bugün

(bkz: oğlan)
haykırıyoruuz.

ne manağğ?
Bir çok kızdan daha bir prenses olan biri.
Başıma bir şey gelmeyecekse çok güldüğüm ve kötü niyetli olmadığını düşündüğüm fenomen arkadaş.
Ondaki bacak seksiliği kimsede yok. Helede o göt. Karpuz gibi mübarek.
ibne. Bu gerizekalıyı twitterda takip eden 60bin tane beyinsiz var.
çok eğlenceli bağımlısı oldum. sırf onun snap açtım.
ayrıca özgürce yaşıyor parası da var. size ne?
izliyorum gülüyorum da Kerimcan ve türevlerini kim niye finanse ediyor onu tam çözemiyorum.
Şaka maka kizlar bu ne oldugu belirsiz ibişe hayranlar. Nasil bi ulkeyiz gercekten beynim yandi.
bu arkadaş kimdir nedir bilmem, fakat üstte bir yazarın belirttiği gibi bu çizgide bir çok insan var. ve gerçekten ortalamanın epey üstünde bir hayat standartları var.

ben ve benim gibi insanlar konforlu yaşamak uğruna neler verip nasıl para kazanıyoruz nelerden ödün veriyoruz diye düşünürken bunun gibi insanları görüp dehşete düşüyorum gerçekten.
görsel
sabri oğlumuz ve kerimcan kızımızın videosunu izlemeyen kaldı mı ?

ölse üzülmem çok şımarık kendini bir b*k sanıyor.
bu ve bunun gibi sosyal medyayla birlikte üne kavuşmuş sözde fenomen özde ibneleri gördükçe sinirden elim ayağım titriyor. bunlara prim verip üne kavuşturan, böyle sağda solda karşımıza çıkmasına vesile olan kezban türk kızlarına da allahtan böyle bir koca diliyorum. artık kaytan bıyıklarınızı birbirine sürte sürte ömür boyu mutlu mesut yaşarsınız.
hakkında şey dermişim hadi by. ahhahsushahhahaha
Sana gerçekten inanamıoğuüuğumm!!!

Snapchat bağımlısıdır.
Fanları bol olan ünlü gay.
(bkz: o kim ak)
Saçma kişilik.
Ya durursa.

Kişi. Şahıs.
yazarlarin ilik dedigi sahsiyet. benimse zerre silkimde olmayan kisi.

sorsan o kim diyecek insanim o derece tanimiyorum.
bu ulkenin neden geri kalacaginin sebebidir. onca vatan evladi kahraman olmayi gundemde olmayi hak ederken bu ulkede ya vatan hainleri moskova cocuklari pkk dhkp c yandaslari yada ibneler meshur olur.
fanlarının zeka seviyesi bir bilgisayar fanının zeka seviyesinden daha düşüktür.
Kimse ve dahi kendisi beni bu adamın gay olduğuna ikna edemez.
" ibneler baş tacı olmuş."

buna hayran bi tanıdığım kız var. tek laf söyletmiyor adama, dedim ki ya çocuğun böyle olursa;

alınan cevap, " allah korusun."
ay kerimcan durmaza sadece 259 entry girilmesine inaniyoruugggmm !! snaplerine bayildigim bu kadar stersli bir zamanda güldüren insan. cok yakisikli keske gay olmasaydin demek isterdim ama sen her halinle güzelsin ablan star bebeğiiimm,bakimli, bacaklarini gordukce tribe giriyorum.
güncel Önemli Başlıklar