1. 1.
  sağuk algınlığına, ateşe, kırgınlığa, falana filana iyi gelen ilaç. 25. rus çarı deosmanski'nin zarif eşi "katarina"dan almış ismini.
  3 ... arjen robben
 2. 2.
  Eğer grıp olma aşamasındaysanız hemen alın bir tane grip mırip kalmıyor.
  2 ... dont be cute
 3. 3.
  mucize gibi bir ilaç. ateş, baş ağrısı, grip öncesi kırgınlık, grip, bütün bu dertlerinize deva olacak ilaçtır. (bkz: biofarma)
  2 ... kutupsal form
 4. 4.
  içindeki etken maddelerden dolayı ateş düşürücü,anti histaminik,bronş açıcı ve öksürük kesici etkinliği olan.Sedasyona neden olabilen semptomatik tedaviden kullanılan bir ilaç adı.
  2 ... sex pistols
 5. 5.
  sabah grip başlangıcıyla -feci bir burun akıntısı ve baş ağrısı ile- ölü olarak uyandığım günü, öğleden sonra bir saat arayla 2 tane almamla bahara döndüren, burun akıntısı göz yaşarması vb. grip/soğuk algınlığının en pis yanlarını çabucak bertaraf etmenizi sağlayan süfer ilaç.*
  2 ... dntpnc
 6. 6.
  a-ferin fort, benical cold, toylol plus, nurofen, iburamin cold hemen hemen aynı maddeleri içerir soğuk algınlığında günde 3 defa kullanılır, bunlardan parasetamol içerenleri asetilsisteinle vermemek lazım, asetilsistein parasetamolun antidotudur.
  1 ... epikuryen
 7. 7.
  grip olunduğunda doktorlar tarafından verilen, açık ve lacivert renkli kapsül ile kaplanmış ilaç.
  ... passionate
 8. 8.
  (bkz: her eve lazım) taş gibi ilaç. ne zaman grip olsam, hemen yardımıma koşan yegane dostum.
  ... bihabergecenyillar
 9. 9.
  son care aldik bakalim. bunyeye iyi gelecegini umuyorum.

  hastayim lan oluyorum.
  ... grotesquee
 10. 10.
  sadece ateşimin yüksek olduğu fakat hiçbir grip belirtisi göstermediğim hastalığım sırasında doktorun verdiği ilaçtır. ilaç sonrası tansiyonum yükselmiş ve bilimum tüm yan etkiler vücudumda başgöstermiştir. içmeden daha iyiydim dedirtti bi daha içmem.
  ... papaver somniferum