entry'ler (275)

atanamayan öğretmenlerin kadro istiyoruz goygoyu

kpss den 85 bile alamayan insanın öğretmen olması..

türk erkeklerinin bakımsızlıkta çığır açması

bakımsızlıktan şikayet etmek için adriana lima olmak gerektiğini sanan bakımsız erkekler saldırıya geçmiş bakıyorum.. gidin bi duş alın gelin..

türk erkeklerinin bakımsızlıkta çığır açması

bakımlı hoş bir erkek gördüğümde şaşırmama sebep olacak kadar pasaklısınız, kötü giyiniyorsunuz ve kokuyorsunuz beyler..

karadeniz kızı vs kürt kızı

karadeniz kızı diyerek ilk oyu kullanıyorum..

196 cm boyunda seksi güzel kültürlü sadık rus kızı

170 boyundaki türk erkeğinin ancak bilgisayar başında hayranlığını ifade edebileceği kadın.. ayrıca godzilla gibi kadının neresini beğeniyorsunuz bu nasıl bir abazanlık arkadaş..

kürt olmayıp kürtleri sevmek

adam seni sevmiyorum diye bas bas bağırırken yok ben seni seviyorum deme yüzsüzlüğünü gösteren güruh..

murat yıldırım

Türkiyedeki tek yakışıklı aktör..

ankaranın sinekleri

kış geldi nerdeyse hala kurtulamadık bu nedir arkadaş evde üç kedi var avla avla bitiremediler..

karadenizden adam çıkmaz

karadenizliler dobra, sözünü esirgemeyen, ikiyüzlü olamayan, nasılsa öyle olan insanlar olduğundan diğer insanlarca pek sevilmezler..

türk kızlarının bakımsız olmasının nedeni

hayatında avrupalı kız görmeyen kişi beyanatı..

oyum hdp ye ulan var mı sorunu olan

kendine ülkücüyüm diyenler üçe ayrılır: 1) Gerçek ülkücüler 2) Kendini ülkücü sananlar 3) Tilkiciler

hala akp ye oy verebilmek

milliyetçilik duygularımı sorgulamama sebebiyet veren hadise.. ulan bunların mı milliyetçisi olcam!

kürdüm ak partiliyim devletimin yanındayım

devletinin yanındaymış.. lütfediyorsunuz efendim.. ne yapsak da sizin bu özverinize layık olmaya çalışsak!

aslan burcu erkeğinin riyakar olduğu gerçeği

hem de bayrak sallayanıdır.. yalanın tillahını söyler de fark edemezsiniz.. uzak durun diyorum benden firildek tavsiyesi..

180 cm altındaki kızın ben kızım demesi

normal olan durumdur.. anormal olan 1.80 boyundaki avatarın ben kızım demesidir..

22 ekim 2015 bahçeli kanal d yayını

öksürmeden konuşabilir umarım.. yoksa seçim için avantaj değil dezavantaj oluşturabilecek bir konuşma olur..

sırtı kıllı erkek boğazlı kazak giysin

elimde kahvem kütüphaneye doğru yürürken sırtındaki kıllar boğazından taşmış bir şahsiyetle karşılaştım.. midem öylesine bulandı ki kahvemi çöpe atmak zorunda kaldım.. kimsenin kimseye bu eziyeti etmeye hakkı yok sanırsam..

on erkekten dokuzunun çirkin olması

türkiye kurumuş arkadaş bu nedir? acilen buna bir çözüm üretilmeli yoksa ilk görüşte aşk diye bir şey kalmayacak..

türk milliyetçiliği vs kürt milliyetçiliği

kürt milliyetçileri iticidir.. türk milliyetçileriyse çekicidir..

pizzayı eliyle yiyen insan modeli

neresiyle yesin?