bugün

bioxcin ve benzeri ilaçları bulunduğu gibi, milimetrik hesaplarla mısır tarlası görünümünde ardışık sıraylada ekilmek suretiyle tedavisi mümkündür. eğer yanlarda einstein tarzı kalıntılar varsa onlarıda kazıtarak güneş gözlüğüyle karizma peşinden koşmak ta pek tabiidir.
vichy ile çözülebilecek sağlık problemidir. dermatoloğa kesinlikle gidilmelidir.
genelde önlenemeyen durumdur. testerede magdur rolunde olmaktır.
benim başım kel mi? esprisini yaptığında evet cevabı almaktır.
ekürisi topsakal ile bir bütünü oluşturmaktır. bir elmanın iki yarısı gibidirler.
--spoiler--
Kellik, erkekler için elbette biraz cazibenin yitirilmesi demek.
Üstelik tam olarak da çaresi bulunmuş değil.
Bu yüzden kel erkekler için "Hormonları çok fazla, yani çok erkekler, bu yüzden saçları dökülüyor" gibi, artık bilmem doğru mu yalan mı, birtakım laflar ortaya atılmıştır.

Yalnız hemen eklemem lazım, bu bilgi kel erkekler için çok önemli olabilir, ama kadınları pek etkilemiyor!
Yani "Bunu on yıl daha yazalım, söyleyelim, bak bakalım kel erkekler kadınların gözünde saçlı erkeklerden daha seksi ve cazip oluyor mu, olmuyor mu", gibi bir iddiaya girişmeyin. Olmayacak!
Bu tür laflar tesellidir arkadaşlar. Kısa boylu kadınlar için de hiç yaşlanmaz derler. Hayır efendim, yaşlanırlar. Ama yüzölçümüne vurduğunuzda daha az bir bölge yaşlanır tabii, onu kast ediyorsanız başka!
Şaşılık seksidir; büyük burun, güçlü kişilik göstergesidir. Hayır efendim, bunların hiçbirini, asla yemedim!
Sizi de kellik konusunda kendinizi bilmeye ve gerçekleri görmeye davet ediyorum.

--spoiler--
*
eczacı yla aramda geçen diyalok...
+ saç dökülmesini engelleyen ilaç varmı?
- olmazmı abi! peki stres varmı?
+ olmazmı ayıpsın
- ozaman fayda etmez abi...
(bkz: keller her götü eller)
(bkz: benzini shell den yarrağı kelden)
kesnlikle çok soğuk bir olaydır efendim.
ismin önüne kel eklenir misal kel ali kel mehmet kel mustafa.
Moral bozucudur.sac trasi olmak huzun verir.
kafası popoya benzemek.
tarihe karışıyor!
her erkek vakti geldiği an kelliği tadacaktır.
bazen çok fena olmaktır.
jöle masrafları yapmamaktır.
hoşlanılan kadın yanında saçlarını hissedememektir.
ha bir de rivayete göre göbek ile tamamlandığında zengin olmaya delalettir.
an itibariyle bulunduğum durum.
mahalledeki berberi tanımayanlar olarak ayrıştırılmak.
Beni simdiden depresyona sokan sey. Dun ruyamda gordum.. Kenarlardan acilmaya basliyor sacim, duzgun dursun diye onleri kisalttiriyorum. 1 hafta sonra yine uzuyor onler. Defalarca ayni sey.. kufur ediyorum saclarima. On taraf full dengesiz gorunuyor. Yine gidiyorum berbere, aynayla arkayi da gosteriyor omer agabey, ensem de uzamis tavuk g.tune donmus. Kafam atiyor. Berbere, kesme agabey hic diyorum birak boyle kalsin bununla mi ugrasacam her gun her gun deyip sinirle disari cikiyorum. Kararliyim saclarimi takmayacam kafaya artik ben. bu sefer yoldan gecen kizlar bakiyor guluyor guluyor guluyorlar, kahkahalarla. Hahaha ha. Ulan Sac benim degil mi diyorum icimden. Size ne lan diyorum. Kahkahalar sakalar devam ediyor. utaniyorum... G.tler... caresiz uyaniyorum. Annem yanimda neyi kesme omer agabey diye bagiriyordun sen diyor. Korkmus gelmis kadin...

sariliyorum, agliyoruz...
kafasız olmaktan iyidir.
çekici erkek modelidir( hele ki kafa yapısı güzelse).
johnny sins e benzer.
45 yaş üstü erkeklerin kaçınılmazı. Kurtulanlar çok nadir olsa da var.
Sac ekimi, cok yaygin olan bir durum. Sahsen bende ektirdim.
Jason statham olmak kotu bisi olmasa gerek.