Trajikomik de olsa güldürmeyi başarmış ve karşısındakini güldürebilmiştir.
yakışıklı sanması akıllı sanmasından daha iyidir.
Şizofren olman takip edilmediğini anlamına gelmez derler ya. Kendini yakışıklı sanmak yakışıklı olmadığı anlamına gelmez.
Kime göre neye göre? Kimisi sadece renkli gözlü olmasına yakışıklılık der, kimisi saçı turuncu diye yakışıklı der, kimisi uzun saçlı diye yakışıklı der... Bunlar göreceli şeylerdir. Yakışıklı mıyım değil miyim diye düşünmedim açıkçası zamanla birileri beni sevdiğini söyledi demek ki gözünde yakışıklıymışım diye düşünürüm. Ha bu arada yakışıklı değilim. Saygılar.
Basssıp gidecek forvet olduğum için yakışıklı olup olmadığımı hiç düşünmüyorum.
metroda, otobüşte, dolmuşta kısık gözlerle bakış atar bunlar. saç traşlarıda hep kibrit çöpü havasındadır.
Yok valla öyle bi sanrımız.
maalesef bu insan benim. Öyleymişim gibi konuşuyorlar gaza geliyorum.
görsel
Bi rahat hareketler, elleri saçlara götürmeler, her davranışın yakışacağını düşünmeler, tüm kızlar bana bakıyo havası, uzar gider. itici erkek.
koca burnum dışında bu benim.
bunun egosu cekilmez. pis pislamak gerekir. kaciniz.
Ya bunlardan o kadar cok var ki soykirim yapsan erkeklerin nesli tukenir.

Egolari yuksektir ve hawaai tarzi desenli dar gomlek giyerler. Saclari joleye bulanmis sac traslari yandan kazinmis ve iki cizik atilmistir. Gri ya da taslanmis cok dar kisa veya dusukbel pantolon giyerler. Mutlaka sakallari vardir ve gulduklerinde carpik dislerinden sari bir duman bulutu yukseliverir.

Ardiniza bakmadan kaciniz.
kendini yakışıklı sanan erkek eleştiren kadar yakışıklı değildir...
Ben olabilirim bu düşündümde.
(#34363933).
kktc sınırları içerisinde okuyan erkeklerin genel durumudur.
Tersi de var. (bkz: yakışıklı olduğunun farkında olmayan erkek)
Aslında yakışıklıdır ama piç olmadığı için kızların umrunda değildir. Aynalar yalan söylemez.
fosforlu eşofmanıyla, sadece ensede uzattığı ve kaküllü saçıyla, addibas şapkasıyla bir şahinin içinde en çok gürültüyü yapınca bu unvanı elinde bulundurmayı başaran ve artık tüm kızların bu asi sersery'ye hayran olduğundan şüphesi kalmayan vahşi erkek.
Annesine kanan erkektir. Malum dünyanın en tipsiz insanı da olsan annenin gözünde her zaman kıvanç tatlıtuğ'sundur.
ortama şahsımın girmesiyle ucu bırakılmış balon misali sönüp hüzünlü bir şekilde büzüşecek erkektir.
Sanırım benim.Gerçi söyleyenler de çok ama aynaya bakınca bi beğeniyorum bi beğenmiyorum kendimi.O yüzden kararsızım.
(bkz: Özgüven).
görsel