bugün

Bugün oyuncak kediye kerkindiğini görünce güldüğüm için beni ısırdı. Ne biçim evlat bu ya.
hastasıyım.

evde 4 canlı varlık olarak yaşıyoruz. üç tanesi kedi.
görsel
Gözleriyle konuşması ve ciddiyeti ile tanınan, türlü renkleri olan karizmatik canlı. Siz bir kediyi sevmeyebilirsiniz ama bir kedinin size sempati duymasını engelleyemezsiniz. Böyle değişik bir şey işte...
Kedigillerden, memeli, köpek dişleri iyi gelişmiş, çevik ve kuvvetli, evcil, küçük hayvan, pisik (Felis domesticus).
kaynak: tdk.
görsel
görsel
görsel
görsel
cins bir hayvan. gördüğüm yerde kovalıyorum.
görsel
bu başlığı görünce anasının benim için doğurduğu şu şişko çocuğun fotoğrafını atmaktan kendimi alamıyorum. Çünkü anası benim için doğurmuş. Ve sanırım ben de onun için doğdum. Yoksa bu Sevginin başka bir açıklaması olamaz.
görsel
çok sevimli canlılardır.

sokakta baktığım kedilerden biri 1 yaşında doğum yaptı 3 tane yavruladı. balkonda baktığım 8 aylık dişi kedim ( sokak yaşamını da biliyor ) küçücük yeni doğmuş yavrulardan korkup tıslıyor. adeta kaçacak delik arıyor yavruları önüne doğru getiriyorum tıslayıp duruyor. acep neden ki?

birde yavrulardan biri diğerlerine göre küçük ve bir ayağını düz tutamıyor kırık mıdır?

hayırlı forumlar cevaplarınızı bekliyorum.
Benden ve birçok insandan daha fotojenik canlılardır.
Hepsi öyle mi bilmiyorum ama bizimki acıkıp elimizde mamayı görünce direk önümüze atlıyor. Hani koşu yolumuza bir iki adım geçse sıkıntı değil. değme dilencilerden daha iyi bir şekilde ayağa dalıyor, Hayır bizi de düşürecek.
Doğduğumdan beri böyleyim sonunda kendimin kedi versiyonunu buldum.
in another life when i was a cat.
görsel
görsel
görsel
sürekli et yedirilirse 1 ay sonra kutup ayısı gibi oluyor.
görsel
Mal oldukları icin seviyorum.
(img:#2050090)
Minnoş Güzellerim. Farklı görüntülerine bakmayın kardeş onlar.
görsel
Rahatsız olmuşlar sanırım.
hayat bunlara güzel ha. iş yok dert yok ye iç yat.

görsel
Bir kadınlara bir de kedilere akıl sır erdiremedim şu hayatta.
görsel
Bir kedim bile yok anlıyor musun ?
Paylaşıldığı takdirde artı oy garantisi getiren bir canlı.
kedi sevmek insanın ruhuna iyi geliyor rahatlatıyor en azından bede öyle ki bu bilimsel olarak da ispatlanmıştír kediler psikolojiye iyi geliyor.