bugün

entry'ler (567)

lahmacun un kürt yemeği olması

Yemeğin ırkı mı olur aq lahmacunun içinde kürt olmadıkça ne farkeder nerenin yemeği olduğu kıtla geç.

kürtlerle kafayı bozmuş tip

Hayat faşistlik yapacak kadar uzun değil ya kimin ırkı neymiş rengi neymiş bize ne yahu herkes kendi halinde takılsın efendi olsun.

benimnickimyirmibesharfli

Boş zamanlarında bekar hanımların rüyasını süsleyen, entelektüel düşüncelere sahip bir yazar. Bonus olarak mızıka da çalabildiğine dair rivayetler var.

mızıka çalan erkek

Asıl çalmak istediği yalnız ve güzel kızların kalbi olan kişidir.

diyet yapmasına ramen kilo veremeyen insan

çok yiyorum ama kilo alamıyorum diyenlere düşman olan insan türüdür.

din nedir

devlet işleriyle ayrılması gereken şeydir.

kocasının arkasından yürüyen kadın

Kocasına düş lan önüme vasıfsız herif diyerekten erkeğine şiddet uygulayan kadındır. Erkekler şiddete hayır !

insanın kendine yaptığı en büyük kötülük

Kendisine inanmamak.

tanrıyı kim yarattı sorunsalı

Sorunun kendisi saçma zaten yaratılan tanrı olmaz ki o en üstün varlık olarak tanımlanır.

uefa avrupa ligi kupası

valla ben fenerbahçeliyim inşallah fb ve gs kupada baya ilerler kimin alacağı umurumda değil ama ikisi de ilerlesin ülke puanı kasalım azcık. sonra yine kavga ederiz zaten aramızda.

aslan burcu erkeği

şahsen ben oluyorum. kendini beğenmiş başkasını önemsemez falan deniliyor da öyle olduğunu düşünmüyorum. gerçi siz nerden bilecekseniz öyle değil diyosam değildir.

olağanüstü bir gece

stefan zweig ın kitabıdır. gayet güzel bir kitaptır okuduğuma pişman olmadım da çokta olağanüstü bir gece değildi ya normal bir gündü bence. abimiz burjuva olduğundan biraz hassas o yüzden şov yapıyo biz ploterya sınıf bunlara şaşırmıyoz abi şov yapma.

96 doğumlu anne

22 yaşında bir annedir ve gayet normal bir durumdur. görende kuzey avrupa ülkesiyiz sancak ne bu tripler. zaten bizim ülkede kızların evlenme yaş ortalaması bu civar.

beyaz tv muhabirinin dayak yemesi

Bu adam sürekli utancımdan sonuna kadar izleyemediğim haberler yapıyo şimdi de şöförden dayak yemiş.

https://twitter.com/azonc.../1056140943953444864?s=19

evli biriyle ilişkiye girmek

eğer söz konusu kişi eşinizse sorun yoktur caizdir.

evde seks yapımı

bence en sağlıklı olandır. dışarıda içine ne koyuyolar bilmiyosun.

favlayan kıza telefon numarası göndermek

görsel

bir kızın karşınızda manalı manalı esnemesi

Manalı esneme nasıl olur ki hayalgücüm bitti.

eşcinseller idam edilmelidir

Eşcinsellerin cinsel tercihini bu kadar kafaya takanlar genelde eşcinsel yönelimli olup kendine itiraf edemeyen tipler oluyo. Sizi gidi götçüler siziii içinizdeki eşcinseli salın olum kasmayın bu kadar.

uludağ sözlük

ilk girdiğim zamanlar daha canlı olan sözlük. şimdilerde troll sayıları çoğaldı, verilen tepki ve reaksiyonlar azaldı. bu durumda benim gibi eski aktif kullanıcıları üzdü.