bugün

görsel
görsel

Kappak diyi !.

https://mobile.twitter.co...tatus/1467877946547449856
Öncelikle kestane balının diyarı Zonguldak'tan selamlar
görsel
görsel

not: coştu 1 kere durmaz gari....
gül yaprağı ya da gelincik patlatma hareketidir ters manaya çekilmemeli.
kılıçdaroğlu'nun seviyesini göstermiştir. işin trajikomik yanı ise çomarların bu nahoş hareketi yadırgamak yerine methiyeler düzmesi. işte sizin seviyeniz bu!
ülke olarak durumumuzu anlatan hareket.
O hareket zorunuza gidiyor da söyledikleri hiç mi zorunuza gitmiyor?

Tek satır cevabınız yok konuyu saptırıyorsunuz.
vatandaş - terbiyesiz herif, sana oy moy yok!

görsel
akabelilere ahanda böyle goyacaam demiş sanki

iyi etmiş.
şu tiplere anlayacağı dilden cevap vermiştir. müstehaktır.

görsel
iyi yapmıştır. Bunca zaman yapmadığı hata.
Aynı haraketi chp'ye sandık önümüze gelince yapacağız.
cehape yaptıysa vardır bir bildiği kardeşim, ben koyun olmadığım ve sorguladığım için ne yaparsa yapsın onay veririm. aynı hareketi erdoğan yapsaydı linç başlatacaktım, dededen cehapeliyim.

yapmayı beceremiyor da allah affetsin.
size şöyle yaparız, böyle yaparız derken yapsa tamam da o hareketin yapılacağı söylemlerde bulunmuyor ki. o esnada hareketi yanlışlıkla yaptığını düşünüyorum. yine açıklama yapması gerekir tabi de boşa duyar kasılmasın.
Yakistiramadigim harekettir. Demek ki göründüğü gibi biri değil. Bu tip hareketler oy kaybettirir.
2023 te millet sana yapacağını biliyor kılıçdaroğlu.
Ülkeyi 20 yıldır sömüren RTE gibi boş birisinin yanında, kılışdar gibi sempatik bir adamın el hareketi beni çok da ilgilendirmiyor.
akabelilerin tötüne şabladacaaz.
azdı yine durduramıyoruz.

görsel
Yerde yatan protestocuyu tekmelememistir en azından.
Bilinçli yapılmış hareket olmasa da karşısındaki ahlkasız grubun anlayacağı dil bu maalesef. Aynı çatı altında Ensardaki çocuk tecavüzcülerini aklarken üstelik kadın bir bakanın bir kereden bir şey olmaz diye söylerken kadın halleri ile üstelik çoğunun da çocuğu da varken utanmamışlar da şimdi mi utanıyorlar geçin bunları.
Demek ki erdoğan gibi bir iktidarı olsa çıkarıp kürsüye vuracak

(bkz: Güç zehirlenmesi)
normalde hoş karşılanmayacak harekettir fakat meclis olmuş adeta bir ahır. Arada bu da kaynar gider. Öcalanın akrabalarının fetö artıklarının cirit attığı mecliste artık her şey normaldir.
Aktrolleri kudurtmuştur.
malum bazen usul esastan önce gelmektedir. ne dediğinden ziyade diyeceğini nasıl söylediğine bakarlar.

El kol hareketleri konuşmacının kişiliği, baskın karakter özellikleri bakımından önemli veriler içerdiği hipotezini destekleyen bazı çalışma sonuçları yok değil.

bu çalışma sonuçlarından bir tanesi;

konuşmacının Otoriter gözükmek adına yapacağı el kol hareketleri ( özellikle yukarıdan aşağıya doğru sert inen) bazen negatif sonuç doğurabiliyor. konuşmacının saldırgan, küstah birisi şeklinde algılanmasına neden olabiliyor.

bu örnekle uyuşması açısından önemli buluyorum.
KEMAL BEY BARi HAREKETiN HAKKINI VERSEYDiNiZ!
izlediğim kadarıyla Kılıçdaroğlu o malum hareketi tam olarak becerememiş.
Ya heyecan yaptı ya da harekete başladıktan sonra, "Ulen ben ne yapıyorum Meclis kürsüsünde. 80'ime merdiven dayamış adamım" diye düşünüp "tekledi".
Neyse sıkmasın canını.
Evde ayna karşısında birkaç kez denerse, ses bile çıkartacak seviyeye gelebilir.

Melih Altınok