bugün

Liseli kardeşimizdir.
Perinçekçi.
yırtık dondan çıkar gibi nickaltımda salya sümük ağlayan adam eleştiriyi hazmedememiş, de biz alıştık.

istisnasız her chpnin teröre verdiği destek başlığında "ya ama ahp de şuuu" diye entariler yazan adam burada ilgili yazarın "doğu perinçekin akpli olması" başlığı altında hem başlığı kendi nedenlerince yanlışlaması hem de kılıçdaroğlunun hdpli olmasına verdiği tepkiye atar yapması acayip komik.

modlara tek dileğim belli ağlak yazarların entarilerinin altına favorinin yanına "peçete gönder" ibaresi koymaları. yüzyılın hizmeti olur zaar.
çıkıp gösterirsem , chpnin hatasını belirten başlıklarda "ahp de şunu yapıyo" minvalinde entariler yazdığını çıkarırsam ortaya, bu sözlükten siktir olup gideceğine dair erkeklik yemini edebilir misin?

eğer 10 dakika içinde ortaya çıkaramazsam da ben gideceğim. var mısın? çözelim mi artık şu korkak kinini?
biliyordum yemeyeceğini. kıvırdığım bir nokta yok o şekilde yazsaydım da bu kez kıyıda köşede ayıp olmasın diye aksini ifa ettiğin bir başlığı getirip dansözlük yapacaktın.

bir daha buralarda umarım ahkam kesmezsin "biraz adil olun canım yea" falan filan diye. biraz adam ol, bir duruşun olsun omurgasız gibi millete atıp tutuyorsun fakat kendin bu hataların 10 katını yapıyorsun.

ayrıca nickaltı eleştiri ve yorum getirmek için vardır. iftira atıp göt edilince de "değiştirmişsin bühüü" demek için değil.

rezil olmamak için şikayet eder şimdi. yapmadığı şey değil ki mübarekte zırlamak huy olmuş.
örneğini bulamadığım hatalar değil, seni adam gibi meydana davet ettim detaylara sığınıp kurtulacaksın sandın.

teklifim geçerli. kabul edeceksen kendine başka sözlük aramaya başla şimdiden.

bunun haricinde sana artık cevap veremeyeceğim.
Valla şaşırdım gençler.

Şaşırdım kaldım yani kendisinin yazılarını okuyunca yalan yok.

Keşke şaşırmasaydım amma böyle zeki kardeşlerinizin sayısı da o kadar az oluyor ki şaşırmamak hiç elde değil.

Gönül isterdi ki her gencimiz kendisi gibi gerçek Atatürkçülüğü, has Kemalizm'i kavramış olsun.

23 yaşında olduğunu söylemiş bir yazısında amma her bir 23 yaşındaki gencimiz kendisi gibi olsa da gerçek Atatürkçülüğün, has Kemalizm'in şanı yürüse dedirtti bu abinize.

Kendisi bu abinizin yaşı genç gerçek Atatürkçülerin varlığına inancını yeşertti sağ olsun.

Var olsun, çok yaşasın, bu doğru yoldan sapmasın.

Gerçek bir Atatürkçü, has Kemalist olduğu için doğruları söyleyen amma cehape'yi ele geçiren çakma Atatürkçü, Alevi Mezhepçisi sol çomar Kılıçdaroğlucular tarafından sevilmeyen, sözlüğün adeta Muharrem ince'si olan bir genç kardeşimizmiş kendisi.

