bugün

Geri geri yüründüğünde kilo alındığını duymuştum. Ne kadar doğru bilmiyorum..
Gece yatmadan evvel yemek yemek değildir.

Tecrübe ile sabit kilo değil direkt göbek yapıyor amk.
(img:#1879112)
Her gün yatmadan önce.

Kafaya koydum bu kez.
çok geç saatlerde abur cubur ve türevleri yenilebilir.
40 yaşındaysan extra’dan bir şey yapmana gerek olmayan eylem.
Nutrivigor. Ama doktorun yazması gerekiyor. Yazdırmayınca 30 tanesi 400 tl.
bol bol kabak çekirdeği tüketin efenim. kesin bilgi. denendi % 100 işe yarıyor.
Diet yapmaya karar verdikten sonra.
Kilo veremeyenler hadi veremiyor onu anladık ya bu kilo alamayanlar nasıl alamıyor yiyecen işte dünyanın en güzel şeyi.
(Alıntı).
hareket etmemek. en net yöntemdir.
Gece yiyiniz. Geceleri yemek yemek, insana o kadar kilo aldırıyor ki.
Ağırlık çalışın ve karbonhidrat ve protein alımını arttirin.
benimle takılın.
yemek yiyin.
eğer çok zayıf değilsiniz abartmayın ilerde acısı çıkıyor.lisede herkes dalga geçiyordu benle 50 kg bitirmiştim liseyi, şimdi 84 kiloyum.kilo alamama diye bir olay yok arkadaşlar herhangi bir hastaliginiz vs yoksa.Öğün atlamadan günlük kalori ihtiyacınızın biraz fazlasını alırsanız kilo alırsınız.
yıllarımı verdiğim konu. Kitap yazarım bu konu hakkında. Öyle iki kelimeyle anlatılacak şey değil. Ama herşeyden önce doktora gidip zayıflığın sebebini anlamanız lazım. Sonra nasıl kilo almak istediğiniz önemli. Yani benim için önemli olan terazide 15 kilo fazla olsunda, yağ olmuş, kas olmuş önemli değil, o kiloda vücutta nasıl dağılırsa dağılsın diyorsan işin daha kolay. Ama kas olsun, güzel bir vücut olsun diyorsan işin daha zor. Sıradan bir insanın yaptığı sporun 3-4 katını yapman lazım. Sigaranın adını bile ağzına almayacaksın. Yiyeceklerin kalori değerlerini ve gün içinde neye ne kadar kalori yaktığını ezbere bileceksin... Bu işin en önemli kısmı kalori hesabı..vs .vs..... Bu konu sayfalar dolusu yazacak kadar detaylı konu....

ps: size bir bonus ipucu.... Miğde bulanmadan, iğrenmeden vs en fazla kalori alacağınız besin dondurmadır. Dondurmayı hafif ısıtıp içilecek kıvama getirip için yatmadan evel. içindeki kaloriye oranla bulantı yapmadan, hazmı en kolay kalori deposu. Peki bu şekilde kilo almak sağlıklı mı? Tabikii değil. Ama şu an siz sağlık umrumda bile değil, yeterki kilo olsun modundasınızdır. Kendimden biliyorum.
ayrıca size motivasyon olsun diye söyliyeyim.... 1.83 boya 56 kiloydum.... Götümü yırtarak geldiğim durum şu :
1.83 boya 80 kilo

görsel
Ekmek yiyerek kilo alıcaksanız Zaten almayın daha iyi. Spora başlayın, fast foodlarla iştahınızı tıkamayın, öğün atlamayın, hatta 4-5 öğün yemek yiyin, statik bir işle uğraşırken mesela ders çalışırken yanınızda kuruyemiş, meyve gibi gıdalar olsun boş tutmayın ağzınızı yani. Bir buçuk Aydır bu düşüncelerle hareket ediyorum 5 kilo aldım.
kilo almamaya çalışın en etkili yöntemdir.
taktik maktik yok bam bam bam yöntemidir. bünyen almaya müsait ise zaten herhangi bir şey yapmana gerek yok. klişe bir laf olsa bile "su içsem yarıyor" lafı aslında doğrudur.

yediği halde alamayan varsa ki okuduğum entirilerden gördüğüm varmış metobolizmasını yavaşlatsın mutlaka. bu nasıl olacak ? metobolizması hızlı çalışan insanlar ekseriyet ile ya çok spor yapan ya hiper aktif tabir edilen insanlar oluyor. halk arasında "götünde kurt var zağar" şeklinde tabir edilenler yani * biraz hareketi azaltınca sık sık yemekte yiyince üstüne hedefler sağlanır sanki.
aldığınız kalori her zaman harcadığınizdan fazla olmalı, yoksa isterseniz yediğinizi sıçmayın alamazsınız.
Uyumadan önce makarna yiyin.
Fındık fıstığa yüklenin.
Merak edilen yöntemlerdir.

Kimse hareketsizlik ve bol bol yemek içmek demesin.

Sırf sabah kahvaltısında kahvaltı ile beraber 1.5 ekmek yiyen adamım ben*

Günün yarısından çoğunu yatay vaziyette geçiriyorum.
bizim evde 1 ay kalın. ahah.
Bende işlemeyen yöntemler biçimi.
(bkz: hardline progainer).