bugün

istemeden olsa bile vicdan azabına yol açan eylemdir.
buna içinden ıyy diyen kadın ırkının bir erkeğin duygularının üstünden geçebilmesi çok ironi yüklü.
Lanet olsun bu teknolojiye de insanlığa da durumlarından birisidir.
O can çekişen hayvanın yanında çaresiz beklerken tüm insanlığı yok edecek bir atom bombası yapmak istersiniz.
geçenlerde başıma gelen ve rüyalarıma kadar giren berbat olay. şimdi ben satanist mi oldum amk ?
Geçen sene bilmeden yaptığım kötü eylemdir. Arabanın altındaymış. Arabayla üstünden geçip gitmişim. Geri gelip bi daha ezmişim.
içim parçalandı.
satanistlerin zevkle yaptığı eylemdir. evet.
(bkz: oruspu çocuğu)
kedi ezmesi ımmmm. tadından yenmez.
biz yolda ezimiş bir kedi görsek yüreğimiz kalkar. adamlar kedi ezmeyi seviyor.
dikkat ergen var!
içinde bulunduğum araç (otobüs) evet oldu. kederden öleceğim ya. ufak tefek bir şeydi o. yola fırladı bi anda patisini yalamaya başladı.

otobüs manevra yaptı kedi oraya koşunca ezildi. otobüstekiler olmasa ağlayacağım. 7 saat bana bakar dururlar.
insanlıktan nasibini alamamak, şeref yoksunu olmak vicdanından bihaber olmaktır.
Çokta üzücü olmayan bir eylemdir.

Bu vasıfsız hayvanlar çeviklikleri ile tanınıyor. Bir zahmet arabadan kurtulsun. Bir de motorda ve lastikte uyuyan tipler var onlarda motor çalışınca uyanıp kaçsın bir zahmet.

Ecellerine susamaları beni alakadar etmiyor. Ezersem ezerim yani,arkasından öyle mal gibi yas tutmam.bakmadan giderim,ezildiği ile kalır.

Ulan zaten trafik diye bir illet var,bir de bunlara mı yol vereceğim amk. Hadi oradan.
büyük şehirlerde olması normal olan olay. arabanın önüne atlıyorlar.
Başlığı görünce bile içim cız etti. Yazılanları okuyunca hele insan olamaz dedim. Kedi besleyen hayvanlarla arası iyi olan bir insan da değilim. Ama bir canlıya yanlışlıkla olsa bile kıyıp vicdan yapmamak insanı insan olmaktan çıkartıyor.
bazen dalgınlıkla yapılan durumdur. evet...
Bir de kedi sevmeyi, beslemeyi deneseniz.
bana iki defa oldu malesef. ikisi de orta refujdeki otların arasından arka tekerin altına dalış yaptı. kurtarma şansım yoktu.. ömürleri o kadarmış ne yapalım.