bugün

Hangi gerekçeyle ünlü olduğunu bir türlü anlayamadığımız insan. Oyuncu desek tam değil, yorumcu desek o da değil. Ama pek kibar bir insan anladığım kadarıyla.
ilk albümü cok basarılı olmasına ragmen daha sonraki calışmalarında tamamen fos cıkan kişilik.
evinde cayır cayır rock dinleyen, müziğe heavy metalle başlayan şarkıcı*.
rock müzik dinleyip kendi duygularını daha yumusak bir tarzda yaptıgını kendini böyle daha iyi anlatabildiğini söyleyen sarkıcıdır. rock dinledigine sasırmadım degil.
3-15 yaş arası kızlara hitap eden, ilk çıktığında efendi, düzgün gibi görünse de şimdi iyiden iyiye berbat bir müzik yaptığına kanaat getirdiğim şarkıcı.
sahneye kayarak çıkmak isterken sıçan şarkıcı.

http://www.internethaber....news_detail.php?id=187274
hamileliğin yakıştığı adam.

http://fotoanaliz.hurriye...4128&p=5&rid=4369
bence işini gayet iyi yapıyor titiz ve kaliteli kendi tarzında, son albümündeki şarkı sözleri melodilerden öne çıkmış durumda uğraştığını göz önüne sürüyor.
işini güzel yapan, sessiz sakin, efendi ve mütevazi bir insan. allah yolunu açık etsin.
(bkz: ölsede kurtulsak denilenler)
en son duyduğum imtihan şarkısı ile winampımı sürekli meşgul eden sanatçı.* **
son bir kez şarkısı ile beni büyülemiştir.
(bkz: borat) bence
metrocity'de oturduğu dönemde evine 50 inç plazma ve sinema sistemi kurma karşılığında 20 tl bahşiş veren adam. şayet o dönemde 50 tlye sehpa kuran biri olarak kendisini kın kın kınıyorum. ayrıca evdeki koca boynuzlu gümüş ceylan kafası hiç gitmemiş. insan mimardan yardım alır.
ilk çıktığı zamanlar "hah bu adamda iş var" dedirten sonra yaptığı saçmalıklarla konserlerine -14 hadi o kadar acımasız olmayayım -16 yaş sınırı koydurduğunu düşündüğüm şarkıcı tip. yeni nesil gençliğe arayıp da bulamadığı hayatın anlamını buldutmuş insan.
329. kısa dönem er olarak gittiği vatani görevinden, pazartesi günü itibariyle tezkereyi kaparak dönmüştür. acemiliğini de ankara mamak muhabere okulunda yapmış, bir de yemin töreninde konuşma yapmıştır. bizzat dinlemedim. albayın keremcem bilmemkimi konuşma yapmak üzere çağırdığında tarafımdan "puahaha keremcem mi, ayrık mı yoksa şarkıcı keremcem gibi bitişik mi ouahaaha.." şeklinde alayıma maruz kalmış, tören bitip abi kişisinin yanına varıldığında abi kişisinin "şarkıcı keremcemin konuşmasını dinlediniz mi" gibilerinden sorusuna yüzde ebleh bir ifade ağızdan belli belirsiz çıkan hönk! sesine sebebiyet vermiştir ayrıca..

not:bu adama da entry girdim ya sözlük, acilen tatile ihtiyacım var galiba..
(bkz: çocuk)
kaliteli işler yapan ama etrafındaki vıcık kitleden bir an önce kurulması gereken severek dinlediğimiz.
sözlükteki 95'li yazarcanların övgüler dizeceği şarkıcı kişisidir.
ulan çoluk çocuğun oyuncağı olduk ne yapsam da kurtulsam şu kitleden diye uykularının kaçtığını tahmin ettiğim şarkıcı. yani böyle olması gerekir bence.
Popüler kültürünün kuklası olduktan sonra inekli süt reklamında yaptığı mongol taklidiyle gözümde olmayan yerinden düşmüştür.
aşk bitti adlı şarkıdan ibarettir bu adam. başka bir şey yapabildiği görülmemiştir. boy pos yerindedir o ayrı.
"nerelere gideyim" şarkısıyla gönlüme taht kurmuş, posterleriyle odamın duvarlarını kapladığım yakışıklı, efendi görünen, boylu poslu, yurdum genci. ergendim lan o zamanlar. toydum, çocuktum. daha yüzümde sivilcelerim vardı, ota boka bi neden bulup ailemle kavga ediyodum, asi takılıyodum. anla artık. sağlıklı düşünemiyordum. o yüzden hayranıydım zaten bu çocuğun. çok şükür ergenlik yıllarım bitti be hacı.
gereksiz acı çeker bi hali var gibi.
boyu posu kaşı gözü maşallah yerinde ama guzumun.
efendi imaj takıntılı kasıntı şarkıcı.bu saatden sonra tarzda değiştiremez yazık.
türk gençliğinin gördüğü en boş adamdı. azalarak bitti çok şükür.