entry'ler (45)

efes pilsen one love festival 9

kombine bilet bulunmaktadır gençler. ilgilenenler pm atsın.

uludağ sözlük yazarlarının twitter sayfaları

http://twitter.com/emredersiniz

18 mart

çanakkale deyip de geçemeyeceğiniz gündür.

şehirler arası aşk yaşamak

internet aleminin kurdu olmuş insanlar için kaçınılmaz durumdur. aslında bu alemin kurdu olmayı da gerektirmez; internet üzerinden sosyalleşmeye çalışmak veya online sosyalleşme sitelerinden herhangi birisiyle fazla içli dışlı olmakla da sonuçlanabilecek bir durumdur. o aşkın, veya aşk sandığınız şeyin tadını alamadan ayrılmış olursunuz. kazanan da avea olur. geçmiş olsun.

ha siktir

(bkz: hassiktroloji)

facebook ta hayran olmadık grup bırakmayan insan

bir de hayranı olduğu grup veya şahsiyetin tüm fan sayfalarına ve gruplarına katılanlar vardır ki, baltayı beyinlerine aşk eylemek farzdır, vaciptir.

one

cenk ve erdem tarafından o-ne?! adı altında yorumlanan metalikağa şarkısı. şarkının girişindeki savaş sesleri yerine worms'den alınan sesler konulmuştur ve yarar.

imdb

birçok kullanıcısı olmasına rağmen, arayüzünü yıllardır değiştirmeyen ve benim de bu arayüzden hoşlanmadığım film veri tabanı sitesi. ayrıca oylamalarına da pek güvenmemek lazım. sonuç olarak gözünüzde büyütmeyin bu siteyi.

sadece seks amaçlı sevgili olmak

en fazla bir ay dayanabildiğim durumdur. böyle bir ilişki sonrasında kendinizi ıssız adam gibi hissetmeniz sonuçlar dahilindedir.

sanalda geveze olup gerçek hayatta sessiz insanlar

bu sessizlik aynı zamanda kişinin asosyal olmasının sonuçlarından biriyse korkulacak durumdur. zira internet aleminde asıp kesen, sözlüklerde ayar vererek ve karmasını yükselterek ego tatmini yaşayan insan, sosyal bir ortamda aynı etkiyi yaratamıyorsa ciddi bir kişilik bozukluğu sorunu boy göstermiş demektir. giderilmelerisi mümkündür. durumun farkına varıp, insanlarla daha çok konuşarak, daha arkadaş canlısı olarak kendi kendini tedavi edebilir, önüne gelen teklifleri sorgusuz sualsiz reddetmeyerek ortama yavaş yavaş alıştıktan sonra gerçek hayattaki suskunluğunun da kaybolmaya başladığını görebilir. olmadı doktora giderek yardım alabilir.

hung ray

(#7467270) şeklindeki entry'si ile "aynen mınakiym" dedirtmiştir.

üniversite öğrencilerine sorulan kıl sorular

- sen nerde okuyodun?
+ eskişehir.de.
- açık mı?
+ yoo. normal.
- işletme miydi senin bölüm?
+ değil amınakoim. eskişehirde ya açık ya da işletme mi var yani. bu mu.

ben bunu yaşıyorum abi. eskişehirde açık öğretim veya işletme dışında, insanların okuduğu gayet güzel bölümler var. tamam kimseye üstteki gibi çemkirmemiş olabilirim, ama hani bi yerden sonra da insan değişik şeyler hissetmeye başlıyor. ben bunu yaşıyorum.

eski sevgililere aynı mesajı göndermek

bazen de olumlu yöndedir. geceyi boş geçmemek için* özlenir, unutulamayan olur bu eski sevgililer.

sigara kullanmayan sözlük yazarları

imrendiğim yazarlardır. başlamamalarını temenni ediyorum. gerçi sigarasız bira da hiç çekilmez ama neyse.

neden sorusuna verilebilecek alternatif cevaplar

- neden?
+ ne neden ya?

eskişehir de zirve olsun gidelim zirvesi 2

anadolu üniversitesi yüzüklerin efendisi gösterimine katılmış olanların muhtemelen katılamayacağı, geç kalacağı veya uykulu gözlerle etrafındakilere sonuna mastar eki getirilmiş cümleler kuracağı zirvedir.

sözlükçülerin last fm sayfaları

http://www.lastfm.com.tr/user/FleaRadio

sözlükçülerin formspring sayfaları

http://www.formspring.me/emredersiniz
ekleyin! ha pardon o şeydi.

sözlük yazarlarının telefon modelleri

bakınız veya bakmayın siz bilirsiniz: bir forum olarak uludağ sözlük.

nikon d300

canım makinem. ilk kez slr veyahut dslr kullanacak dimağlara pek tavsiye edilmez. zira makineyi ellerine aldıklarında, oha ne çok tuş var yaaa, filan diyecekleri ve birkaç gün uğraştıktan sonra ellerinden düşürecekleri bir alettir. bunun dışında kilolu olduğunu da söyleyebilirim. ama kendisiyle çekilen fotoğrafları görünce o ağırlığı çekmeye değer diyorum ve söz tekrar uğur dündar'da. uğur dündar?