bugün

çocuklukta şımarık, büyüdükçe akıllanıp efendi olduysa ideal erkektir.

çocukluğundan beri efendi ve kibarsa gençlik yıllarında sıkıntı çekecek, sonra akıllanıp kaçın kurrası, kurnaz olacaktır. olmaya da bilir.
kibarlığının dozunu iyi ayarlaması gereken erkek. zira fazlası çıtkırıldım oluyor dayanılamıyor efenim
ilk entryde soylendigi gibi gay muamelesi gorur. Bosversenize abicim kadinlar kibarliktan anlamaz sadece onlari tavlamak icin basta kibar gibi goruneceksin o kadar. Sonra maço olacan. Bu da benden size kardes tavsiyesi.
çevresindeki bazı kişilerce samimiyetsiz ve yapmacık olarak nitelenebilecek erkektir.
Mesela yerli yersiz küfür etmeyen , karşısındakini insan yerine koyan erkektir.
Bunun dışında basit biri olmak yada olmamak kendisine kalır.
değeri bilinmeyen erkektir.
benimdir ama bu bir dezavantajdır çünkü kızlarımız hep barzoları tercih ederler nedense.
velhasıl lise de okuyan erkeklerdir. anladık. lise açıklaması yaptı resmen. sadece şunu anlamadım. liselilerin sözlükte ne işi var? bu saatte boku yemiş bu sözlük. girilmez.
iki yıl öncesine kadar, uzun süre kişiliğim olan bir özellikti, fakat ya kıymetinin bilinmediği veya kabile kıvamında yaşam sürenlerin yanlış değerlendirdiği bir durum olduğunu anlamamla birlikte artık sadece kıymetli büyüklere karşı takındığım tavırdır. Ve en kötüsü ne yazık ki öküzlük çoğu zaman kazandırmaktadır...
yüzünden tonlarca şey kaybettiğim özellik.
kibarlığı abartırsa oğlan muamelesi görebilme ihtimali yüksektir.
Tabi ki o kişi benim, her zaman insanlara karşı kibar olacaksın.
(bkz: benim)

sosyete de kendime ait çevre yapmamla bilinirim.
ve herkes beni takdir eder.

hoş görülü, kibar biriyim.

acil edit. ama vurdurmuyorum.
Merhabalar..

Hayır beyler ne kibarı. Kadınların uydurmasıdır. Biz düz iyidik.

(bkz: Güldür ma çiçektir)

işte ya daha ne. Günlük kullanımda fazlasına gerek yok bence.
Olsa da görsek dediğimiz tip. genelde kızlarla çıkmak için yaparlar, bu da itici geliyor haliyle. samimiyse büyük bir artı, kocaman bir alkış..
kibarlığın da kızı erkeği olmaz herkes kibar olsa avel avel konusmasa bizimde kafamız rahat olsa ne güzel olmaz mı?
tavrını bozmadan da kibar olabilecek olan erkektir. kibar olunca, yumuşak ve gevşek konuşan değil, kelime kültürüyle yerinde ve zamanında konuşan erkek olmaktır. yani erkek için kibar olmak daha kolay. kadınların yanında fazla küfür ve argo kullanmayacaksın, ağır takılacaksın, sırıtan değil, tebessümlü bir yapın olacak o kadar işte. fazlası zaten zarar.
Kibarlığını sevişmek için yapmıyordur.
sevişmek için ne kibar, ne de entelektüel görünüyorum. yanlışınız var. ne isek o.
Kibar kadında da olduğu gibi vallahi aşığıyım.

Nezaket insanı öyle güzel kılar ki diğer birçok şey daha önemsiz kalır.
kibarım ne var efendim kendimi bildim bileli böyleyim insanlarda kibarlık kalmadı gerçi ama olsun sinirlerim sınırım zorlanmadığı sürece kibarlığımı da kaybetmem. saygımıda kaybetmem.
Bu kişi Ya ilişkide sürekli alttan alan taraf olacak ya da ilişkide aldatılmayla son bulacaktır.
nezaket ve kibarlık bence her erkeğe yakışır hayatım boyunca kendimden çok şey kaybettim ama asla nezaketten kibarlıktan şaşmadım.
Barzo ve keko olmadığı için ezik ve sünepe ilan edilecektir ve yüzüne bakılmayacaktır.