bugün

sosyal medya sayesinde parlamış oyundur. O kadar makarası yapılınca ben de bir oynayayım lan şunu dedim ve indirdim. Amk oyununda herkes mizahşör. Her soruya ss alıp twittere, instaya atıp bakın ne kadar da komiğim diye paylaşmak için saçma sapan cevap veriyorlar. Anladık amk hepiniz çok komiksiniz de uygulamanın olayı birbirinizi trollemek değil sorudaki kelimeleri bilmek.
Kısacık sürede bile “insta ekle, face ekle” yazanların olduğu platformdur. Yuh yani yuh.
Ya bu nasıl cahillik?

(img:#1916458)

Ahah
merak edip indirdim oynadım
bizim milletin zeka (!) seviyesini gördüm aga.
“Saça yapılan işlemler” sorusuna cevap olarak ‘tarama’ ve ‘düzleştirme’ cevaplarını kabul etmeyen oyun.
Verilen sürenin çok kısa olduğu oyun.
görsel

Oyunda erkekle eşleşme olunca rakip bırakıp gidiyor. Kendini yormuyor.

Yazık gerçekten yani sadece bunun için mi giriyorsunuz?

Hangi erkek gelse bırakıp gidiyor.
Benim de oynadığım oyun. Face i bağladım fotoğrafım vardı. Yok Aşkım diyenler öpücük ver diyenler küfür edenler... hayır veletler olduğunu biliyorum ama onun haricindekiler bu kadar mı abazasınız arkadaş doyurulmamış isteklerinizi bu kadar mı kontrol edemiyorsunuz?
Sonra fotomu kaldırdım ama orda ismim kız ismi olduğu için ve foto kısmındaki karakter de kız olduğu için yine de de aynısını yapanlar oldu. (bkz: Nefes alsa yeter)
Gerçekten içler acısı durumdayız. Kendi kız kardeşine yapılsa erkeklik ve maçoluk taslar ama kendisi yapar.
Tr deki tecavüz olaylarına şaşırmıyorum bu türden mahlukatları (edecek hakaret bulamadım) içimizde barındırdığımız sürece.
güncel Önemli Başlıklar