Keşke her genç kardeşimiz kendisi gibi Kemalizm denilen güzel ideolojiyi gerçekten anlayarak, idrak ederek yetişse de, bu Alevi mezhepçisi Dersimli Diktatörlerin ve mezhep kardeşlerinin ele geçirdiği cehape'yi onların elinden kurtaracak Mustafa Kemal Atatürk'ün askeri gençlerimize dair bir ümidimiz olsa.
Doğu Perinçek sen misin?
olm siz özürlü müsünüz? başkasının nickaltında niye kavga yapıyorsunuz? hayır nickaltı sahibç gelip bir şeyler dese anlarım. insan gerçekten hayret ediyor.
çilek yolmacisiyla biseyler icseler sorunlari kalmayacak sanki. Sosyal mesafeye dikkat edin ama.
şimdi ben konuya uzağım fakat ilgili yazarın (bkz: akp lilerin kenan evren i sevdiğini düşünen salak) başlığında hortlattığı entaride akpyi öven herhangi bir ibare yok. üstüne onu yeren bir dil, kendi görüşlerince (katılmasam da) kenan evreni öven bir sonuç var.

herhangi bir "eski akpli" kokusu alamadım. tipik vasat zekalı sol kafaların cevap veremediği için popüler linç girdabı olan "akpli yea" tribine kurban gitmiş olabilir.

eyyorlamam bu kadar.

t: iyi bir yazar genel manada düşüncelerine katılsam da kenan evren konusunda zıtız. şu sözlükte demirtaşa madalya veren çakma milliyetçilerden olmayan ender adamlardan biri.
banka soyguncusu övenler, sözlüğü tyt dershanesine çevirenler tarafından salak ilan edilmiş yazar. evet bu velet kendini pek zeki sanıyor galiba. kimse senin çözdüğün testlerle ilgilenmiyor. omurgasız olan da salak olan da sensin.

öncelikle sözlükteki sol çomarlar ona buna aktroll demeyi pek seviyor. gerçek aktrollere bir sövüp, nickaltına saldırmaktan başka bir şey yapmıyorlar. gerçek aktrollere eleştiri getirmeleri gerekirken kendi partilerinin yediği haltları eleştirenlere sağcı, kafatasçı, ülkücü çomar, aktroll diyorlar. şunu bir anlayın. sırf solcu olduğunuz için en vicdanlı, en adil, en insaniyetçi insanlar değilsiniz. hiçbir koşulda eleştiriyi kabul etmiyorsunuz. karşı tarafa yafta vurunca olanları unutturabileceğinizi sanıyorsunuz. gerçek atatürkçüler partinin gidişatından hiç memnun değil. başbuğ atatürk ile apo itinin posterlerinin, yan yana açılmasını neden olan sizin partinizdekilerdir. nasıl çözüm sürecini yapanların hepsini silkeyim, hepsi vatan hainidir diyorsam musa anter'i ananlara, seyit rıza'nın yolundan gidenlere de sövüyorum. pkk motifli park başlığına da gösterdiğiniz tepkiler çok gülünç. pkk yıldızıyla ne alakası varmış diyorsunuz. nah alakası yok. bal gibi alakası da var. kendi partiniz çözüm sürecinin benzerlerini yapıyorsa, buna da ses çıkarmanız gerekir. başbuğ atatürk'ün partisi, boşuna mı y-chp diye anılıyor? hani sizin öve öve bitiremediğiniz kılıçdaroğlu partiyi bu hale getirdi. kemalistim diyen adamlar, gerçek kemalistlerin ve ulusalcıların partiden şutlanmasına ses çıkarmıyor bile. tabi doğru ulusalcılar size göre kafatasçının önde gideni. biz milliyetçiler de kafatasımızı günde 5 defa ölçmeden rahat edemiyoruz zaten. sol gericiler bunlar hep. başbuğ atatürk gibi türkçü bir insanın peşinden gittiğinizi söylüyorsunuz ama hdp ile yan yana geliyorsunuz. ya atatürk size göre solcuydu di mi? başbuğ atatürk'ü sağ ya da sol gibi kavramlara sığdırmaya çalışanlardan ne bekliyorsunuz ki? bunları sözlükten gördüğüm örneklerle yazacağım.

m: magicovento.
ks: kronik solcu.

m: çözüm sürecini yapanların ben ta yedi sülalesine gireyim. pislik vatan, millet düşmanları.
ks: kesinlikle doğru. akepe ülkeyi mahvetti. megri megri diye barzani ile anırıp durdular. habur rezaletini yaptılar. oslo görüşmesini yaptılar. koskoca devletin şanını iki paralık ettiler.

