bugün

zayıf kişilerin özellikle giydiklerinin daha iyi görünmesi ve fiziksel açıdan kendi vucutlarını yetersiz görmeleri sonucu daha fazla yemek yiyerek kilo alma çabalarıdır.
ör: gecenin bir vakti kendini tok hissettiğin halde ağzında çoğalacagını bildigin halde bütün börekleri yemek.
deveyi hamudu ile yemek.
(bkz: thy)
-ilk entry'e tanım yazmamak.

edit: bşlık bir anket. ben de kendi fikrimi yazdım. anketten bir entry siliniyorsa, hepsinin silinmesi gerektiği kanaatindeyim. keza; ankete yazılan entrylerin hepsi kişisel, hepsi aynı formattadır.
(bkz: kilo almamak için yapılan saçmalıklar)
yag yakmamak ve yediklerini çabuk eritmemek amacıyla az spor yapmak, terlememeye çalışmak.
-anket yapmak.
kendilerine önerilen yol küspe yemeleridir. danalarda yapılan deneylerde sadece şişkinlik yapmakla birlikte danaları kilolu da göstermiştir.
pilavla ekmek yemek.
büyük tuvaletini yapmamak.
olabildigince hareketsiz kalmak, evde oturup akşama kadar televizyon izlemek, heryere arbayla gitmek. basketbol oynamak için sizi çagıran arkadaslara "ulen terleriz o kadar yedik, bir sonucunu görelim" düşüncesiyle katılmamak.
mutfağa yolu düştükçe birşeyler tıkınmak,yatmadan önce ekmekli mekmekli mükellef bir sofra kurmak,tıpkı zayıflamak isteyenlerin yaptığı gibi ne yiyeceğini bir kağıda not almak ama en komiği de yazdıklarını yemeyi unutup aç dolaştığını farketmek akşam turboya takıp Allah ne verdiyse götürmek,gecenin sonunda mide fesadı geçirmek *
özellikle en kalorili yemekleri gece yemek.
karnındaki kurdu ameliyatla aldırmak
gereğinden fazla yemek yemek.
(bkz: kilo vermek için yapılan sacmalıklar)
Yan etkisi itibariyle günde 3 kez , 3 kasik prakten surubu icmek...

Not : Prakten surubunun en büyük yan etkilerinden biri uyku yapmasi ve istahi acmasidir...
Uyanir uyanmaz yemek yiyip tekrar uyumak.
kilo vermek için yapılan, tüm uygulamaların tersi.
sevmediği halde çikolata yemek, her gün vitamin içmek. * *
Kilolu birilerini görünce kınıyorum.

Dalga geçmek amaçlı değil kınıyorum ki başıma gelsin.

Nasip et hahaha.