1. 102.
    Heykelini dikmeye kalksak hayalarına çimento yetmez.
    1 -2 ... dynamike
  2. 101.
    Ümmetçilere göre dinsiz imansız, pkklılara göre faşist.

Seviyorum bu yazarı. Gerçekleri söylüyor. Doğruya doğru yanlışa yanlış diyen herkesi severim.
    5 -2 ... uber otesi erkek
  3. 99.
    --spoiler--

chp lileri kemalist zanneden akçomar

--spoiler--

Dogru kemalistler akp ye oy veriyor. O da hakli gerci. Iste tipik chp li zihniyeti. Chp lilerkn neden iktidar olamiyoruz problemi burda yatiyor.
    2 -2 ... rebel12
  4. 99.
    Y-chp hewal kolları tarafından linç edilen yazar.

Kendisine saldıranları pkk kurucu üyesi sakine cansızı idol olarak gören yahut çatışmada öldürülen teröristlerin cenazesine katılanların y-chpde önemli görevlerde olmasını eleştirirken de görelim bir zahmet.
    5 -2 ... sweetmandarine
  5. 98.
    Doğruları konuşan yazar. iyi bir yazar ve çizgisini beğeniyorum. Gerçek bir atatürkçü ve türkçü. Çakma kemalistlerin dediklerine aldırmasın. Onların içinde cayır cayır bir hewal tutkusu vardır.. Klavyene kuvvet üstad.
    4 -4 ... magicovento
  6. 97.
    Kemalist değil militarist.
    5 -3 ... karton toplayan cocuk
  7. 96.
    Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar.

Y-chp hewal kolları tarafından linç edilen yazar.
    8 -2 ... ekonovich
  8. 95.
    Politika konusunda kavram karmaşası yaşayan ve garip bir şekilde solcu gibi davranıp ısrarla sağcıyım diyen bir arkadaşımız. Severim kendisini.

Irkçı değilsin. Yaş hiyerarşin yok. Cinsiyetçi değilsin. Ki meşrutiyet karşıtlığını da gördüm. Tek sıkıntın ateizme laiklikten çıkacak kadar bağlı oluşun du. Geçen gördüm ateizme de gnostik olacak kadar bağlı değilsin.

Arkadaşım sen nasıl sağcısın söylesene. Sen sağcı isen Mao zedong da sağcıdır valla bak. Sadece siyasi kutupların batısı ya da doğusunu değil türkiyesini savunuyorsun.

Biraz da politik fikirlerinden çok ekonomik fikirlerinden bahset ekonomik fikirlerini anlayalım.

Biraz kendime benzetiyorum bu yazarı. Hemde ilk tanıştığımız günün de öncesinden beri.
    6 ... uzay muhtari
  9. 94.
    ---spoiler---
    siz de çıkın delikanlı gibi "biz kemalist değiliz, altı ok'u benimsemiyoruz; biz sosyal demokratız." deyin canımı yiyin.
    ---spoiler---

şu yeterli olur ve arkadaşımızı içine düştüğü sonsuz döngüden çıkarır diye umuyorum:
    https://galeri.uludagsozluk.com/r/2117333/+
    8 -2 ... ben de yazdim
  10. 93.
    islamda selefi vahhabiler ne ise, bu da kemalizmde o.

vahhabiler nasıl kendi gibi olmayan müslümanları kolayca tekfir ediyorsa bu meczup da kendi gibi düşünmeyen kemalistleri "bu gerçek kemalist" diyerek damgalıyor.
    3 -3 ... lions mane