bugün

Bilen bilir ama Türkiye de pek bilindiğini sanmam fena MMA dövüşçülerinden biri de bu isimdir.
soyismi sık sık katledilen yenilgisiz mma azmanı.

doğrusu için: (bkz: khabib nurmagomedov)
Adam o kadar sağlamki karşısına ne Conor'ı ne Daniel Cormier'ı nede başka bir şampiyonu çıkartıyorlar.o biçim birisi yani. çocukluğunda ayıyla güreşmişliği bile vardır.
https://www.youtube.com/watch?v=mjfOeLQG9-M
Büyük gün geldi çattı! Saydığım şafaklar doğan güneşe vardı. Yarın gece büyük bir tarihin yazılışında baş rol oynayacak büyük insan. Conor 2 yıldır kaçıyor kendisinden bakalım octogandan da kaçabilme maharetine sahipmiymiş... #lets #Go #KHABiB!
conor mcgregor şovmenini yerle yeksan eden ve daima desteklediğim mma dövüşçüsü.

conor iti basın toplantısına buna viski verdiğinde suratına dökmeliydi. hoş suratını dağıttı maçta. o müptezel şovmen döker kendi suratına acıyı bastırsın diye.

(bkz: şampiyon)
Hayır müsabakayı izleyip izleyip keyif alıyorum. Ne güzel dağıtmışsın be adam!
conor mcgregor denilen irlanda soytarısının adeta ağzına sıçan adam gibi adam.

yerinde ben olsam conor'un anasını daha basın toplantısında belleyip o getirdiği viski şişesini de conor'un götüne sokardım.

sabırlı adammış gerçekten bu khabib.
türkiye ye gelirse bi fotoğraf çekinmek istediğim temiz insan.
Putin'in kendisini tebrik ettiği mücahit. Putin'in tasmayla yaninda dolaştirdiği çeçen bir mücahit finosu var neydi adı evet ramzan kadirov, bu da onun finosu sanırım (finonun finosu). Zaten bu herifler iki konuda başarılıdir 1- rus ve türk saraylarına seks kölesi yollamak, 2- zeka gerektirmeyen kaba kuvvete dayalı işlerden kazanç saglamak.
işid tipli rus görünümlü kazak haydut.
Videosunu izledim karışık geldi bana millet finalde hep beraber birbirine daldı...
Conor sırf imaj için kötü görünen aslında iyi biri. Habib ise sırf imaj için iyi görünmeye çalışan kötü biri.
Ama habibin sporculuğuna saygı duymamak imkansız. Söke söke aldı maçı.
iyi bir Galatasaray taraftarı gibi. Bu durumu kullanıp maça davet etmeli. Şöhretimiz artar diye düşünüyorum. Reklam reklamdır.
irlandalı’yı havada karada döven adam.

Havada karada derken lafın gelişi değil yalnız.

Malum maçın tek karelik özetidir;

görsel
Kafes dövüşünde irlandali boksörü yenerek kafes dövüşünün kendisinden sorulacagini herkese göstermiştir.
fena dövmüş. sonradan izledim. kırmış geçirmiş. böylece esnafımızı döven irlandalı turist hadisesinin de intikamı alındı.
Koyu Galatasaraylıdır. Parçala aslanım benim. Cimbomlular arkanda.
M*slüman olduğu için kendisini sevmediğim balon boksör.
Rakibin bacaklarına sarılarak yerde debelenmekten başka bir şey yapmayıp, boynunu sıkmak suretiyle kavga kazanan sözde dövüşçü.

Adam gibi ayakta dövüşseydin de mcgregor maksimum 3 dakika içerisinde sikertseydi seni. Siktir git güreş amk öyle kavga mı olur? Bu nasıl dövüşçülük? Bacaklarıma yapışıp yerde debelemesin ben bile döverim bu eziği.
Khabib ne lan bildiğin habip işte. .
Galatasaraylı dövüşcüdür.
Galatasaray'ın taraftar çokluğunu görün.
islamı öven sözler söyledi diye dövüş stili hakaret manyağı yapılan dövüşçüdür. ateistim deseydi, burada yumruk stilini övme yarışına gireceklerdi.
Maçı kazandıktan sonra sadece alaycı bir gülüşle baksa mc Gregory ide, takımınıda dahada rezil edecekken durduk yere başına onca iş açan beyinsiz.
Ulan saldıracaktın, niye o zaman o kadar hakaret edilirken sustun?
Durup dururken özür dilemek zorundada kaldın mal gibi birde.
McGregor ile maç öncesi ve sonrası adam nedir nasıl nasıl olunur tüm dünyaya göstermiştir ama sırf islamı savunduğu için anti khabibçiler var neymiş sadece yerde dövüşüyormuş hayvan gibi sağ direği babam vurdu zaten hepinizin içinden geçti adam ağlamayı kesin.
islam düşmanlarının aqü.