m: başbuğ atatürk ile apo posteri yan yana açılmış. bu chp'nin hali hal değil.
ks: hop ne oluyor? maaşlı aktroll seni. akepe de megri megri dedi. habur'dan teröristleri kılıçdaroğlu mu soktu? size para verilse yine habur'a koşarsınız.

m: malum şahıs atatürk'e ve inönü'ye ayyaş demiş. kendisi ayıkken ülkeyi yönetemiyor.
ks: aynen öyle. allah'ın rizelisi. din, osmanlı diye diye mahvetti bizi.

m: canan kahpesi atatürk isminden rahatsız oluyor. ne işi var lan bunun partide?
ks: akçomarlar yine azmış. faşistsiniz. atatürk hümanistti bir kere tamam mı?

m: osman öc*lan trt'ye çıkarıldı. malum parti yine hainliğine devam ediyor.
ks: vallahi öyle. megrici megriciler hız kesmiyor. ikinci bir çözüm sürecini yapacak bunlar belli.

m: kılıçdaroğlu ypg'yi terör örgütü olarak görmediğini söyledi. dersimli yaptı yine yapacağını.
ks: allah'ın aktrollü. megri megri diye siz bağırıyordunuz. hem ypg'nin terör örgütü olduğuna dair bir kanıt yok. yine maaşları yatmış, sözlüğe sıçıyorlar.

m: havalimanına kürdistan paçavrası asıldı. barzani ile iş yapanlar, yine birilerine oynuyor anlaşılan.
ks: evet, haburcular, megri megriciler, oslocular barzani'nin yine peşinden koşuyorlar.

m: özgür özel musa anter'i andı. tükürdüğümün çakma atatürkçüsü.
ks: malum partinin çığırtkanları iş başında. megri megri diye anıran sizsiniz. partimizdekilere laf atmayın. hem musa anter bir aydın. ne olmuş türkleri katlederiz dediyse?

m: malum kişi öc*lan'a sayın diye hitap etti. omurgasız, şeref yoksunu bu adam.
ks: rizeli dinciden, çözüm sürecini yapan adamdan ne bekliyorsun ki?

m: kılıçdaroğlu, anayasadan türk ismini çıkarmaya niyetli olduğunu söyledi. bu dersimli atatürk düşmanı fazla oluyor.
ks: faşist, kafatasçılar sizi. türk vatandaşı olacağımıza, türkiyeli olarak anılalım ne var? hem milliyetçilik çok saçma. bir hastalık. hem kürtler de türk olarak anılmak zorunda kalmaz. daha fazla türk faşizmine maruz kalmasınlar.

m: malum kişi milliyetçiliği ayaklar altına aldığını söyledi. kendisi has arap milliyetçiliği yaparken pek bir şey olmuyor ama.
ks: ahaha çok doğru. arap çünkü. dinci işte. başka bir şey söylemesi beklenmezdi ondan.

m: kılıçdaroğlu dersimliyim dedi. dersim neresi? tunceli oranın ismi. bunun sülalesi de dersim isyanına katılmış zaten.
ks: şeref yoksunu aktroll. dersim diyebilir ne var? hem dersim katliamı bizim tarihi lekelerimizden biridir.

m: malum kişi fesli yunanı hastanede ziyaret etti. atatürk düşmanlığına her zamanki gibi devam ediyor. iflah olmaz bu.
ks: ağır atatürk düşmanı ve dinci işte. kanser bu malum kişi.

m: sezgin puştu terörist cenazesine gidiyor. siktirsin hadepe'ye.
ks: ulan aktroll. barzani'yle iş yapan sizdiniz. hem terörist cenazelerine gidebilir ne var ki? onlar da insan.

m: ahmet kaya terörist hırbonun tekidir. has apo'cudur.
ks: kimse bir görüşü savundu diye terörist olamaz. siz faşist sağ çomarlarına göre, sizden olmayan herkes terörist zaten. sanatını konuş adamın. ideolojisini değil. ben sanatına bakarım valla.

