraya alınca.

ee insan gevşek olmasın su kaçırır böyle.
güncel Önemli Başlıklar