1. 1.
  çok talihsiz bir durumdur. çırpındıkça batarsınız, battıkça çırpınırsınız. hele konu hassas olursa vay halinize. büyük oranda heyecandan kaynaklandığı için sakin olmakta fayda vardır. içten 10'a kadar sayılmalıdır.
  5 ... snop
 2. 2.
  (bkz: delirme sebepleri)
  2 ... ranger65
 3. 3.
  anlatmak istedgiginiz seyi ifade edecek cümleleri kafada tasarlayamama durumudur .sinir bozar , insanı gerer , susmaktan baska care bırakmaz . birde anlat anlat anlamayan biriyle karsı karsıya kalırsanız iş inada biner , farklı cümlelerle anlatmaya calısırsınız durum daha da icinden cıkılmaz bir hal alır .
  4 ... şenlik
 4. 4.
  zihnin kekelemesi.
  8 -1 ... faaip de oiad
 5. 5.
  karşı taraftaki insanın önyargılarını kıramamaktır.
  7 ... imper
 6. 6.
  gerçekte olduğundan çok farklı algılanmaktır. Bu da insana acaip sıkıntı verir.
  7 ... gezenadam
 7. 7.
  bazen kelimelerin bile kifayetsiz kalma durumu. tıkanmış, söylenmesi gereken kelimeleri bir türlü bir araya getiremeyen ifade özürlü kişilerin bazen yanlış anlaşılmasına neden olur..
  2 ... gelberiyargelberi
 8. 8.
  tipik türk erkeğinde görülen tezahürleri arasındadır. tipik türk erkeği sık sık küfürle karşılık verir, çocukluktan böyle büyütülür..bir fikir ortaya atarsınız, karşı tezini savunamaz küfür eder, sizinle aynı düşüncede olmadığını bilir fakat niye olmadığını bilmez.. kendini geliştirmez, okumaz çünkü o her şeyin en iyisini bilir.. bilmez daha kötüsü bilmediğini bilmez..
  1 ... dolma kalem
 9. 9.
  yani hani tam anlatırken aslında çokda iyi bi cümle bulurken anlatabiliyomuyum hacım anladın mı ile biten hoş ve bir okadarda manidar ve fkar dolu halceyizdir.
  ... pembee
 10. 10.
  bir türlü anlamayan karşı tarafta olabilir, elinizden geleni yapmışsınızdır oysa .
  1 ... pisik