m: ahmet kaya bir şarkısını üç teröriste ithaf etmiş.
ks: vay akçomar yine büyük resmi görmüşsün. faşistsiniiiiz.

m: yılmaz güney savcı katili şerefsizin tekidir.
ks: faşistler hiç susmuyor. adam o kadar ödül almış, film çekmiş ama sırf kürt diye, bu kandan beslenen faşistlere yaranamıyor.

m: yılmaz güney eşini döverek komalık etti, bir kadının kukusuna yılan soktu.
ks: of faşistler ya. nebahat çehre belki kendi istedi dövülmeyi? o kadınla da belki fantezi uyguladı, nereden biliyorsun?

ks: hepimiz ermeniyiz.
m: ben değilim?
ks: faşist ülkücü çomarsın. senin zihniyetin bunlara sebep oldu.

ks: ermeni soykırımı vardır. ermenilerden özür diliyoruz.
m: hayır yoktur. ne özrünü diliyorsun? kafayı mı yedin ulan?
ks: faşistsiniz, faşist kalacaksınız. tarihi gerçeklerimizle yüzleşmemiz gerek.

m: küçükçekmece belediyesi pkk motifli park yapmış. y-chp iyice azdı. bitirdiler başbuğ atatürk'ün partisini.
ks: megri megri diye bağıran aktroller rahatsız olmuş. ben burada pkk motifi falan göremiyorum. siz art niyetlisiniz. vs.

bu örnekler daha çoğaltılabilir. başbuğ atatürk'ün isminin, pkk'lılar tarafından sömürülmesine göz yumanlar, bunları da görmezden gelecektir. eğer adil olduğunuzu söylüyorsanız, kendi partinizi de biraz eleştirmeyi öğrenin. muhaliflik demek sadece akp'ye muhalif olayım, partimi eleştirenlere aktroll yaftası yapıştırayım demek değildir. e biz böylelerine sol çomar diyoruz zaten.
Bir Beyincik yeterliyken nasılsa bir beyni oluşmuş ve onu kullanmayan bir yaşam formu.
Kanka eğlenceli değilsin.
ilginç değilsin.
Tek işin siyaset, onda başarılı değilsin.
Kemalizm misyoneriysen başarılı değilsin.
AKP'nin insanları kemalizmden soğutma planıysan onu da yapamıyorsun.
Çok sıkıcısın.

Sürekli siyasi başlıkları sol frame taşıyan, yazdıklarıyla bir şey katmayan, zamandan çalan, zamandan çalarken ne sevindiren, ne üzen yazar. Çok kötü bir şey oğlum bu. Çok aşırı sıkıcı bir yazar bu.
ideoloji karmaşası yaşayan hangi dine mezhebe ait olduğu belli olmayan yazarımsıdır. kardeş senin seviştiğin yerde ben gusül abdestini almış üstümü giyiniyordum beni türk düşmanı gibi ağır ihtahamlarla eleştirme başka konularla eleştir lafım yok böyle ciddi konularda yaygara yapma fena bozuşuruz ibrahim demedi deme..
Atanamamış Doğu perinçek...
ne kadar liboş cahil varsa nickaltında zırlatan kaliteli yazar.
Kaliteli yazarlardan biridir.Gerçek bir Atatürkçüdür.
kendisini bir halt sanan hitler özentisi ırkçı kafatasçının teki.
Yazık la bu bebeye, siyasetten kafayı yedi. Deli hikmet gibi geziyor ortaklıkta. Deli hikmet manita bulunca sakinleşmişti. Dilerim sen de bulur da ehlileşirsin.
7/24 siyaset yapıyor . git ekşide yaz bunları biraz da.
ne 15 yılı göt sözlük 2006 çıkışlı mal mısın ?

t : siyasetçi yazar.
görsel
Bir aklıevvel.
Gerçekten de şu soru çok haklı:
Allah'a inanmayan adam gerçeklere nasıl inanacak?
https://www.youtube.com/watch?v=X56_8sivDEk
https://www.youtube.com/watch?v=X56_8sivDEk