bugün

bunu iddia eden gerizekalının önde gidenidir.

ama bu trollük artık kabak tadı vermeye başlamadı mı?...ne zaman gitceksiniz siz psikologlara...sizin tamire ihtiyacınız var...normal adamlar diilsiniz siz...bilginiz yok, tespitleriniz beyinsizce, gene de buraya gelmekten utanmıyorsunuz...

acayip bisey...hakkaten.
Bir tarikat manyağı beyanı. Seni şeyhin mi delirtti böyle? Allah adıyla kedilere düşman çekip, hedef gösteriyorsun.
Ulan bu ülkede şeyhine kendisinin ve karısının kıçını veren dolu, sen neyin peşindesin?
Sen de burada benim yaşam alanımı o pis nefesinle tehdit ediyorsun.
Hz. peygamberi ve Mûezza'yı unutma len!
görsel
Kedi mırıldamasının verdiği keyfi henüz tadamamış gebeş beyanı.
Hey allah ım bir troll nelere sebep olabiliyor. Bakın ne öğrendim:

--spoiler--
Hz. Muhammed, kedisi Müezzayı o kadar çok severmiş ki, Müezza bir gün sedirde oturan Hz. Muhammedin giysisinin ucunda uyuya kalmış. Her kedi dostu gibi uyuyan bu güzelliğe kıyamayan Hz. Muhammed, Müezza`yı uyandırmaktansa giysisinin ucunu usulca keserek kalkmayı tercih etmiş.

--spoiler--

Kediler ve peygamberimiz(S.a.v) hakkında bir sürü hadis varmış. Okuyunca insanın içinde kelebekler uçuşuyor, yaşama sevinci tazeleniyor mutlaka okuyun.
O yüzden sebepsiz bir kedi öldürenin 7 tane cami bile yaptırsa büyük günah işlediği belirtiliyor.

O yüzden kedileri peygamberin senin sırtın yere gelmesin mübarek hayvan diyerek kutladığı bir hikaye var islamda.

O yüzden süt kazanına giren zehirli yılana saldırıp peygamberi ve kalabalığı kurtardığı için mübarek hayvan olduğu anlatılır.

O yüzden satanistler kedi kesiyor değil mi?

Ha metafizik varlıklar için özel bir varlık olmaları doğrudur çünkü en çok kılığına girdikleri hayvanlardan biri de kedidir. Ama köpek kılığına da çok girerler, yılan ve kurbağa kılığına girmeyi de çok severler. Keçi ve akrep kılığına da hatta insan kılığına da girerler.

Satanik ve ezoterik öğreti için keçi, kedi, yılan ve tavşan gibi varlıklar kan yapılarının negatif olmasından dolayı negatif enerjiyi güçlendireceğini düşündükleri için önemlidir. Bu sebeple kurban ederler ve bazen kanlarını içerler. bazısı ateşe de kan döker bu ritüellerde.

Neyse bu kadarı yeterli olacaktır.
Kardeşim ben o şeytan dediğine her gün neredeyse yarım kilo kıyma veriyorum. Şimdi ben günaha mı giriyorum sevaba mı? Bana bunu açıklayın.
görsel
Kesinlikle.
Lakin bu şeytan geceleri boynumda mırlayarak uyuyor onu ne yapacağız.
Orta çağ kafasi hala bitmemiş anlaşılan bu.
Size bunlari üfüreni silkmek lazim.
Çevreye pis koku yaydıkları yok, kediler en temiz hayvanlardan biridir. Belki senden bile temizdir?
Besleyerek şöyledir böyledir diyerek insanları kışkırtmayın. Zaten üç beş besleyen var geri kalanı açlıktan kırılıyor bir de sizin gibi aptallar çıkıp böyle laf ederlerse bu hayvanlar iyice açlıktan ölürler. Etrafta hayvan düşmanı cahil bol maalesef. Besleyene de karışır böyleleri.. allahın dilsiz kullarını şeytanın gölgesi olmakla suçlarlar. Ne komik! Dinle imanla uğraşmayın boşuna, bu garibanlara bir kuruş yardımınız yok aksine zararınız var, yatacak yeriniz de yok. Boşuna dinle kafayı bozmayın.
başlığı açan dangalağa söyleyin, peygamber efendimizin de müezza adında güzel bir kedisi vardı.
görsel
tipik islam düşmanı trollerin islama haşa ve kella hakaret ettirmek için attıkları iftiralardan biri. iş birlikçileri de zaten akılla mantıkla bağdaşmayacak bu iftirayı haşa ve kella doğru kabul ederek dine ve mensuplarına saldırarak kendilerini belli ediyorlar.

külliyen yalan ve iftira. bunu iftirayı atan şeytanın gölgesini bilmem de ahbaplarından birini görmek isterse aynaya baksın.
Aynen John Wayne.Peygamberin taısından su içmiş hayvan,peygamber de o da bu evin ferdi demiş.Git az ötede oyna.
Kediler değil ama...

Fitne, fesata bürünmüş insanlar,şeytanın yeryüzündeki suretidir.
insan varken kimin haddine şeytanın gölgesi olmak.
oyy evim! anlamına gelen vay malemini nickli kürt bir angut tarafından ortaya atılan sıçmık!
O zaman satanistler niye kedi kesiyor açıklasın bakalım arkadaş ?
görsel