bugün

– Mutsuz görünüyorsunuz?
+ Canımı sıkan biriyleyim.
– Kim?
+ Kendim.
/The Seventh Seal/
kendi kendimi sildirmeye çalışıyorum.bakalım kısmet.
ağır şakirt.

tecrübeyle sabit.
akp ci ve 1. dereceden şakirt olan yazar.
(#15860849) nolu entrysi ile taktidirimi kazanmış yazardır.

yolun açık olsun kardeş.
(#15726841)

şakirt yazar.
keşke sadece ''kendim'' olsaydım. nasıl acı bir itiraftır bu... vasıflar, kimlikler, bencillikler olmadan. yalnız 'ben'' olaydım iyiydi...
(#12744635) şu uykulu halimle, gülümsetmiştir beni. var olsun yazarı. *
--spoiler--
ramazan da çıkan pideleri alırken biraz düşünceli olmak gerekiyor.sonuçta oruç tutan insanlar için bu ayda özel olarak yapılıyor bu pideler. ama bence siz dünyayı komple alın ahiret bize kalsın.
--spoiler--

hep bana rabbena. bunun ötesi varmı diye düşündüm. pidelerin arz-talep doğrultusunda çıkarılabileceğini düşünmüyor mu acaba, oruç tuttuğu namaz kıldığı için her köşeyi parsellemeyi kendinde hak görenlerin kalemi olan yazardır. acaba kendince fırıncılar şöyle mi düşünüyor; ho ho ho ramazan geldi hoş geldi iyi geldi bu ay tüm müslümanları sevindireceğiz bol susamlı pidelerle evlere misafir olacağız çok mutluyuz! ver parayı al pideyi al-ver olayı, pideyi kime sattığı değil ne kadar sattığı önemlidir. ayrıca metro ve otobüslerde sakat-hamile-yaşlı ve gaziler için ayrılan yerlerede süzüle süzüle bunlar oturur.

--spoiler--
paşa ikramiyelerini düşürmek için güç kazanacaklarsa evet oyun akp ye.
--spoiler--

akp yanlış yapsada evet doğrudur diyebilen sallabaştır. eğer chpli vekillerden birisi böyle bir açıklama yapsaydı (vekil maaşları yetersiz imza bülent arınç) yeri göğü yıkarlardı.

--spoiler--
(bkz: #12744635) hijyen kuralları mı? mayoyu yıkayan makine haşemaya gelince bu çok büyük yıkayamam mı diyor?
ayrıca namaz kılanlar taharet alırlar ve popoda biriken haftalık pislikler yoktur.haşemalılar garanti verir temizlik konusunda.
--spoiler--
(bkz: #12581239)abdestsiz gezenlerin götlerindeki bok kokusundan hissedilmeyecek kokudur.

aklınca, sadece namaz kılanlar temizdir, diğerleri götünü yıkamayı bile bilmez. abdest alınırken 3 defa göte su vermek diye birşey varmı acaba. temizlik islamiyetle gelmemiştir anadolu geleneğinidir temizlenip paklanmak, türk hamamı derler arabistan'da vaha görüp kumla teyemmüm yapanlarla türkleri karıştırması normaldir.

--spoiler--
(bkz: #12741094)
burada o aygır gibi kızı savunan tüm yalakalar sizin bu olayı anlamanız için bir dua edicem: umarım bir gün sıkışık bir otobüste e-5 te son hız giderken sıkıştırılıp iri yarı sporcu bir kızdan sopa yersiniz.es kaza ağzınızdan 'yandım allah'diye bir laf çıkar da şeriat isteyen genç şortlu kızı dövdü diye haberiniz çıkıp yobaz damgası yersiniz ve günlerce nezarethanelerde sürünürsünüz.
--spoiler--

