1. 1.
  programları tam sürüm haline getirmek için kullanılan minik crack programlarının müziklerini dinleme eylemidir efem..

  bizim gibi vakti zamanında dos ekranlarında cd packman/packman diye oyun başlatan insanların o zamanlardan kalan bir alışkanlığı olabilir. evet ben seviyorum bu müzikleri.

  favorilerimden birisi alcohol 120 nin keygen müziği, çok hoş valla..
  2 ... karamsar kelimeler
 2. 2.
  gün gelir kafayı yedirtir bu keygen müzikleri. keygen müzik dj'leri tarafından seçildiği düşünülen bu müzikler , bazen süper olabilmekle birlikte bazen de ağızdan bir çırpıda ''müzik zevkinden nasibini almamış havyan!'' cümlesini çıkarabilmektedir.
  bazen sırf müziği dinlemek için açık bırakılan keygenler de olabilir. işte o zaman canını yerim! *
  ama bazen de o lanet olası müziği kapatma tuşu bile konmamıştır keygen köşesine sağına soluna... mal gibi dinlersiniz , kulağınız şeydilinceye dek... kapatamazsınız da işiniz bitmeden!!! ooooo! evlere şenlik....

  demem o ki ,
  keygen müziksiz olmaz!
  müziksiz keygene de keygen denmez!
  adam gibi seçin kardeşim şu müzikleriiiii!!!!!!
  3 ... aby
 3. 3.
  Programı kıran zat-ı muhteremin keyfine kalmış genelde midi formatında olan eserlerdir.Macromedia Studio 8'in "Namazın Faziletleri" diye başlayan vaaz kıvamında bir girişi vardır.Bazı kötü yapılan bu key generatörlerin müziği kapatmak için bir fonksiyonu yoktur.işlem bitene kadar işkence çekilmelidir.
  1 ... muflis
 4. 4.
  keygeni çalıştırdıktan sonra ancak 2 saniye dayanılabilenleri de vardır, kimsenin başına gelmesindir, ancak evet güzel olanları vardır kalkıp bi moonwalker denemek ister insan bazen.
  ... simitcikahvecigazozcu