makina porgramında uludağ sözlükle tanışıp 2 saate yakın zaman sözlükte yazılan yazıları okuduktan sonra üye olmaya kadar vermiş en yeni yazar *
Yeni yazardır kendileri hoşgelmiştir.
bir kac guzel entrynin altında gordugum ismin sahibi yazar, meraklı ve bahtiyar bir sekilde takip edilesi kisi. *
26 Kasım 1982 Doğumlu Bir Yazar.Aslen istanbulu Olup izmirde Oturmaktadır.
şahsımla ilgili başlık açıp kendisini takip etmeye başlamama neden olan, takip etmeye başladıktan sonra benim gibi makina sayesinde sözlük'ü tanıyıp birkaç saat içinde yazar olabildiğini öğrendiğim şahsiyettir kendileri.
girdiği entrylerin ciddi, eğlenceli karışımı olması ve güldürürken düşündürmesi ile beni benden alan yazar kişisi.**
geçen sene lineage oyununda tanışıp bugün sözlükte rastladığım yazar kişisi. hoşgelmiştir.
(bkz: iyi yayınlar)
gecenin ilerleyen saatlerine kadar birlikte olduğumuz insan. yakında yaylalar yaylar diyecektir. aynı mahallede oturuyoruz gibi bir durumda kendisi.

(bkz: yaz da bitiyor anasini satiyim zirvesi)
huyunun bana benzememesini diledigim kiyak adam.
narlidere ve karaburunun bagrindan kopmus benim kadar yakisikli hatta daha yakisikli iken yok illaha sen yakisiklisin diyen islak jöle kullanan vatandas.

(bkz: cok sert)
Malum zirvede tanışılan ve ayak yapmadan ciddi konuşacak olursak samimi, esprili ve içten, paylaşımcı yazardır. Kütahya'nın pınarları hakkında derin bilgiye sahip olup, yıllarını o şehre vermiş şimdiyse izmir'e verecek olan yazardır.**
Doğum günü partilerinin aranan ismi olmakla beraber, masaya çok güzel bir şekilde konuşlanmayı ve yeni insanlarla tanışmayı kendisine görev edinmiştir. Ayrıca taksilerde bir patron misali sağ arka koltuğu o geniş cüssesiyle doldurması yönüyle tanınır. Paslaşmak ümidiyle...
insanı küfürbaz yapan kişi. her ne kadar, nevi şahsına münhasır gibi küfür sevmeyen bir insan olsanız da bu yazarla 10 dakika konuşmanız sonucunda ciddi anlamda küfür alanında devrim yaşayabilirsiniz. zaten nicke bak hizaya gel, adı üzerinde " keş " üstüne yorum yapmaya gerek yok... şaka bi yana yaz da bitiyor anasını satıyım zirvesi ve sonrası nevi' nin kuzeninin doğum günü zirvesine " renk " katmıştır lakin kardeşim tarafından yapılan " akıllı ol " uyarısını ciddiye almasını tavsiye etmekteyim. swh
izmir zirvesinde tanışma şerefine nail olduğum yazar. hani bakarsınız yüzüne birisinin, kanınız ısınır ve dürüst olduğuna inanırsınız, sonunda da haklı çıkarsınız. işte öyle bir kişi.
saç sakal gidince adam olmuş yazardır. bir önceki zirveye nazaran daha güzel muhabbetlerimiz olmuştur. askerde kafayı kırmamasını diliyoruz.

not: askerden dönünce g3 piyade tüfeği ile olan anılarını sözlükte görmek istiyorum.

not2: ayrıca birasını içtim diye kızdı galiba, çünkü en son bana uzun içki karıştırıcısını gösterip bu var ya bu fabrikasıyla sana girsin diye bağırıyodu.*
sacini ve sakalini kesmis , askere gidip g-3 ü eline almak icin sabirsizlikla beklemekte olan dost.
sözlükte tanıdığım en nadir insanlardan ne kadar keçilerle dertleşip zirvede bir ara dayısının 18 yaşına bastığı gece kendisini götürdüğü barda bir biranın sadece 120 ytl olup bana artislenmesi sonrasında "daha devamını anlatsam yüzünde sivilce çıkar" diyip beni resmen g*t etmesine rağmen o kocaman dev gibi insanın içinde hala bişeyler çocuk kalmış onun o gülüşü ve çocukluğu hiç gitmesin şen şakrak birisi acayip güldük sayesinde şahsen ben güldüm yediğim laftan sonra biraz tırstım ama sonra doktorla girdikleri koyu siyaset sohbetine doyum olmadı ordan burdan derken s.king e geldi sıra konu konuyu açtı engin kitap bilgileri ve filmlerden sonra ben üzülerek yanlarından ayrıldım ama onlar zirveyi sabaha kadar sürdürmüşler valla helal ne diyim.
tipik bir galatasaraylı yazar. her iki lafından biri "ama bizim uefa kupamız var." koştursun efenim sözlükte.
görülebilecek en iyi baba, en hoşsohbet insandır kendisi. başından geçen bir sürü şeye karşı hala dimdik ayakta olacak kadar da güçlüdür.
seviyoruz kendisini, iyi ki var.
nickaltına az entry girilmiş, unutulmuş dördüncü nesil bir yazar.
Sanata karşı zaafı olduğunu itiraf etmekten çekinmeyen yazar. Keshke kendisine ithafen bir sanat eseri olsa.
anladığım üzre tam 10 yıl sonra sözlüğe geri dönmek gibi nadide bir şeyi başarmış yazar.
ilk denk geldiğimde kız olduğunu ve isminin berfin olduğunu düşünmüştüm, meğer erkekmiş (ki neden böyle bir nick tercih ettiğine anlam veremedim.)
Lol. erkek miymiş?
uzun zamandır nick altımı kontrol etmemiştim...2018 kasım ayında beni erkeklerin tacizinden kurtaran nardanincilere teşekkür ederim...
2007'de yazılan nick altı yazılarını okuyan olursa, normal insani boyutlarda olmadığımı bir çok yazar dile getirmiştir * aradan geçen 11 yılda o bünye 120 kilo oldu * asılmayın elinizde kalırım valla...

şaka bir yana...nick altımı okuyunca mutlu oldum ya la!....
izmir zirvesi gibi hoş olabilecek bir etkinliği organize etmeye çalışan yazar.
Yardımsever yazarımız.
sevgili keshberfo,

doğum günün kutlu olsun. her insan bir cevherdir. bir gün mutlaka kendisi, çevresi ve insanlık için önemli işler yapacak potansiyeli barındırır içinde. o potansiyelin ne zaman ortaya çıkacağı belli olmaz. umarız bu sene içindeki potansiyeli ortaya çıkarmak için güzel fırsatlar yakalarsın.

1,136,096,701 saniyedir
18,934,945 dakikadır
315,582 saattir
13,149 gündür
1,878 haftadır
438 aydır
36 yıldır hayattasın.

sana daha nice mutlu yıllar ve ömür boyu huzurlu, stressiz ve mutlu bir yaşam diliyoruz.

uludağ sözlük ailesi
http://www.uludagsozluk.com