--spoiler--
demek ki neymiş eğer bir kız modern(!)bir görüntüye sahipse suçlanmak istemiyorsanız ağzınıza sıçsa bile yutkunacakmışsınız.
ama bu sefer öyle olmadı ya gerçeği belli oldu.
--spoiler--

haber şu; dayak yedi denilen kız, aslında yolcuları dövmüş hemde 3 tane erkeğe saldırmış (bkz: http://www.dipnot.tv/9960...yememis-tokat-atmis-.aspx) birde zaman gazetesinden küpürler var. kız 3 tane adama saldırmış allah allah, kaynak götüm değil ieet şöförü nerden bulmuşlar bu şöförü devlet çalışanlarının medyaya konuşmaları yasak oysaki. hem dövmüş hemde rapor almış üstüne şikayetçi olmuş. bu insanlar kul hakkı vs derler iett şöförünün verdiği beyanat ve bir kızın 3 erkeğe saldırması kul hakkı yemek oluyor mu acaba yada yargısız infaz, kıza neden inanmayızda fotosu olmayan ismi medyada yer almamış kim olduğu belli olmayan kavganın diğer tarafı savunulur, yoksa bu kızın suçu şortlu olmasımı, türbanlı olsaydı nasıl başka şekilde değerlendirilirmiydi haşemalı kadının havuza alınmaması olayı gibi aslan kesilirmiydi.

titanic'i sansürleyen trt'yide savunur acaba akp tekelinde olduğu için mi;
--spoiler--
titanicteki sansür de gerekli bi yerde ilk izlediğimizde oha bu ne demiştik hatırlarsanız sonra internet gelişti alışır olduk da hala o görüntülere oha diyecek çoluk çocuk var.trt sırf gençlere çalışmıyor.

--spoiler--

titanic'ten tahrik olacak bir çocuk bir birey varsa zaten onun ruhunda sapıklık vardır aynı çocuk adile naşit'i hamamda gördüğünde boşalır.

başlık; cari açığın altı ayda ikiye katlanması

entry; büyük adamlar büyük borçlar yapar.çünkü büyük paralar kazanırlar ve öderler.misal memurun maaşı 1 buçuk milyarsa 100 milyar borç yapamaz.yapsa da ödeyemez.ama trilyon kazanan bir adam 100 milyar borç yapsa ödeyebilir.

yani ohh ne güzel türkiye borçlannmış akp yaptıysa vardır bir bildiği mutlaka iyidir yok yahu borçlanma kötü olur mu. cari açık nedir ki elinde 5 liralık mal vardır satarsın ama geçinmen için 10 liraya ihtiyacın vardır bunun için 5 lira daha borçlanırsın..oh yaaa akp yaptıysa iyidir. işte zihniyet.
gel getir diyorum gel getir ne varsa chp adına gel koy ortaya. akp'yi destelemek, her yaptığını onaylamak olmasa gerek yaptığı yanlış şeyleri eleştirebilmek için zekanın üzerine bir tutam etik değer gerektirir. (bkz: #12690327)
(#12689887) adam fena kapak yapmış.
profil resminde atatürk'ün resmi olanlar hep haklıymış. yani en azından bana öyle dedi.
sevdiğimiz bir insandır. yavşaklar rahat bırakmıyor tabi kendisini.
(#12134723)
entrysiyle beni güldürmüş yazar.

şaka yapıyorsa çok komik ciddiyse hiç komik değil. 1440 yıl önce gidince oradaki insanlar henüz müslüman olmamış olacak. dolayısıyla sünnet kavramı henüz var olmamış olacak. umarım espiridir.
(bkz: chp seçim otobüsünde fuhuş/#11997102)
hüseyin üzmez'in pedofilisini chp'nin seçim otobüsünde ne idüğü belirsiz bir adamın yaptığı fuhuşla aklamaya çalışan yazar. allah akıl fikir versin.
(bkz: #11839281) saçmalığından sonra ben mantıksızlığına gülerken #11839468 ile ayarlardan ayar yemiş şahsiyet; afiyet, bal, şeker olsun..
anlatılmaz yaşanır söz grubunun kullanıldığı durumdur.
aslında hiç bana ait olmamış, emanet bırakılmış ve buyüzden dikkatle koruyup, iyi bakıp aldığım şekilde iade etmem gereken ben... ve aynı zamanda benin en büyük zararlısı, düşmanı olan ben...
(#11745038) tebrik edilesi yazar.
yamuk çekeni keserim ha, benim afili dostumdur.
(bkz: #11696186) entrysini girmiş akıl dolu yazar.
ben bana kendim için lazımım. çağrışım.
Fiili dönüşlü hale getiren kelimedir.
yorumsuz.. (bkz: #11368140)
bu gereksiz yazar ygs 2011 kopya skandalı başlığına defalarca girip ösymyi savunmakta.
kendisinin şakirt olduğunu geçtim istemeden trolluk yapan birisi olduğu kanaatindeyim. en kötüsü de bu kişinin troll olduğunu bilmemesi.