bugün

Türkiye ye bir kaç beden bol gelen film.

Sigaramın dumanı da dumanıııı.
ikincisi çekilen, liseli ve üniversiteli ergenlerin çok marjinal ve cool bulduğu film. Bir de çok gerçekçi ve felsefi bir film diyenler var. vay be gerçek hayat ağzını yayıp standart yiaa diyip, bira içip yolda merhaba dediğin karıyı eve atmak sanırım. Gerçek hayat bu mu amına koyim. Yemin ediyorum gencinden yaşlısına çok andaval bir toplumuz ya.
– Geçen cumaya gittim.
+ Ne zaman?
– Salı. Ben hep salıları giderim, daha sakin olur.

görsel
çok komik bir şeydir.
(#38662528)
her izlediğimde farklı yanlarını yakaladığım güzel film. 2-3 yılda bir melankolik gecelerde 1 doz izlenmesi tavsiye olunur.
bizim muhabbetimiz daha iyi amk ama film çekecek paramız yok.

ppfffffff.
https://www.uludagsozluk.com/e/39135329/
Bunlar nasıl kaybedenler lan sürekli çakışıyorlar.
ikinci filmi bir boş edebiyat ürünüdür.

ayrıca türkiye şartlarına çok uzak detaylar barındırır.

olm aktif cinsel hayatı olsun olmasın türkiye'de büyümüş bir kadın daha ilk adımda pansiyonda aynı odada kalmayı rahatça kabul etmez. ondan sonra lök diye herifin kucağına atlamaz. hadi atladı, herifin uyanması lazım lan bu işte bir şey var diye.

belli ki bir iş var değil mi?
o bir önceki filmde dünyayı anlamış, nietzsche görse kıskançlıktan kendini siktirecek, bukowski'yi kilise köşelerinde bedbaht edecek tanımlar, hayatı çözmüş cümleler...

eee?

amcık, elin kızı ne diye iki günde lök diye kucağına atlıyor bir uyan değil mi?

mevzu var burada?

sonra,

kız evli, kocasına ben seni aldattım, elin herifiyle vuruştum filan diyor koca da bunu atlatabiliriz deyip kabul ediyor he?

amına koduklarım.
tinto brass filmi mi lan bu?

ondan sonra vay dertli başım, vay hayat şöyle boktan böyle boktan...

murat menteş filan da alet olmuş bu tiplere..
Filmin asıl adı hoplatanlar kulubü olmalıydı. Her şeyi de biz söylemeyelim dimi.
film olanı yarak kürek. az okumuş orta üstü yeteneksiz tiplere aforizma kasıyor. zaten bu tiplerin ilahı nejat işler oynuyor filmde.
Ciddi ciddi sıkılmadan sonuna gelebilen var mı?
Uykunuzun olmadığı bir gece açıp izleyin sonunu görmeden uyuklamaya başlıyorsunuz. O kadar sıkıcı, o kadar bunaltıcı, sürekli esneyip o kadar ne zaman bitecek lan bu diye süresine bakıyorsunuz ki.

Tumblrcı ergenlerin felsefi yaklaştığı film koca bi balon. içinden cımbızladıkları üç beş cümleyi ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorlar.

-nasılsın?
(abi çok havalı ya ehehehe)

-seattle için iftar vakti
-Christmasınız hayırlara vesile olsun
(yaa çok cool değiller mi ya ahajaha)

-bira içiyorum istediğim karıyı yatağa atıyorum
(ohaaa çok efsane yaa)

-eski sevgilimi hatırladım
-hangisini
-işte onu hatırlayamadım
(bu mete çok kafa dengi yeağğğ)

Şekilcisiniz. hadi izleyin siz ben harry Potter serisine bilmem kaçıncı defa başlicam.bye.
Yalniz olmadigimi bilmek sevindirdi. O boktan filmden de bir halt varmis gibi anlatanlardan da hep nefret ettim.
Eğer oyunu kazanamazsan, eğer bulmacayı çözemezsen sadece başka bir kaybedensin.
Sacmalik. Vakit kaybi resmen.
O filmi yapanın ben anasını öpeyim, nasıl bi kaybedenler kulübüdür bu, her gün sevişip içiyolar adam ahu türkpençeyi götürüyo ondan sonrada kaybeden oluyolar, kusura bakmayın abi bunlar kaybedense biz ne yapalım sıkalım kafamıza bitsinmi, bu filmi beğenenlerde asosyal eline kız eli değmemiş ve ya kezbansa erkek eli değmemiş insanlardır, bunlardan birisi çıkıp bana dislike atıcak şimdi,
o dislike atacak olan arkadaş senin ben amk
Adamlar paso seks yapıyor filmde ama ismi kaybedenler kulübü. Ben hayatta kaybederken taş gibi karılarla seks yapan bir insana rast gelmedim.
kaybedenler kulübü diyince insan evsiz, parasız, asgari ücretle ev geçindiren, ailesinden tekmeyi yemiş bişeyler bekliyor.
salak saçma bi film.
Bir ara 2. Filmine,
"popüler kültürü ağzına alan zırva.

viski içiyorsun, kafan ne eserse yapıyorsun, tuttuğunu sikiyorsun, çalışma okuma derdin yok, sağlığın yerinde tüm bunlara rağmen ay ben kaybettim yeaa diye ağlıyorlar? neyi kaybettiniz orospu çocukları? 

izlemeye tenezzül etmem. hayatı popüler kültürü yalamakla geçmiş, tek kaybettiği telefonun kılıfı olan embesiller izlerken, ıslansın, kendini parmaklasin, yaa kaybettik diye orgazm olsun boşverin." (#39056770)

Dediğim zırva yapıt. Başligi görünce yinelemek istedim.

Kaybetmenin, uyumsuzluğun, yalnızlığın ne bok olduğunu bilmeyeler, ucuz edebiyatına devam etsin. Filmin çelişkisi kadar, bu moronlar da ayrı bir komik oluyor.swh ne kadar popüler olsa da filmi izlemedim, bunla ilgili kendime benzetmeleri duyunca biraz, izlemeyi düşündüm. Bitirmeden kapattım. Dediğim gibi, bihaber ya da fikir üretmekten aciz zihinleri ıslatmaya yönelik kar amaçlı yapım, çokta kasmamak lazım.

Hadi starbucksta kaybettiginiz kitabınıza az daha ağlayın siz.
idol bir filmdir. Hayat be. Evet.
Kendinden ne kadar uzaksan aslında bi okadar yakınsın, yeryüzünde sana en uzak nokta aslında sırtındır ....
'Kaybedenler kulübü'
Standart.fm adresinde yeniden yayında.
5 yıl aradan sonra yaptıkları yayını dinledim. Kendi aralarındaki muhabbet güzel, biri telefonla bağlanınca o muhabbeti batırıyor. Genelde ergen kızlarımız bağlanıyor zaten programa, abiler de mecburen dalga geçiyorlar, kızlarımız anlıyor ama rezil olmaya devam ediyor. Çok saçma.

Dünkü programı dinlemek isteyenler için link: http://1990kk.com/85
(bkz: fenerbahçe taraftarı)

edit: fenerliyim ti ye aldım sadece.