bugün

gevşeğim ben heyooo eğlenceli ve çılgınım heleloy! şeklinde yaşayan lüzumsuz, dandik insan.
ismine hala karar verememiş insan evladı. bırakıyorum takibi artık..

(bkz: keisha)
cihana hükmetme adına pek şansı olmayan yeni amerikan bebeği..rihanna ve lady gaga ile aynı döneme denk gelmeseydi bir şansı olabilirdi ancak şu şartlar altında ciara ile aynı kaderi paylaşması kuvvetle muhtemel.
(bkz: keshar)
seksi mi sevimli mi çözemediğim hoş hatun. hastalıklı sözler yazıyor.
katy perry ile true love adında bi şarkı yapmışlar. radyolarda patladı mı bilemiyorum. çünkü yaklaşık bi 5 yıldır ne radyo dinliyorum ne de tv izliyorum.
ancak saçma sapan lady gaga şarkılarına yenik düşmezse ortalığın bi tarafına okkalı koyar bu şarkı.

bulun dinleyin.
take ıt off adlı şarkısı da çok süperdir devamını bekliyoruz.
"take a dirty picture" deyişine ölünesi taş bayan. severek dinliyoruz.
your love is my drug şarkısı da harikadır.
altın diş kullanıyormuş kendileri.
(http://fizy.com/#s/1gylxg) (bkz: tik tok)
alınan son duyumlara göre blah blah blah adlı şarkısında kendisine eşlik eden 3oh!3 adlı şarkıcı ile evlenmeyi düşünüyormuş.

uludağ sözlük magazin servisi gururla sundu. *
ağır orospu havası var bu kadında. bakın beyler öyledir demiyorum, olabilir diyorum.

(bkz: ahmet çakar)
take it off şarkısına çektiği renkli klip sertab erener'in rengarenk klibinden çok daha kalitelidir, güzeldir.
makyajla dünyanın en seksi kadını moduna girebilen, fakat makyajsızken çilli, ortalama güzellikte bir kız oluveren ünlü şarkıcı.
sanat camiasının en iyi sesidir.
(bkz: ke$a)
bir şarkıcı kızımız. anam ben bu kızı hiç sevmezdim, fekat take it off'u duyduğumdan beri mütemadiyen kesha dinler oldum. bir de araştırdım acep bu kızın canlı performansı nasıl deyü, o da güzel çıktı. klip de muhteşem bu arada.
tik tok. *
Elinde olmadan organlarımı harekete geçirip, bütün iç organlarımın kıpır kıpır dansetmesine neden olan kadındır. Ancak Lady GaGa varken lafı bile edilemez.
istisnasız bütün kliplerinde dil çıkararak insanı yoldan çıkaran seksi hatun kişisi.*
ağzını yayarak şarkı söylüyor. ziyadesiyle sinir bozucu...**
Pop müzikteki lady gaga, rihanna ve katy perry üçgenini dörtgen yapmaya hazırlanan şarkıcıdır. Lady gaga gerizekalı hareketleri sayesinde bu kadar popüler olabiliyorsa bu sadece şarkı söyleyerek bunu başarabilecek kapasitededir.
Dünyada hiçbirşeyi kafaya takmaya deymez yeterince bira var sözüyle hayatı yorumlamıştır.
dünyada hiçbir şeyi kafaya takmadığını söylese de insan olduğu gerçeğinden yola çıkarsak şarkılarında çok şeyi kafaya taktığını görüyoruz.
--spoiler--
i'm losing it
--spoiler--
--spoiler--
with every move i die
--spoiler--
güncel Önemli Başlıklar