bugün

genç kızların tek sevgilisi.
oldukca iyi bir fizigi var dogru
ama sesi de güzel bence kendisinin
şarkıları da fena değil...
Tipiyle sesinin tamamen zıt olduğu,şarkıcıdan bozma dizi oyuncusu.
yakısıklı sıfatının yanından bile gecmeyen karizmanın sıfır olduğu ailemizin cocuğu edalarındaki arkadaş.
kocaman dudakları ve takım elbiseleri, efendi halleri, aile çocuğu havalarıyla ne karizmatik, nede yakışıklı olan insan.
sırf serdar ortaç yerine bülent ortaçgil'i dinlediğini söylediği için begenimi kazanan ve albümünü aldıgımda da pişman olmadıgım yeni nesil gayet başarılı bir o kadar da yakışıklı sarkıcı... sevgilim ne buluyo bu herifte şimdi anladım abi adam yakısıklı yapacak bişey yok...
laboratuvarda nükleer deney yapan keremi, radyoaktif bir cem'in ısırmasıyla güçlerini kazanmış mutant.

(bkz: weapon x)
(bkz: keremcem dürük)*
her şarkıcı oyuncu olmak için neden çaba gösterir anlamış değilim. takım elbiseleriyle yattığını düşündüğüm çok kötü oyunculuğu olan, kasıntı şarkıcı.

(bkz: tolga futacı)
yaptigi muzik sadece piyasa muzigidir, sevdigi icin degildir. gercekte sevdigi ve yapmak istedigi muzik ise "hard rock"; katildigi bir programda bunu belirtmistir. ayrica "kimse beni ornek almasin, ben de aslinda uslu bir cocuk degilim" gibisinden ifadeleri de bulunan sahistir. belki bir gun o da istedigi kisi olur. o zaman sadece liseli kizlar hayran olmaz.
muhtemelen yıldız sistemi içindeki en gereksiz canlı.
günümüzün fuzulilerinden biridir. fuzuli derken yedi ulu ozandan biri olan fuzuli değil.
işe yaramaz, 12-15 yaş arası kızların sevgilisi *, müzik adına boş. vesaire.
ülkemizden bach ya da beethoven çıkmamıştır. erkan oğur çıkmıştır.
nitelikli müzik arayışı ve sanat kaygısı taşıyan bir sanatçı arayışı var ise
keremcem tercih edilmemelidir.

zaten tercih meselesidir. isteyen istediğini dinler.
magazinciler tarafından "genç kızların sevgilisi" şeklinde tanımlanan oyuncu/şarkıcı.
kızların öpmek için birbirinin saçını başını yolduğu adam. ulan yakışıklı da ben mi göremiyorum, ya da kızlar çok mu saf.
benden daha yakışıklı olmamasına rağmen kızların büyük ilgi gösterdiği, öpmek,
sarılmak istediği elemandır.
bir terslik var ancak henüz anlayamadım. *
2008 yaz döneminde atv de yayınlanan elif adlı boy gösteren, artiz.
sarkiciligida oyunculuguda kotu dedigim bircok seveni olan kisilik.
son dizisinde büyük bir özenle vücüdunu sergilemektedir.
ıslak halde duştan çıkmak, üstü çıplak koşmak filan gözümüze soktu resmen kaslarını..
ama güzel olmuş vesselam.
belki de dünyanın en yakışıklı erkeği. çok da iyi bir oyuncu.

(bkz: aşk oyunu)
hayran kitlesini 10 - 15 yaş arasındaki kızlarımızın oluşturduğu şarkıcı. istisnalar elbette olabilir. söylenecek tek söz kalmıştır: allah cezanızı verecek!
ilk albümünden sonra benim için biten yakışıklı kişilik.
saçlarını kestirince kulaklarının dışarı fırladığı şarkıcı.
isminin okunuşu keramcam olan kişi.
güzel bir sesi ve şarkıları olan şarkıcı. kimileri sevmiyor ama sanırım çok yakışıklı olması ve erkekler tarafından sevilmemesinden dolayı. bir de çok fazla liseli hayranı olmasından galiba.
güncel Önemli Başlıklar