bugün

Okc'den gitmesi hataydı kaybetmekten bıktı westbrook topu vermiyor manasına katılmıyorum zamanında harden kadrodayken lebron'a karşı kaybettiler geçen sene şaka gibi 3-1'den verdikleri seriyi geçseler yüzük şansı vardı değerlendiremediler fırsatları nba'in efsane ikilisi Karl malone-John Stockton'da jordan'a kaybediceklerini bildiği halde çiğlik yapıp yarı yolda bırakmadılar birbirlerini, durant bayram adam olmak yerine sinsi yılan olmayı tercih etti gsw'de kalıcağı muamma 1+1 opsiyonlu anlaşması var.

3 senedir ciddi sakatlıklar yaşıyor sayı ortalamaları düşücektir zamanla hele şu son sakatlıktan sonra eski patlayıcılığını aratır, winnerliği tartışmalı durant.
2009'dan beri çok iyi draft seçimleriyle doğru kadro planlamasıyla curry-draymond-klay 3'lüsünü oluşturan golden state warriors'ta uzun seneler kalırsa bu yaz benchten gelen ıguodala-Livingston seneyede Curry,Klay,Green gibi muhteşem 3'lü çekirdeğinin bozulmasına sebep olucak adamdır kendisi, git doğu'da ortalığı bir birine kat memleketinin takımı washington wizards'ta oyna sevgili kd güzelim warriors takımını dağıtma.
Haziranda o yüzüğü alamazsa hiç bir zaman saygı duyulan oyuncu olmayacak hatta şuan ona tapan golden state'liler durant'ın gitmesi durumunda ne düşünücek merak ediyorum, lebron miami'ye gittiğinde 2 yüzük alarak o algıyı kırdı kevin durant'ta ise o winnerlik ve karakter yok.
An itibariyle spursa dayak atan oyuncu.
Bu gece lebron ile oracle arena da düelloya çıkan eleman.
şu an en iyi 3 basketbolcudan birisidir. diğeri kawhi leonard. lebron ve curry'den biri de 3.lüğü alabilir.
Beklediğim başarıydı. Gsw eğer şampiyon olursa bu yaratık sayesinde olacaktır.
Kardes sen neler yapiyorsun oyle ya. Helalin var.

Formunda olan basketbolcu.
Çok iyi olan ama bana görsel olarak pek estetik gelmeyen basketbolcu.
Saçma sapan bir adam. Ulan en rezil oynadığı anda bile sallasa giriyor. insan mısın sen lann.
hayatımda izlediğim nba finaller tarihinde şampiyon olma isteği en yüksek oyunculardan birisi. buna benzer bir isteği, arzuyu 2006 finallerinde dwayne wade göstermişti.

bu sabah 2 sayı gerideyken garanti ikilik denemek yerine müthiş bir özgüvenle lebron james'in üzerinden üçlüğü gönderdi ve ilk yüzüğüne ve finallerin mvp'si ödülüne göz kırptı.

işte durant'in muhtemelen şampiyonluk getirmiş o üçlüğü: https://twitter.com/NBA/status/872672045963857921
Çok yetenekli bir basketçidir. Adam kariyeri için golden state'e transfer olmuştur ve umarım başarılı olup şampiyonluğu alırlar.
Yüzük sevdalısı, skorer bir çomardır.
Klay, curry, green gibi elamanlarım olsun bende 30+ sayı atarım.
Önemli olan yardakçı olmadan, as takımını sırtlayarak şampiyon olabilmek.
Bir russel westbrook olamaz..

Adam her şeyden önce takımını satmadı.
gönüllerin finallerin mvp'si birazdan parkede ilk yüzüğünü alacak umarım.

bu adam kadar kimse haketmedi be o şampiyonluğu ve finallerin mvp'si ödülünü anasının ak sütü gibi helal olsun.
amına koyduğumun çocuğu, biraz daha doğmasa sırf bacak olarak dünyaya gelecekmiş. meme ucuna kadar bacak var ya lan adamda.

meme ucundan aşağıya doğru iki bacak, sağa ve sola doğru iki kol var. adamın gövdesi yok lan.

şekilsiz pezevenk seni. neden bu kadar küfür ettim anlamadım.

kolları ve bacakları uzun bir basketçi.
bugünkü maçı tek başına kazanmış oyuncu. sonunda kazandı o yüzüğü bunu okc'de başarsa efsane olacaktı şimdi sadece bu yılın mvpsi olur o kadar.
Sen sahtekarsin adi.
hak etti mvp oldu. Ne var ki yıldızlarla dolu bir takımda mvp de olsan efsane olman zor. Efsane olmak için Oklahoma'da şampiyonluk yaşaması lazımdı. Yine de azmetti, istediği şampiyonluk yüzüğüne ulaştı.
Öyle bir adamdır ki yıldızlarla dolu takıma gidip takımın lideri olmuştur.
Aktif NBA'in aktif en iyi 2.oyuncusu.

Daha fazlası olamaz zaten.

insanlar neden bu adama taç takmaya çalışıyor anlamıyorum. Nba'nın zaten bir kralı var.
yüzüğü var diye kıskanılan. ne yani oklahoma'da olup çile mi çekseydi? kazananları seçip kazandı. seneye yine bekliyoruz.
tek kelimeyle; haksız rekabet.

görsel
kendisini görene kadar lebron james hakkında basketbol için yaratılmış diye düşünürdüm.

kevin durant dediğimiz hayvanat, 211 cm boyunda üstelik 227 cm kulaç uzunluğuna sahip ve o boyuna rağmen harika bir top kontrolü ile şutu var. uzun kolları ve hızı sayesinde çok kasmadan ortalama bir savunmacı biraz kasarsa elit savunmacı seviyesine çıkabiliyor.

şutlarını uzun boyu ve uzun kolları sağ olsun kuleden rahatlıkla gönderiyor ve o sayede 2017 finalleri'nde 3. maçta lebron'un üstünden rahatlıkla maç kazandıran üçlüğü gönderdi.

hal böyleyken henüz 28 yaşında olan durant daha çok şampiyonluklar yaşayacaktır. kevin durant'in kariyerini tek yüzükle noktalaması gerçekten çok çok zor.

lebron'da mükemmel bir basketbolcu ama bazen en başından amerikan futboluna yönelseydi basketbolcu olduğundan daha iyi futbolcu olabilir miydi? diye düşünmüyor değilim. gerçi çok zor basketbolculuğu zaten efsanevi bir seviyede ama kafamda soru işareti olarak kalıyor işte.
golden state warriorsa transfer olmuştur.