tam bir göt bu hayvanlar.

bende 2 tanesi var.

bir tanesi hanım hanımcık, incecik sesli, başta ürkek sonra alıştı, salına salına geziyor.

diğeri erkek. bildiğin fırlama. pörtlek gözleriyle evin ağası gibi gezer. götünü yayar istediği yere yatar vs.

az önce tuvalete gidiyorum,

dişi olan yürüyor. erkek olan da kapının köşesinde pusuya yatmış.

Arkasından bir fırladı, koştu üzerinden önüne atladı, kulağını ısırdı, pençeyi yedi kaçtı sonra.

kendilerinin "valla bizde ortam böyle yarraam, işine gelirse." mentalitelerine hastayım.
nankörlüklerinden ötürü sevmediğim hayvanlardır. beslersin gelir cırmalar. bir insanı beslesem ve bana dalsa gider döverim, kedi de farklı davranmıyor.
görsel
Anasının benim için doğurduğu vanilya göbüşlü oğlumdan sevgi fışkıran bir kare. Sizler de nasiplenin.
Delisiyim.
görsel
görsel
Şantiyenin güzelleri.
Eşittir sosyal medya ekmeği.
görsel

Bazıları suç makinesi gibidir, illegal işler koştururlar.
dükkan güzellerinden biri.
görsel

videoyu izlediğimden beri çok karmaşık duygular içerisindeyim. hayvanı yutmakla öpmek arasında gidip geliyorum.
bir kedi yavrusu kurtarma olayı ve anne kedi ;

https://www.youtube.com/watch?v=cNrQUpNvWH0
görsel
görsel

Bir adet diyete sokulan 5 kiloluk kederli bir tombik. Diğer taraftan, sıfatının âdeta bir sanat eseri olduğunu düşünen ben.
görsel
benim çiçeğimin nesi eksik ceku yla da tanışın. canım ciğerim dünyalar güzeli kızım olur kendisi.
dün gece bir gürültüyle yataktan fırladım. tangır tungur sesler geliyor. yıkılıyor ortalık. arada bir şeyler devriliyor filan.

zaten hava sıcak, iyice terlemişim, yarı uyanık bir şekilde odadan çıktım. "lan" diyorum, "hırsız mı girdi acaba?" ama hırsız evin içinde koşturmaz heralde.

açtım kapıyı.

sinek görmüşler.

ikisi birden karanlıkta evin içinde deli dana gibi sinek kovalıyorlar.

bunu yaparken modemi filan devirmişler.

neyse ki kısa süre sonra yakalayıp yediler de huzura erdim ben de.
korkutması komik hayvandır.

görsel
En sevdiğim iki hayvandan biri. Diğeri at.

Kediler çok tatlı hayvanlar. Sevgiliyi geçin bir kedi alın onu sevin. Evcil hayvanlar insana çok iyi geliyor. Sen onları seviyorsun onlar sana kendini sevdiriyor ve hiç bir kötülükleri yok. Hayvanları seviyorum.
kedi sevmek insanı mutlu ediyor.
Kedilerin hepsi güzel ama en güzeli benimkisi. Kusura bakmasın kimse.
görsel
Rahmetli babaannem çok beslerdi.annem izin verse bende beslerdim.
Sana her şeyi yaptırabilirim bakışı.
görsel
Kedileri severim de evde pek beslemem. Her taraf tüy olur. Birde hayvan olan evde namaz kılınmaz öyle der bizimkiler.
evde beslenmesine şiddetle karşı olduğum tüy döken hayvandır. mümkünse dışarıda beslenmeli ya da hiç beslenmemelidir.
insanın en iyi dostudur. oldukça sevimliler.
1,5 saattir sokakta birbirine bakıp kımıldamadan aptalca bağıran varlık. Sabrım tükenecek en son kalkıp sikeceğim belasını. Evet. Teşekkürler.
Dört ayağı, türlü türlü huyu olan öpülesi insan dostu. Vücudunuzda ısırıp çizmediği yeri kalmasa da evinizin vazgeçilmezidir.
bu aralar hiç sevmediğim hayvan.