bugün

bebe belik şarkıcısıdır.
şarkılarının çok güzel olduğunu düşündüğüm aynı zamanda yakışıklılığıyla tanınmış şarkıcı.
bazı şarkıcılar vardır sırf kitlesi yüzünden gıcık kapılır, dinlenmez falan filan. işte bu adam da ne yazık ki öyle bir şey. yurdumun akıllı ergen kızları gördükleri yerde orgazm olur gibi bağıra bağıra bu adamın kitlesini olşturmaya başladığından beri adamdan soğuttular. ama genele bakılınca kaliteli müzik yapıyor bence. hani magazinde falanda pek görmüyorum bilmiyorum belki de fazla takip etmediğimdendir. ama dinlediğim şarkılarından 10'a yakın iyi parçasını sayabilirim. en sonuncu da son bir kez. güzel şarkı olmuş. bu salak kitleler bazı sanatçılardan soğutuyor işte bu adamın kaybı da o.
12-18 yaş arası kızlara hitap eden şarkıcıdır. nedense kitlesini büyütemedi. bu durumdan memnun mu değil mi tartışılır.
artık ergen kitleye hitap etmediğini umduğum aslında çok hoş, kendine özgü bir sesi ve tarzı bulunan şarkıcı. bu iç görünüş, dış görünüşte ise sadece gömlek pantolon giyip bir kenarda dursun, ayrıca cücükten başka sakal bırakmasın, öyle avare erkek ayakları gitmiyor ona.
yasemin ergene ile birlikte çalışmasından, ona sürekli yakın olmasından dolayı bir dönem oldukça kıskanılan...
yeni albüm yapmış.çıkış şarkısıda güzel.zaten şarkılarını severim ben bu adamın.en azından düzgün pop yapıyor.
artık kendisini ve şarkıların tv de göremediğim genç artık tahtını justin biebere bıraktı.
nedendir bilmiyorum ama ben kadife kelepçe şarkısını ne zaman dinlesem biraz hüzünleniyorum. Sanırım burada beni hüzünlendiren şarkıdan çok geçip giden zaman oluyor. Daha üni'ye yeni başlamıştım. Çok meşhurdur o zamanlar bu dizi. Ne yalan söyleyeyim bende arada izliyordum. şimdi keremcem tutunmaya çalışan bir popçu, yasemin ergene nerde ne yaptığından haberdar olmadığım bir oyuncu, bizimkiler dizisinden tanıdığımız mehmet akan'sa hakkın rahmetine kavuşup gitmiş. Ah populer kültür, birazda bu yönünü merak edenler olsa keşke.
ilk çıktığı günden bu yana kasıntı ve yapmacık gelen şarkıcıdır.
genç kızların suretine aşık olduğu, ancak benim hala tipine anlam veremediğim kişilik. şarkıları çok tutan bir halk şarkıcısı.
kendisi sağlam bi slayer dinleyicisi, fakat para kazanabilmek için şu anki tarzına sahipmiş.
an itibariyle disco kralın da dinlediğimiz şarkıcı. ne kadar zayıflamış ya, yok olacak neredeyse. bazılarına zayıflamak yakışmıyor sanki. *
hugo'ya benzeyen ünlü.
şu sıralar müzik kanallarında vurgun adlı şarkısı dönen şarkıcı.şarkının müziği ve klibi özgün ün biz ayrıldık adlı şarkısını anımsatmıştır.iki şarkının klibi de çok saçmadır.kliple o şarkının ne alakası var demeden geçmiyor insan.aynı özgün ün şarkısında olduğu gibi.
Çocuk gibi bir tipi var, yolda görsem başını okşar naber velet der severim vallahi.
keçi bokuna benzeyen cücüğünü keserek piyasaya tekrardan giriş yapmış kişi.
6 ile 16 yas grubuna hitap eden burak kut' un 2000 li yillarda ortaya cikan versiyonu, ayrica sunu da soylemek isterim muzik yapan yada yapmaya calisanlar icin; araba 5 kisilik ve artik gunumuzde bagaj bile dolu....
kulakları tam mandallık. as ipe kurusun.
Az önce yeni klibine rastladığım şarkıcı. Hemde takım elbise giymemiş. Başımıza taş yağacak.
bir arkadaşımın bu adamı her gördüğünde televizyona sinek gibi yapışıp verdiği tepki:
-ağğğyyyyhhh dibiiiüüümmm düştüüüüüüoooöööövv.
(bkz: geber)
polis zoruyla tv lerden uzak tutulsun.
koca kafalıdır.
(bkz: süt oğlan)
ekranlarda gördüğün günden beri her ekranda belirişinde aynı takım elbiseyi giydiğini düşündüğüm herif ayrıca fevkalade kepçe kulak.