bugün

meksika doğumlu amerika doyumlu bir hatun dövmeci. genellikle profil dövmeleri yapmaktadır. ailecene hastasıyız.
(bkz: miami ink)
Abartılı dövmelerine rağmen çok çekici bir bayan.
uzmanlık alanı portre çizmek olan, güzelliğiyle de dikkat çeken dişi dövme sanatçısı.
(bkz: la ink)
kocasının götüne dövme yapan dövmeci.
inanılmaz yetenekli bir dövme ustasıdır, 27 yaşındadır kendisi. süper seksidir, süper sanatçıdır.

bir luis royo ya da mark ryden eserini tenime işlemesi için taaa amerika'lara kadar nasıl gidicem lan ben?

şimdiden vize kovalamaya başlamalı..

bakınız bunlar işleri;

http://www.katvond.net/tattoos.php

bunlar da kendisi;

http://images.google.com....amp;gbv=2&aq=f&oq=
şöyle yaklaşık bi' 20 x 20 cm lik az detaylı bir dövmesi için 200$ bayılmanız gereken sanatçı. california'ya gitmek lazım tabii önce, dünya gözüyle görüp helalinden her türlü bayılmak lazım...
jeffree star'ın myspace'de reklamını yaptığı dövmeci. kendisi taş olmakla beraber yeteneklidir ve paranın iliğini kurutmuş durumdadır. şahıs olarak hayallerimden biri de 3. dövmemi ona yaptırmaktır.
''ben bi dövme istiyorum aha bu da fotografı'' diye getirdikleri fotolardan daha net ve daha güzel dövmeler yapan kadın. bir de o dövmeleri kaça yaptıklarını söyleseler programda ne iyi olur.
yaptığı dövmeler deyme tablolara taş çıkartır cinsten olan, taş misali dövmeci abla.
Genç yaşında Guinness Rekorlar Kitabına giren dövmecidir.
Güzeldir, yeteneklidir, karizmatiktir, havalıdır ama burnu büyük değil mütevazidir.
Gözümdeki tek olumsuz özelliği erkek arkadaş seçimidir.
Kendisini izledikçe 'Analar neler doğuruyor be' dediğim, kıskanarak izlediğim zattır.
rock müzikle arası baya iyi olan dövmeci hatun. kendisi de bass gitar çalıyordu. şayet iron maiden üstleriyle felan görüyorduk ayrılmadan önce programda. bir kaç dövmesinden de anlaşılıyor zaten.
hayatını dövmeyle kazanan 3 kardeş olan dövme sanatcısı
Gerçekten çok yetenekli bir dövme sanatçısı. Vücüdunda bir sürü dövme olmasına rağmen ona çok yakışıyor. Hakkatten çok seksi hatun. Programını çok seviyorum ama kat'i daha çok seviyorum. sırf onla tanışmak için Amerika'ya gideceğim. Dövme bahane Kat şahane. Bir de kocası var bu kadının aklıma inanamıyorum, bu kadar güzel bir hatun o tipsizle ne işi olabilir
portre fotoğrafları orijinal halinden daha gerçekçi bir biçimde insan derisine aktaran, fazlasıyla yetenekli ve yeterince çekici olan dövme sanatçısı.
(bkz: la ink)
(bkz: Katherine von Drachenberg)
bildiğin güzeldir. o kadar dövmeyle. ve şahane dövmeler yapar. gerçek gibin.
evrim solmaza acayip derecede benzeyen dövmeci kız..
görsel
görsel
çok sevimli ve yetenekli bir dövmeci, yaptığı işleri ve kendisini çok severim.
vücudunu kaplayan dövmeleri, kalın vücudu, erkeksi sesine rağmen müthiş çekici bir kadın.kısacası çirkin ama seksi.
siyah-gri çalışmaları renkli dövmelere tercih eden dövme sanatçısıdır.
ayağında, baş parmağından daha uzun parmaklar bulunan hatun.
(bkz: ayak fetişi)

görsel *
soyadı almanca kokan insan evladı.
drachenberg = ejderdağ
vay be a.qoyenzie!
1 hafta önce evlenmiş ünlü dövmeci tv programcısı bayan.*
(bkz: nakışlı fincan)
güncel Önemli Başlıklar