bugün

öncelikle:
vücudun günlük ihtiyacı olan minimum kalorinin en az 1,5 katı yemek,
kafayı hiçbir şeye takmamak, geniş olmak,
düzenli bir hayat (düzenli uyku, yemek saati).

bunlara takviye olarak:
sigarayı bırakmak,
yemekleri zevk alarak yemek,
bol bol tatlı yemek*,
hamburger yemek*,
fazla cips, kuruyemiş tüketmek*,
çayı/kahveyi çok şekerli içmek,
ekmek yemek (makarna, pilavla bile)
hatta şu ekmek makinalarından alıp, onun ekmeğini yemek,
yatmadan önce yemek*...
yaklaşık 1sene boyunca mcdonald s ve burger king e danadarak* başarılı olunur. kesin sonuç ve hatırı sayılır bir göbek bırakır.
yanımda 3 gün geçirmek.

iştahlı insanın yanında kesinlikle yenir. yanınızda her daim bir şeyler yiyen ben gibi bir bünye bulundurun.
mantı yiyip yatın.
kendi üzerimde denedim, size de tavsiye ediyorum bol bol bira için. hem de efes şişe.*
görünce hemen düşünmeden tıkladığım başlık. kızların sürekli keşke senin gibi yiyip de senin gibi kalabilsek demelerine sebebiyet veren zayıflığı giderme yönünde oluşturulmuş bir konu başlığı. Lakin bol bol ne kadar yerseniz yiyin olmuyor. belli bir yaştan sonra yönteme ihtiyaç duymadan kilo alabilmeye başyalayabilirsiniz ( en azından bizim ailede öyle) ayrıca açlıktan kim ölmüş.
yıllardır cebelleşmeme rağmen bende herhangi bir etki yaratmayan yöntemler.*
(bkz: çikolata şelalesi)

direk dal içine derim ben.
kesinlikle pekmez.
bol bol ekmeğe abanmak. hem şişmanlatır hem de aptallaştırır.
mideyi genişletmek için kusana kadar yemek.
3-5 tane çocuk doğurup, boşanıp semeri de yercesine yemek yemek bu yöntemlerdendir..
yiin gari.
bir world of warcraft accountu alıp 1 ayda lvl80'e ulaştırmaya çalışmak, bunu yaparken pc başında kola cips pasta börek yemek. hem lvl 80 bir karakteriniz olur hemde kilo alırsınız. ve kesinlikle en önemlisi rahat olmak, sinir stres yapmamak. sonra gelsin ..*
(bkz: ben yaptım ordan biliyorum)
1 kupa *süt,goccaman 1 yemek kaşığı pekmez,8 tane bebe bisküvisi,yarım muz,1 çiğ yumurtanın sarısı rondoda çırpılıp içilecek hale getirilir..kahvaltıdan sonra ve gece yatmadan önce içilir.haftada 3 kilo garantidir.ama bunu yapıp benim gibi her içişten sonra sıçarsanız bi boka yaramaz.yarayanları vardır ben her durumda istisnayım..
kilo vermek istemek.
kesinlikle sigarayı bırakmak.
protein tozları satılır eczanelerde. onları için hem kilonuz artar hemde kaslanırsınız.
Bir ay boyunca burger king veya kebapçılarda takılın bakın nasıl alıyorsunuz o kiloları.
(bkz: triple whopper)
(bkz: steakhouse)
sigara kullanan zayıf kişiler için hiç bir zaman uygulanamayacak yöntemlerdir. önce sigarayı bırakacaksın yani hem kol gibi zam gelmiş sigaraya bırak en iyisi.

(bkz: ben bu yazıyı kendime yazdım)
Hamile kalmak. *
Sigarayı bırakmak. * *
düzenli spor yapıp sporu bırakmak.
(bkz: kilo almak için yapılan saçmalıklar)
dut pekmezi. kilo garantili bir yöntem. yanaklarınız al al oluyor.